Головна / Гадання / Колесо Фортуни: значення карти Таро

Колесо Фортуни: значення карти Таро

Колесо Фортуни: значення карти Таро

Колесо Фортуни (X старший аркан Таро)

Колесо Фортуни (X старший аркан Таро): значення карти Таро Основне значення карти
Пряме положення У прямому положенні цей Аркан говорить про істотні зміни, про нову смузі життя, можливо, про фатальні події.

Фаталіст на що випало Колесо Фортуни скаже: «Це доля!».

Людина, яка вірить в себе і в свою можливість самому будувати власне життя, заперечить, що Колесо Фортуни – це знак, яка радить, в якому напрямку рухатися.

  • У розкладах на людину Аркан означає, що мова йде про везунчик, який улюбленцем долі;
  • при ворожінні на ситуацію – про успішне подолання перешкод.

Разом з Імператрицею Колесо Фортуни повідомляє про початок (народження) чогось нового – проекту, життєвого циклу, світогляду;

із Зіркою – про рятівних перервах;

із Сонцем – про удачу, яка надовго входить у життя.

Перевернуте положення Перевернене Колесо Фортуни – це вказівка ​​на застій, неможливість зрушити справу з «мертвої» точки, нездатність реалізувати свої таланти, «чорну» смугу в житті.

У певних ситуаціях ця карта свідчить про нестабільність і мінливості чого-небудь – ситуації, емоцій, характеру і т.д.

Ще про Колесі Фортуни в перевернутому вигляді говорять як про погану долю, хронічному щастям або небажанні впускати у своє життя зміни.

Крім цього, в комбінації з Блазнем Колесо Фортуни трактується як відсутність контролю над ситуацією, з іерофантов – як зміна думки про когось або про щось в гіршу сторону;

з Місяцем – як повна невизначеність у планах і намірах.

Любов і відносини
Пряме положення Колесо Фортуни для взаємин може бути витлумачено як зв’язок партнерів на кармическом рівні, як фатальна зустріч, як вдалий розвиток роману.

Або як переломний момент у відносинах, коли, приміром, подоланий велику кризу.

На явні зміни саме в особистому житті говорить поєднання Колеса Фортуни з Закоханими.

А комбінація цього Аркана з Імператрицею може бути позначена як швидке народження дитини.

Крім того, цікаві для розкладів на відносини поєднання Колеса Фортуни і карт масті Кубків.

Скажімо, цей Аркан в парі з Тузом Кубків позначає початок періоду істинного блаженства, з двійкою Кубків – зустріч людини, дуже близького за духом, з Трійкою Кубків – весілля по любові, з Шісткою Кубків – час чуттєвих насолод і великий сексуальної активності і т.д .

Перевернуте положення Для особистого життя перевернуте Колесо Фортуни може бути ознакою рутинних, нудних відносин, застою.

При розгляді проблемних ситуацій у розкладах Аркан може вказувати на те, що людина загруз в стереотипах і боїться (або не може) змусити вести себе інакше.

Інші варіанти трактування – відсутність шансів повернути партнера, проблемний союз, який, тим не менш, з якихось причин не може бути розірваний.

Більш конкретне або певне тлумачення можна отримати, врахувавши розташовані поряд з Колесом Фортуни карти розкладу.

  • Наприклад, якщо це Двійка Жезлів, то це означає, що один партнер бачить у одним не союзника, а суперника собі;
  • якщо П’ятірка Кубків – один з партнерів розчарований в іншому;
  • якщо Четвірка Мечів – партнери дуже незадоволені один одним, але не говорять про це прямо, а замовчують проблему, гніваючись в душі;
  • якщо Сімка Монет – люди (або обидва людини) не можуть пробачити старих образ і не бачать перспектив у відносинах, вважаючи, що «розбиту чашку не склеєні».

Кар’єра
Пряме положення Колесо Фортуни може випасти людині, яка слід своєму покликанню.

Або ж тому, хто наполегливо шукає його.

Ще цей Аркан може говорити про те, що зміни, які у професійній сфері, неминучі і тому потрібно не чинити опір їм, а спробувати обернути собі на користь.

Причому, якщо поряд з Колесом Фортуни випав Суд або Світ, значить, це цілком можливо.

Деякі з сусідніх карт розкладу можуть підказувати, як саме бажано поводитися і що робити, щоб зміни і пошуки покликання точно увінчалися успіхом.

Скажімо, Туз Жезлів вказує на необхідність діяти швидко і рішуче, підкоряючись першому імпульсу, а Туз Мечів радить міркувати раціонально, не підкоряючись емоціям, і не конфліктувати.

Перевернуте положення У перевернутому положенні Аркан символізує проблеми, відсутність перспектив і т.п.

Наприклад, він може трактуватися, як неможливість скористатися відмінними перспективами, або як підступи конкурентів, які зводять на «ні» всі зусилля, або як вкладення, які не принесуть прибутку.

Комбінація перевернутого Колеса Фортуни з відлюдником – це цілком певне застереження, що від людини все відвернуться, і він залишиться один на один зі своїми проблемами;

а з Дияволом – що його чекає ганебне звільнення або пониження на посаді.

Порада карти Таро
Ніколи не йдіть наперекір самому собі. Усвідомлення свого призначення – дуже важливе завдання, у всякому разі, для вас. Бо тільки так вам вдасться проявити максимум талантів і досягти найбільшого успіху.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>