Головна / Гороскоп / Кінь в китайському гороскопі

Кінь в китайському гороскопі

Характеристики та опис знака Коня:
Роки: 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026

Людина познайомився з конем дуже давно. Зображення цього тваринного можна побачити в наскальних печерних малюнках, що відносяться до льодовикового періоду. Спочатку люди поставилися до коня досить негативно, оскільки бачили в ній мало не дітище темних сил. У їх понятті тварина пов’язувалося з загробним світом, тому саме воно приносився померлим у жертву. З плином часу репутація коні стала поліпшуватися. Поступово дикий звір перетворився на доброго друга, якому цілком можна довірити возити в колісниці богів і навіть більше того – зробити його символом Сонця.

Кінь в китайському гороскопі: характеристика

Що стосується Сходу , то там до коней ставилися з забобонною поважними. У свідомості людини погано вкладалося, як одне і те ж істота може бути одночасно полум’яним, трепетним, невтомним і працездатним. Ці ж якості притаманні і людям, що народилися в рік Коня.

Кінь в китайському гороскопіПредставники знаку Кінь, який уособлює собою палкість і витонченість, чарівні, уважні до інших людей, чуйні і доброзичливі, хоча іноді їм властиві егоцентрічность і впертість. Коні мають живим характером, їм дуже подобається бути в центрі уваги, дискутувати, брати участь у різного роду дебатах. Речі їх ярки, розумні і талановиті. Людям імпонують в представниках цього знаку такі якості, як чесність, прямота, розвинене почуття гумору. Водночас оточуючі можуть перейнятися до Коням недовірою, хоча б один раз ставши об’єктом її нищівної гніву. Наслідком гарячого, палкого вдачі представників цього знака нерідко стають вчинки та висловлювання, в яких їм доводиться каятися.

Люди, що народилися під знаком Кінь, мають гарну статуру, зі смаком одягаються. Вони люблять компліменти, тому що потребують підтвердження своїх достоїнств, хоча виглядають вельми впевненими в собі людьми. Коні і самі майстерно вміють хвалити людей, обожнюють їх суспільство. Можливо, в тому числі і тому вони люблять відвідувати концерти, ходити в театр, спостерігати за спортивними змаганнями. Багато Коні і самі займаються спортом.

Завдяки надзвичайно чіпка, хваткою розуму представники цього знака мають властивість дуже швидко засвоювати, запам’ятовувати інформацію. Інтереси їх до такої міри різнобічні, що вони беруть участь відразу в багатьох проектах. Не дивно, що навіть у витривалих Коней не вистачає на них сил і часу. Втім, вони можуть відмовитися від усіх своїх планів на користь більш цікавого, з їх точки зору, справи.

Коней турбує їх матеріальне забезпечення, але тривожитися на цей рахунок їм доводиться нечасто. З фінансами люди цього знака управляються досить успішно, тому грошей їм зазвичай вистачає. Коням подобається бувати в нових місцях, подорожувати , мандрувати.

Милий і веселий характер людей цього знака, їх популярність у оточуючих органічно поєднуються з їх працьовитістю і завзятістю в досягненні мети. Володіючи яскраво вираженими лідерськими якостями, вони є особливо успішними у сферах діяльності, які мають на увазі свободу дій і активне спілкування з різними людьми. Кінь може стати знаменитим політиком (Борис Єльцин, Микита Хрущов, Леонід Брежнєв), спортсменом (Майк Тайсон), представником мистецтва (Барбара Стрейзанд, Жан Люк Годар, Клінт Іствуд, Харрісон Форд, Олександр Солженіцин, Роберт Джофрі).

В китайському гороскопі Є такі різновиди Конів:

Металевий Кінь (1930, 1990, 2050)
Металеві Коні відрізняються прямолінійністю, сміливістю, рішучістю, честолюбством, прагненням до прогресу, до самостійного прийняття рішень. Проблем вони не бояться і навіть отримують певне задоволення, коли кожну з них вони скрупульозно розкладають по поличках. Цей різновид знака вкрай волелюбна і категорично не сприймає якого б то не було втручання з боку. Її представники можуть похвалитися деякими чарівністю і здібностями, але, з іншого боку, часом спілкуванню з людьми заважають упертість та імпульсивність. У них активне громадське життя і досить широке коло друзів.
Металевим Коням варто було б навчитися компромісів і вмінню не йти на поводу у власних емоцій.

Водяний Кінь (1942, 2002, 2062)
Водяні Коні відрізняються дружелюбністю, розвиненим почуттям гумору, вмінням вести інтелектуальні бесіди на будь-які теми. Під цим знаком з’являються на світ люди, які можуть стати дуже хорошими бізнесменами. Вони відмінно орієнтуються в цій області і будь-які можливості, що з’являються тут же обертають собі на користь, не заглиблюючись в тривалі роздуми та аналіз.
Разом з тим представники цього знака мають схильність швидко приходити в стан відчаю. Крім того, Водяні Коні самі собі шкодять мінливістю інтересів, планів, думок. Однак велика природна талановитість дозволяє добитися в житті дуже і дуже багато чого.
Представників цього знаку займає їх зовнішність. Виглядають вони зазвичай просто чудово, тому що мають добре розвиненим смаком. Водяний Коні подобається працювати на свіжому повітрі. Люблять вони і заняття спортом і подорожі .
Водяні Коні повинні вчитися проявляти більше терпіння, а також не так часто змінюватися, намагаючись дотримуватися якоїсь однієї позиції.

Дерев’яний Кінь (1954, 2014)
У порівнянні зі своїми побратимами Дерев’яні Коні відрізняються великим дружелюбністю і поступливістю. Як з Водяний Конем, з ними легко спілкуватися, оскільки вони досить комунікабельні.
Як працівники, представники цього різновиду знака, відрізняються сумлінністю і великою працьовитістю, користуються повагою і симпатією колег, друзів. Думка Дерев’яною Коні завжди має вагу, а її погляди викликають у оточуючих інтерес. Її нерідко відвідують оригінальні ідеї, оскільки вона володіє добре розвиненою уявою. Люди, що народилися в ці роки, як правило, активні в громадському житті, великодушні, щедрі, дуже начитані, високоморальні.
Не можна сказати, що всі ідеї Дерев’яною Коні можуть бути реалізовані, і все ж на велику їх частину варто звернути увагу.

Вогняний Кінь (1906, 1966, 2026)
Завдяки поєднанню неприборканого темпераменту Коні і стихії Вогню в китайському Зодіаку з’явився цей дивовижний персонаж, що володіє одним з найяскравіших характерів системи – Вогняна Кінь. Людям цього знаку визначено небесами активне життя, надзвичайно насичена різноманітними подіями. Рішучі дії, гострий розум, почуття гумору цієї сильної особистості викликають непідробне захоплення оточуючих. Це люди дії, життя яких просто немислима без безперервного руху.
Водночас Вогненні Коні бувають надмірно прямолінійними, напористими, нестриманими, рвучкими. Вони категорично не сприймають наказів і порад, а на будь-які спроби вторгнутися в їх особисті справи відповідають спалахом люті. На те, що їм не подобається, вони відповідають набагато більш емоційно, ніж представники інших різновиди знака.
Вогняна Кінь має вчитися терпимості і не йти напролом там, де без цього цілком можна обійтися.

Земляний Кінь (1918, 1978, 2038)
Земляна Кінь від інших різновидів знака відрізняється більшою стриманістю і обережністю. Людям, що народилися в ці роки, властива мудрість, а також вражаючі здібності. Незважаючи на властиву цьому знаку невелику нерішучість, Земляні Коні мають всі дані для того, щоб стати хорошими фінансистами та бізнесменами . З ними легко спілкуватися, оскільки вони доброзичливі, а щодо своїх друзів і близьких ще й вельми дбайливі.
Щоб покращити життя, Земляна Кінь має бути більше впевнена в собі.

Китайський гороскоп – Кінь: любов і шлюб

Для представників цього знака велике значення має зовнішній вигляд. Подібно представникам деяких інших знаків гороскопу, Кінь до шлюбу має багато зв’язків. Уважне, дбайливе ставлення до партнера не скасовує прагнення народилися в цей рік залишатися певною мірою незалежними.

Кінь-жінка
У більшості своїй це досить привабливі люди, з якими вельми приємно мати справу. Співрозмовниці вони тонкі, розумні, начитані, непогано розбираються в мистецтві і літературі. Представниці цього знаку трепетно ​​ставляться до своєї фізичній формі, фігурі. Вони гарячі шанувальниці подорожей .
У той же час велика кількість достоїнств не скасовує егоїстичності і надзвичайної нестриманості Коня. Періодично ця жінка втомлюється від того чи іншої справи або стану, навіть від романтичних почуттів. Це говорить тільки про те, що вона потребує невеликий перепочинок, але не про легковажності або мінливості. Пройде зовсім небагато часу – і жвава Конячка знову продовжить обраний нею шлях.
Представниці цього знаку хочуть бачити в якості супутника життя людини, що знаходиться, як мінімум, на одному рівні з ними, а ще краще – вище. Почуттю любові вони віддаються з усією пристрастю, здатні покласти на його вівтар всі свої сили, кар’єру, особисті устремління. Нерідко це губить Кінь, оскільки не всі обранці способи оцінити по достоїнству подібну жертву. Вона сильно страждає і втрачає довіру до решти оточуючих. Щоб представниці цього знака посміхнулося щастя, їй слід бути не такою пристрасною натурою.

Кінь-чоловік
У порівнянні з жінками того ж знака вони відрізняються ще більшою егоцентричністю, некерованістю, запальністю. Часом виходить за рамки розумного прагнення до незалежності змушує їх повністю ігнорувати чужі поради. У той же час не можна не відзначити чесності, величезної працьовитості, грації, витонченості, розвиненого почуття гумору представників цього знака.
Чоловіки-Коні вибирають такий життєвий шлях, який повністю залежить від умов, в яких вони виростають, від цінностей і пріоритетів, які існували в їх сім’ях. У цьому сенсі вони схильні наслідувати приклади найближчого оточення.
Процес створення власної «осередку суспільства» йде на благо чоловікові, що народилася цього рік . Йому потрібно, щоб саме він був центром, навколо якого розвивалася б життя цієї маленької всесвіту. Якщо враховувати, що чоловік-Кінь насправді виступає зберігачем свого сімейства, то подібне ставлення до нього цілком справедливо.

Всі китайські знаки гороскопу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>