Головна / Календар / Коли вийде “Ганнібал” 2 сезон?

Коли вийде “Ганнібал” 2 сезон?

Коли вийде Ганнібал 2 сезон? Перший сезон цього шоу стартував в квітні і всіх цікавила доля цього телесеріалу на другий сезон. Коли вийде Ганнібал 2 сезонАле тепер за даними порталу TVLine з’явилася сьогодні новина, із заявою, що керівництво NBC вирішило відновити шоу на другий сезон. Як і перший сезон, 2 сезон буде складатися з 13 часових епізодів. Тут читайте про дату виходу 3 сезони.

Триллер заснований на персонажах з роману Томаса Харріса «Червоний Дракон» і розповідає історію стосунків між спеціальним агентом ФБР – Грем (Х’ю Денсі) і маніяком доктором Ганнібалом Лектером (Медс Міккельсен) . Знання того, що у нього є смак до насильства (і людської плоті) дійсно додає цікавий шар до драми, оскільки ми спостерігаємо Лектера і Грема які працюють разом, щоб розслідувати серії жахливих убивств.

Серіал, який виходить в ефір в четвер, дебютував на каналі NBC навесні з аудиторією більше чотирьох мільйонів осіб. У той час як його аудиторія зменшилася трохи з тих пір, але схоже що все цілком задоволені його продуктивністю, щоб рухатися вперед з показом.

                                           

Дата виходу «Ганнібал 2 сезон» / Hannibal – 28 лютий 2014 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>