Головна / Календар / Коли вийде серіал Криза 2 сезон

Коли вийде серіал Криза 2 сезон

Коли вийде 2 сезон серіалу Криза? Чи буде оголошена дата виходу нового сезону?

Телекомпанія NBC в березні 2014 представила свій новий телесеріал під назвою Crisis.Коли вийде серіал Криза 2 сезон У ньому знімаються такі актори, як Джилліан Андерсон, Дермот Малруні, Ленс Гросс, Рейчел Тейлор. Для того, щоб підпорядкувати собі самих сильних і могутніх людей нашого світу потрібно всього лише відібрати у них найдорожче і безцінне – це їх діти. Нащадки високопоставлених батьків відвідують спеціальну закриту школу. Тут навчаються сини і дочки міжнародних дипломатів, великих політиків і бізнесменів, тут навіть є синок президента Америки. Під час поїздки в тренувально-спортивний табір зловмисники викрадають кілька дітей. За їх пошуки беруться агент ФБР на ім’я Сьюзі Данн і спецагент, який охороняв сина президента.

Чи зможе Джилліан Андерсон залучити до серіалу достатнє число глядачів? Чи будуть зацікавлені творці в зйомках продовження? Дізнаємося зовсім скоро. Ну а якщо серіал все таки буде продовжений, то новий сезон ми, швидше за все побачимо вже наступного року.

Дата виходу 2 сезону серіалу Криза – березень 2015 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>