Головна / Гороскоп / Кабан (Свиня), китайський гороскоп

Кабан (Свиня), китайський гороскоп

Характеристики та опис знака Кабана (Свині):

Роки: 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031

Згідно християнської традиції (особливо середньовічної), свиня є нечистою твариною і уособлює жадання і жадібність.

Про китайський знак Свиня (Кабан)

У країнах Сходу його вважають споконвічно брудним, жадібним тваринам , яке, однак, можна приручити. Якщо це відбувається, Кабан перетворюється на символ чоловічої сили, плодючості, благополучного життя.

Кабан (Свиня), китайський гороскопЛюди, що народилися в рік Кабана, з’являються на світ під знаком чесності. За вдачею вони м’які, добрі і миролюбні, ненавидять святенництво і лицемірство. Кабани – гарячі поборники справедливості, лицарі по натурі. Їх можна вважати хорошими співрозмовниками, оскільки вони завжди висловлюються по суті і говорять щиро, що не фальшивлячи. Люди, що народилися в ці роки, незмінно керуються загальноприйнятими нормами поведінки, проте поблажливі до людських помилок і слабкостей, лояльні до поведінки тих, хто їх оточує.

Кабани – дуже вірні товариші, які готові прийти на допомогу за першим покликом. Вони ніколи не стануть брехати, відрізняються довірливістю і навіть певної наївністю. Володіючи прекрасним почуттям гумору, вони завжди можуть порадувати оточуючих вдалою, дотепним жартом, а також теплим словом або відкритою посмішкою. Кабани відрізняються високим інтелектом, відчувають тягу до отримання знань і задовольняють її. У той же час їх інтелектуальний багаж часто страждає невпорядкованістю, хаотичністю. Люди цього знаку справляють враження знавців в самих різних сферах, однак насправді вони володіють поверхневими знаннями і є, швидше, дилетантами.

На роботі Кабанів поважають за їх відповідальність, працьовитість, прямоту, надійність. Ці люди можуть перепробувати багато занять, але, як правило, в результаті вибирає ті, що найбільш корисні людям. Вибравши собі гідну мету, Кабан просуватиметься до неї вельми цілеспрямовано. Але іноді оточуючим здається, що він сам не знає, чого хоче, а все тому, що зважування всіх «за» і «проти» триває у людини цього знака досить довго. Висока працездатність поєднується в натурі Кабанів з любов’ю до розваг і вмінням добре відпочивати. На це вони ніколи не шкодують грошей.

Здібності без жалю розлучатися з грошима супроводжує досить непогана фінансова хватка . Якщо в житті Кабана трапляється невдача, навіть серйозна, він з дивовижною швидкістю оговтається від неї і піде далі.

В цілому народилися під цим знаком відрізняють м’якість, доброта, послужливість, принциповість, галантність, наївність. Їхня довіра людям не має меж, проте в той же час вони не схильні до компромісів і досить суворі. Кабани – життєрадісні, веселі люди, але при цьому досить мовчазні. Але вже якщо вони захочуть поговорити, то, не вичерпуючи до кінця тему, не зупиняться.

Люди, що народилися в рік Кабана, можуть проявити себе на самих різних професійних теренах. Наприклад, у справі створення літературних творів їм допомагає природна чутливість (тут можна згадати Ернеста Хемінгуея, Франсуазу Саган). Вона ж сприяє тому, що Кабани можуть проявити себе і в інших видах мистецтва (Вольфганг Амадей Моцарт, Альфред Хічкок, Лучіано Паваротті, Арнольд Шварценеггер, Х’юберт Хемфрі). Можуть вони ставати політиками (Олівер Кромвель, Рональд Рейган). Здатні Кабани здобути собі і погану славу, оскільки все-таки можуть живити слабкість до «бруду» – як, наприклад, Аль Капоне.

Є такі різновиди Кабана:

Металевий Кабан (1911, 1971, 2031)
Від інших побратимів Металевих Кабанів відрізняє найбільш яскраво виражене честолюбство. Це цілеспрямовані, відкриті, енергійні люди, які зайняті в самих різних сферах людської діяльності. Вони дотримуються певних поглядів, принципові, але схильні багато чого приймати за чисту монету і проявляти зайву довірливість. Кабани цього різновиду знака наділені чудовим почуттям гумору і обожнюють всілякі розважальні заходи. Володіючи привітним, доброзичливим характером, вони набувають велику кількість шанувальників і друзів.
Єдине, над чим би не завадило попрацювати Металевому Кабанові, – це надмірна довірливість.

Водяний Кабан (1923, 1983, 2043)
Про представників цього типу знака можна без перебільшення сказати, що це люди із золотим серцем. Їх великодушність не знає кордонів, з усіма оточуючими Водяні Кабани прагнуть мати і підтримувати доброзичливі, рівні стосунки. Вони легковірні, що періодично змушує їх страждати через чиїхось недобрих намірів.
Люди, що народилися в ці роки, воліють жити скромно і дуже тихо. Проте бувати в суспільстві їм теж дуже подобається; нерідко Кабани цього типу стають душею компанії. Ці люди мають вельми широкі інтереси і в більшості своїй дуже успішно трудяться на обраному ними професійній ниві. Цьому допомагає наявність працьовитості, розвиненого почуття обов’язку.
Щоб поліпшити своє життя, Водяному Кабанові слід вчитися розрізняти біле і чорне, приділяти більше уваги власним інтересам, проявляти більше твердості.
Дерев’яний Кабан (1935, 1995, 2055)
Дерев’яні Кабани вельми доброзичливі; їх мови дуже переконливі. З надзвичайною легкістю заводять нових друзів і однодумців. Їм подобається володіти повною інформацією про події. Буває так, що люди, народжені в ці роки, беруть на себе занадто багато, звалюючи непосильний тягар.
Ці віддані своїм близьким люди із задоволенням допомагають нужденним в їх підтримці. Самі вони наділені почуттям гумору, оптимізмом, в більшості своїй ведуть активний спосіб життя.
Для підвищення якості власного життя Дерев’яні Кабани повинні вчитися періодично вимовляти слово «ні», оскільки доброзичливість і безвідмовність нерідко завдає шкоди їх інтересам.
Вогненний Кабан (1947, 2007, 2067)
Вогненні Кабани – енергійні, заповзятливі, прямолінійні у своїх висловлюваннях люди. До всього вони застосовують грунтовний підхід і можуть заради мети робити ризиковані кроки. У той же час вони можуть, підкоряючись хвилинним захопленням, легко і швидко відволікатися від головного і втратити до своєї справи всякий інтерес. Люди цього різновиду знака дуже уважні, дбайливі, щедрі по відношенню до своїх близьких, є везунчиками в справах, пов’язаних з грошима.
Було б добре, якби Вогненні Кабани, яким властиво без роздумів хапатися за будь-яку справу, виявляли більше обачності.
Земляний Кабан (1959, 2019)
Люди, що народилися в ці роки, мають виражені організаторськими здібностями, досвідчені в бізнесі, вміють добре поводитися з грошима. Вони зазвичай є активістами-громадськими діячами і володіють доброю, щедрою душею.
Земляним Кабанам варто мати на увазі, що вони схильні до зловживання спиртним, тому треба завжди тримати себе в руках.

Кабан: любов і шлюб

До того як Кабан стає сімейною людиною, в його житті буває маса романів. Сприяє цьому величезна популярність людей цього знака у представників протилежної статі. Одружившись, Кабан стає вірним чоловіком, на все життя зберігають вірність другій половині. Люди, що народилися в цей рік , дуже люблять, коли у них в будинку комфортно і затишно.

Кабан-жінка
Представниць прекрасної статі, що з’явилися на світ в цей рік , відрізняє надзвичайний дружелюбність. Суперечки, сварки вони просто не виносять і не стануть влаштовувати дискусію, особливо у випадках, коли до свого співрозмовника відчувають щиру повагу або любов . Їм більш властиво поступатися або, принаймні, робити вигляд, що вони солідарні з чужою позицією.
Жінкам-Кабанам дуже подобається дарувати подарунки, влаштовувати невеликі вечірки, по-особливому відзначати всі знаменні для їх життя дати. За своє життя вони не одного разу виявляються обдуреними, бо довірливі, навіть занадто.
Знання та вміння, пов’язані з господарством, жінки-Кабани часто успадковують від матерів і бабусь. Зазвичай будинок у них або в ідеальному порядку, або там, навпаки, панує повний хаос – третього просто не дано. Схильні до накопичення жінки-Кабани часто завалюють житло речами, які їм абсолютно не потрібні.
Представниці цього знаку шанують традиції свого роду і прищеплюють їх своїй сім’ї. З них виходять дуже хороші матері, причому нерідко – багатодітні. Заради них, а також для коханого чоловіка жінки-Кабани готові на дуже багато чого, якщо не на все.
Кабан-чоловік
Цих людей відрізняють дружелюбність, чесність, готовність до компромісів, весела вдача, любов до подорожей . Нерідко Кабани відчувають нестачу знань, тому нерідко вони користуються порадами друзів, заходять в Інтернет, читають літературу. У той же час вони досить легко засвоюють іноземні мови.
Чоловіки-Кабани вельми азартні. Полюючи за серйозним виграшем, вони готові поставити на карту і одночасно втратити все. Тим не менш необхідним мінімумом коштів на проживання вони розташовують завжди, тим більше що вміють заробляти, не докладаючи до цього особливих зусиль.
Люди, що народилися в цей рік , порівняно з представниками інших знаків можуть більше розраховувати на підтримку з боку; в цьому сенсі вони досить везучий.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>