Головна / Календар / Кінець світу – коли буде в 2014 році

Кінець світу – коли буде в 2014 році

Кінець світу – коли буде в 2014 році

Кінець світу – коли буде в 2014 році:

Знати точну дату Кінця світу на жаль (а скоріше все ж на щастя) людству не дано. Однак, існують найбільш ймовірні числа , в які може трапитися Апокаліпсис. З цими датами, стосовно до 2014-му року, ми вас сьогодні і познайомимо.
Кінець світу - коли буде в 2014 році

Найбільш ймовірні дати Кінця світу в 2014 році:

14 лютого 2014 – Кінець світу, приурочений до Дня всіх закоханих.
Коріння цієї дати ростуть з минулого, 2013 року, коли очікувалося, що саме в цей день Земля зіткнеться з містичною планетою Нібіру. З Нібіру тоді Земля не зіткнулася, проте в Челябінській області впав Чебаркульський метеорит, наробивши багато шуму і руйнувань. На щастя, обійшлося без жертв, проте постраждало кілька тисяч чоловік, було вибито величезна кількість стекол, а весь світ перейнявся переконанням, що в Україні існує закон про те, що в машині треба возити включену відеокамеру, настільки багато роликів було викладено в інтернет очевидцями.
Містика падіння Чебаркульского метеорита полягала в тому, що впав він опівночі з 14 на 15 лютого по часу індіанців Майя.
Також читаємо:
22 лютого 2014 – скандинавський Рогнарек, або Кінець світу за календарем вікінгів. День останньої битви Богів і чудовиськ. На сьогоднішній момент це сама розтиражована дата Апокаліпсису в 2014 році.
У Росії це напередодні держ. свята – Дня захисника Вітчизни.
Також читаємо:
20 березня 2014 – Кінець світу, приурочений до Дня весняного рівнодення. 20 березня – це значуща астрономічна дата, прихід астрономічної весни. У деяких країнах у цей день святкується Науриз – Новий рік за сонячним календарем.
Ну як тут не задуматися про закінчення всього сущого?
Також читаємо:
1 червня або 22 червня 2014 – Кінець світу від кислотної хмари, яке в червні досягне Землі. Це страшне хмара наближається до нашої планети, пожираючи всі небесні тіла на своєму шляху.
21 грудня 2014 – річниця закінчення календаря Майя. Багато розмов і несправджених очікувань було в 2012 році відносно 21 грудня 2012. У 2014 році традиційно припускаємо, що вчені (або індіанці) помилилися в розрахунках на два роки, і Кінець світу все ж відбудеться в 10 ранку за московським часом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>