Головна / Календар / Коли вийде gta 5 (гта 5)?

Коли вийде gta 5 (гта 5)?

Ігровий процес п’ятої частини GTA 5 буде відбувається в Лос-Сантосі. Головними персонажами ГТА 5 будуть три хлопця – Майкл, Тревор і Франклін. Вони тісно пов’язані з кримінальними світом.Коли вийде gta 5 (гта 5) Вперше за всі частини гри, ми будемо грати відразу за 3-х персонажів. Між ними можна буде перемикатися в будь-який час гри.

У порівнянні з попередніми частинами Grand Theft Auto, в п’ятому перероблена вся ігрова механіка (стрільба, ближній бій, фізика руху машин), а дуже багато зроблено з нуля. У новій грі буде безліч розваг і додаткових спецзавдань.

Раніше ходили чутки, що дата виходу гри намічена на весну 2013, на Xbox 360 і PS3, але це виявилося не так? Відомо, що в грі буде мультиплеер.

Коли вийде gta 5 (гта 5)? Точна дата виходу п’ятої частини – 17 вересня 2013!

Команда творців гри попросила вибачення у шанувальників Grand Theft Auto 5 за затримку. Вони пообіцяли, що будуть працювати не покладаючи рук, щоб гра вийшла карколомної. Вони дякують за підтримку і терпіння.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>