Головна / Гадання / Колісниця: значення карти Таро

Колісниця: значення карти Таро

Колісниця: значення карти Таро

Колісниця (VII старший аркан Таро)

Колісниця (VII старший аркан Таро): значення карти Таро Основне значення карти
Пряме положення Значеннями Колісниця є:

  • чітке усвідомлення мети своїх устремлінь;
  • бажання кардинальних змін;
  • утвердження власної волі;
  • тріумф.

Цей Аркан говорить про те, що людина готова вирватися (або вже вирвався) з кола старих завдань, інтересів, способу життя;

тепер він упевнений в собі і готовий рухатися вперед до нових перспектив.

Колісниця може означати і сміливість, цікавість, допитливість як рушійні сили ефективного просування без боязні ризиків і можливих невдач;

причому, це саме ті сміливість, цікавість, допитливість, які штовхають людину на відкриття, дослідження, подорожі.

А якщо разом з Колісницею випадає ще й Маг, Жриця або, приміром, Зірка, то це і зовсім чудово.

Бо Маг в цій ситуації означає, що людина сама собі господар, має усіма засобами і можливостями, щоб домогтися успіху, ні від кого і ні від чого не залежачи;

Жриця – що людина зуміє осягнути всі таємниці і секрети;

Зірка – що бажання і устремління людини схвалені Вищими силами, і удача завжди буде на його боці.

Перевернуте положення
Перевернута Колісниця свідчить про те, що ситуація неконтрольована, що перешкоди до досягнення мети досить серйозні.

Ще Колісниця в перевернутому вигляді може означати невдахи, вперто йде хибним шляхом, заколотника або авантюриста, а якщо мова йде про ситуацію, то сварку, військові дії, проблеми з законом.

У деяких поєднаннях цього Аркана в перевернутому положенні з іншими картами можуть виникати і додаткові значення і відтінки.

Наприклад: Колісниця + Шут = активні, але абсолютно хаотичні дії;

Колісниця + Іерофант = самовпевнені дії, які не враховують нічиїх інтересів, крім власних;

Колісниця + Відлюдник = неадекватні, занадто кардинальні дії людини, які створять навколо нього атмосферу повного самотності і неприйняття.

Любов і відносини
Пряме положення Для розкладів на відносини Колісниця – це:

  • відчутна динаміка у відносинах;
  • нове, дуже важливе знайомство;
  • пожвавлення відносин, які стали рутинними.

Колісниця, посилена Закоханими, трактується як акценти, розставлені у відносинах, і припинення в них плутанини і недомовок.

А, скажімо, Колісниця разом з Тузом Кубків – це цілком певну вказівку на те, що рішучі дії є необхідна умова, щоб були, нарешті, досягнуті гармонія і щастя у відносинах.

Перевернуте положення У перевернутому положенні Колісниця може бути витлумачена як період складних, напружених взаємин, а також як знак нездатності однієї людини впливати на іншого.

Крім цього, якщо поруч з такою Колісницею випадає, наприклад, Трійка Кубків, то це може означати, що людину намагаються пов’язати певними зобов’язаннями (скажімо, одружуватися).

А пара «перевернута Колісниця – П’ятірка Кубків» повинна бути інтерпретована як неминучий розрив відносин, повністю зжили себе.

Кар’єра
Пряме положення Колісниця для кар’єри – це незалежний рід діяльності (або рішучий шлях до незалежності, роботі на себе), готовність ризикувати для успіху, а ще – виконання нових завдань, отримання нового досвіду, зміна сфери професійної діяльності.

Дуже вдалим слід вважати поєднання Колісниця з Тузом Жезлов, так як воно говорить про близьку і дуже інтенсивному розвитку подій в близькому майбутньому.

Особливу значимість являє собою комбінація Колісниця та Світу, оскільки це символізує абсолютно повне досягнення всіх поставлених цілей.

Перевернуте положення Колісниця в перевернутому вигляді для професійної діяльності говорить про марність прикладених зусиль, про надмірну напористості або метушливості, які стають причиною невдач.

У деяких випадках перевернуту Колісницю трактують як невиправдану амбітність (з Лицарем Жезлов) і нездатність адекватно оцінити ситуацію (наприклад, з Місяцем).

Порада карти Таро
Час пасивного вичікування позаду.

Прийшла пора рішучості і активних дій.

Але на що стоять перед вами завдання і цілі потрібно повністю сконцентруватися.

А попередньо бажано переконатися, що все враховано, передбачено, всебічно обдумано.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>