Головна / Календар / Коли вийде Assassins creed 5 частина

Коли вийде Assassins creed 5 частина

Коли вийде Assassins creed 5 частина? Чи буде вона такою ж популярною, як попередні частини серії?

Стала відома приблизна дата виходу гри Assassins creed 5 . Ця ігрова франшиза користується величезною популярність у всьому світі, як у дорослих, так і юних геймерів. Всі вони обожнюють захоплюючий і вельми насичений ігровий сюжет, барвисті пригоди.

Цю серію гри випускає французька компанія починаючи з 2007 року. В даний момент налічується вже чотири частини франшизи, і на підході дата виходу п’ятої. Зовсім скоро багатомільйонну армію фанатів чекають нові пригоди.

Дата виходу Assassins creed 5 частина – осінь 2014 року.

Коли вийде Assassins creed 5 частина

За повідомленнями творців гра спочатку з’явиться в Європі та Америці, але до нас вона потрапить досить скоро. Будемо сподіватися, що вихід гри не перенесеться на пізніший термін.

Що стосується сюжету гри, що він розгортатиметься в часи війни за незалежність у США. Головний діючий персонаж – Инде – полукровка, який буде боротися зі злом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>