Головна / Календар / Коли вийде FIFA 2015

Коли вийде FIFA 2015

Коли вийде гра Fifa 2015? Що чекає геймерів в новій частині граціозною футбольної франшизи?

За словами творців гри в новій частині нас очікує вдосконалений і більш реалістичний геймплей. Новий движок гри, а також повна оптимізація всіх деталей гри дозволять насолодиться ігровим процесом кожному гравцеві. Процес оптимізації торкнувся навіть найменші деталі, на які звертають увагу найвідданіші фанати серії. Крім цього будуть значно оптимізовані і важливих технічних моментів.

У новій частині Фіфи 2015 стало можливим персонально налаштувати гру для будь-якого геймера. Гру можна зробити від повністю кероване гравцем, до вельми простого управління, але не менш видовищною картинки.

Також додамо, що до складу гри буде включений EA SPORTS Football Club. Ще однією цікавою особливість цієї версії може стати можливість оучать вашого улюбленого гравця того, що Вам хочеться – це і фінти, і манера грати, і багато іншого. Однак творці не дають 100% гарантії, що цю фішку ми побачимо FIFA 2015, так ця функція дуже складна і глобальна. Може в наступній частині вона буде повністю реалізована.

Дата виходу FIFA 2015 – 4 квартал 2014 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>