Головна / Календар / Коли вийде Красуня і чудовисько 2 сезон

Коли вийде Красуня і чудовисько 2 сезон

Перший сезон, який складався з 22 серій, цього серіалу від телеканалу CW вперше з’явився на екранах у жовтні 2012 року. Коли вийде Красуня і чудовисько 2 сезон?

У квітні цього року керівництво компанії відповіло на це питання, ніж порадувало багатьох шанувальників цього телешоу. Глядацька аудиторія цього драматичного серіалу становила в першому сезоні від 2800000 на пілотної серії, до 1,4 млн глядачів у середині сезону. Не дивлячись на такі перепади глядацької уваги, другий сезон телешоу буде.

Нагадаємо, що в центрі уваги знаходиться Кетрін Чандлер, яка є детективом вбивчого відділу. Вона починає працювати в парі з колишнім солдатом і жертвою медопитов – доктором Вінсентом Келлером. Ця дивна людина тепер володіє величезною фізичною силою.

Дата виходу Красуня і чудовисько 2 сезон – 7 жовтня 2013. Імовірно це може бути жовтень. Як тільки з’явиться точна дата релізу другого сезону, ми обов’язково проінформуємо вас про це.

А вам сподобався перший сезон серіалу? Чи чекаєте ви продовження?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>