Головна / Календар / Коли вийде Аватар: Легенда про Корре 2 сезон

Коли вийде Аватар: Легенда про Корре 2 сезон

Серіал Аватар: Легенда про Корре від каналу Nickelodeon отримає 2 сезон. Не варто плутати його із другою книгою, яка входить в перший сезон і з’явиться на екранах влітку цього року. Творці серіалу Майкл Данте Дімартіно і Брайон Коніецко продовжили історію «Легенди про Аанга», яка показувалася з 2005 року по 2008 рік. Всіх нас цікавить лише одне питання:

Коли вийде Аватар: Легенда про Корре 2 сезон?

Варто відзначити, що перший сезон включає в себе дві книги ( 12 + 14 серій ), а в другий сезон увійде третя і четверта книга ( 13 +13 серій ).

Дії в мультсеріалі розгортаються через 70 років після перемоги Аанга над Лордом Вогню. Тепер головний персонаж – новий аватар – дівчина, яка опанувала практично всіма стихіями, крім стихії повітря. Допомогти в цій нелегкій справі їй зможе син Аанга і Катари – Тензін. Події в мультсеріалі відбуваються в «Республіканському містечку», де живуть люди різних націй. Наші улюбленці боротимуться проти злочинців і змови.

Точна дата виходу серіалу Аватар: Легенда про Корре 2 сезон 13 вересня 2013 . Нас попереду чекають ще 26 серій цікавих пригод улюблених героїв в другому сезоні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>