Головна / Знамениті / Біографії зірок / Кенер Куртаран ( Caner Kurtaran ) – Актори – Біографія

Кенер Куртаран ( Caner Kurtaran ) – Актори – Біографія

Біографія

Кенер Куртаран ( Caner Kurtaran ) народився 26 жовтня о Стамбулі і з дитинства мріяв стати актором. Вперше він потрапив на зйомки міні – серіалу «Осінній пожежа » в 2005 році, де зіграв невелику епізодичну роль. На наступний рік Кенеру вдається пробитися відразу в два нових серіалу. «Долина вовків : Ірак», який досягає більшої популярності серед турецького населення і набуває десятки тисяч шанувальників. У цьому пригодницькому бойовику акторові дістається роль молодого Ебу Алі.

Відразу ж він знявся в драматичному телесеріалі « Листопад “, не менше рушивши серця глядачів. У ньому Кенер Куртаран виконує роль Шевкет Текін . Проте продюсери відмовилися продовжувати співпрацю з ним надалі і з гучним скандалом Кенер Куртаран попрощався зі своїм героєм по кінокартині . Того ж дня актора забрали співробітники поліції на ділянку , де пред’явили йому всі звинувачення. А звинувачувався він у зберіганні та вживанні наркотичних речовин. Але Кенеру пощастило: через невеликий проміжок часу його визволили з в’язниці: не через те , що визнали його невинним , а тому що доказів , що підтверджували його зв’язок з наркотиками , було недостатньо. Щоб точно встановити його провину , правоохоронцям необхідно провести ще одне розслідування . У свої 34 роки акторові вдалося побувати під слідством вже кілька разів. Останній прихід тривав трохи менше місяця.

Сам Кенер Куртаран стверджує: «Для мене було ударом , коли я опинився викресленим зі списку акторів « Листопаду ». Мені не вистачає тієї роботи на сцені , в якій я виконував роль Шевкета . Був час , коли туга і ностальгія напливала на мене з такою силою , що я , ні про що не думаючи , відправлявся прямо на знімальний майданчик і довго дивився , як мої друзі продовжують грати свої ролі. Як тільки зйомки були остаточно завершені , я провів приємний вечір у компанії Халіль Еркан і Денізи Чакир . Тоді мене ще не тримали під наглядом , але я числився пацієнтом наркологічної клініки ». Актор дав обіцянку , що після завершення всіх лікувальних процедур , він обов’язково повернеться на сцену.

Фільмографія

  • Листопад (2006 – 2009)
  • Долина вовків : Ірак ( 2006 )
  • Осінній пожежа ( 2005 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>