Головна / Календар / Коли вийде Хоббіт 3 : Туди і назад

Коли вийде Хоббіт 3 : Туди і назад

Коли вийде Хоббіт 3 : Туди і назад

У грудні минулого року вийшов перший фільм трилогії « Хоббіт», який був високо оцінений глядачами і не зовсім позитивно кінокритиками . Однак , не дивлячись на це , перший фільм заробив пристойну суму в світовому прокаті. Друга картина франшизи вийде на екрани в грудні цього року. Коли ж вийде Хоббіт 3 : Туди і назад?

Коли вийде Хоббіт 3 : Туди і назадРоботи над третьою частиною почалися ще в березні 2011 року , а вже восени минулого року картини вийшла на стадію пост- продакшну .

У центі подій третього фільму буде подорож гномів разом з Гендальфом і Більбо від лігва дракона Смога назад додому. Що чекає героїв на зворотному шляху? З якими новими небезпеками їм належить зустрітися ?

Дата виходу Хоббіт 3 : Туди і назад – 17 грудень 2014 року.

Цей фільм буде останнім в трилогії Пітера Джексона , яка була адаптована по легендарному класичному твору «Хоббіт» , тепер вийде на екрани 17 грудня 2014 . Таку заяву зробили Ден Феллман (глава внутрішніх продажів ) і Вероніка Кван Ванденберг (директор Міжнародних продажів , Warner Bros Pictures ) . Нагадаємо , що раніше планувалося випустити фільм влітку того ж року.

Третій фільм буде випущений по святковому шаблоном першої картини , яка стала блокбастером і зуміла заробити мільярд доларів також .

Феллман сказав: «Ми будемо раді закінчити трилогію також , як і почали , в приємній святковій атмосфері для всіх кіноманів світу ».

А вам сподобався перший фільм , що ви думаєте про трилогії Хоббіт ? Яка франшиза вам сподобалася більше – Хоббіт або Володар кілець ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>