Головна / Календар / Коли вийде Гра престолів 5 сезон?

Коли вийде Гра престолів 5 сезон?

Вже багато хто чекає вихід четвертого сезону фентезійного серіалу Гра престолів, але що ж буде далі?  Коли вийде Гра престолів 5 сезон? Чи буде продовження Game of Thrones таким же захоплюючим і барвистим?

Про новому сезоні ще відомо не багато на даний момент, але вже є актори які заявлені на нього і це не може не радувати шанувальників шоу серед них: актриса Наталі Еммануель (грає молоду звільнену рабиню помічницю Дейнеріс Таргаріен) і актор Майкл Хьюсман який дебютує в четвертому сезоні приймаючи на себе роль чарівного воїна Дааріо Нахаріса. Попередньо відомо, що п’ятий сезон буде знятий по четвертому романом «Бенкет стерв’ятників»  з циклу «Пісня льоду й Вогню» письменника Джорджа Мартіна.

Варто нагадати, що керівництво телеканалу HBO і письменник Джордж Мартін не раз говорили про можливі труднощі, які їх очікують у нових сезонах.

Так представник НВО зазначив: «Серіал досяг тієї позначки, коли число діючих персонажів стало настільки великим, що ми можемо тріснути по швах, якщо спробуємо включити в серіал всі сюжетні лінії і всіх персонажів книги. Також це проблемно і на фінансовому рівні. Ми не хочемо через пару хвилин перескакувати між безліччю персонажів і локацій. Це могло б стати ризикованим для шоу. Прийшов час скорочувати популяцію населення в серіалі »

Також багато говорять про проблему, що темпи написання нових книг поступаються швидкості зйомок нових сезонів телесеріалу. Представники каналу наїдяться, що це не стане проблемою для зйомок нових сезонів. Сам письменник не бачить в цьому жодної проблеми, про що не раз говорив у своїх інтерв’ю.

За останніми даними сценаристи  Девід Бениофф і Ден Вайс вже підписали контракт з компанією HBO як мінімум ще на 5 і 6 сезон серіалу: Президент HBO Майкл Ломбардо недавно прокоментував журналу EW, що пара занадто цінна, щоб відпустити їх – »Я читав багато сценаріїв. Девід і Ден не тільки хороші, вони виняткові письменники. Їх сценарії, так сліпуче виглядають, як і все, що я коли-небудь читав ».

Дата виходу Гра престолів 5 сезон – весна 2015 року?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>