Головна / Гадання / Імператриця: значення карти Таро

Імператриця: значення карти Таро

Імператриця: значення карти Таро

Імператриця (III старший аркан Таро)

Імператриця (III старший аркан Таро): значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Аркан Імператриця вказує на виникнення, народження чогось нового – ідеї, почуття, та чого завгодно.

Він означає неодмінний зростання, розвиток ситуації, людини, відносин.

При ворожінні на жінку символізує її материнські почуття і настрої – дбайливість, уважність, а в певному контексті – вагітність.

Якщо Імператриця випала при розкладі на людину, то це говорить про його великий творчий і творчому потенціалі, про те, що він здатний знову і знову генерувати цікаві та плідні ідеї.

При ворожінні на ситуацію Імператриця свідчить про те, що в цій ситуації прихована можливість значного розвитку і успішних результатів, причому, цілком матеріального порядку (особливо з Магом).

У загальному випадку карта може трактуватися як глибоке розуміння неминучості життєвих циклів – народження, неминуче прагне до вмирання, і потім знову – до нового народження.

Зверніть увагу на поєднання Імператриці з деякими Арканами.

З Силою вона означає збільшення енергетичного потенціалу, з Колесом Фортуни – циклічність життєвих подій, з Судом – період натхнення і творчого підйому.

Перевернуте положення
Перевернута Імператриця може означати дрібні, побутові, не дуже приємні клопоти, сімейні чвари, матеріальні труднощі.

Крім того, цей Аркан в перевернутому положенні, можливо, вказує на безплідність або на складно протікає вагітність з небезпекою переривання (наприклад, з Трійкою Кубків).

А ще така Імператриця може трактуватися як незахищеність перед обличчям грубої сили чи обставин.

Любов і відносини
Пряме положення Якщо в розкладі розглядаються почуття однієї людини до іншої, то Імператриця в прямому положенні інтерпретується як глибоку довіру до партнера, чуттєвість і сексуальний потяг.

При ворожінні на майбутнє цей Аркан символізує пожвавлення існуючих або відновлення старих відносин, а також, можливо, на поповнення в сімействі.

У розкладі на ситуацію присутність Імператриці говорить про позитивні зміни, перехід відносин на нову якісну стадію.

У поєднанні з двійкою Кубків Імператриця означає зустріч людини своєї мрії, з Шісткою Кубків – усвідомлення свого щастя, з Десяткою Кубків – бажання балувати кохану людину і піклуватися про нього.

Перевернуте положення
Перевернене положення Імператриці означає проблеми партнерів в інтимній сфері, зниження заробітків і погіршення відносин між подружжям на цьому грунті.

При ворожінні на ситуацію і майбутнє, в залежності від карт, що перебувають поруч, Імператриця в перевернутому вигляді може означати розлучення (Імператриця + Вежа), рішення про аборт (Імператриця + Королева Мечів), відсутність взаєморозуміння з коханим або коханою (Імператриця + Повішений), розплата за старі гріхи (Імператриця + П’ятірка Кубків) і т.д.

Кар’єра
Пряме положення При ворожінні на професійну діяльність Імператриця віщує творчу роботу або перспективну посаду.

Для того, кому доручено реалізацію дуже відповідального проекту, ця карта служить знаком дуже сумлінного і плідного виконання поставлених завдань.

Імператриця може свідчити про можливість вільного розвитку своїх талантів, про підвищення зарплати, про приємні нововведення і перервах на робочому місці, які пов’язані з матеріальною сферою (наприклад, це може бути ремонт в особистому кабінеті, зміна робочого графіка на більш зручний і комфортний і т. д.) У комбінації з Тузом Жезлов Імператриця вказує на бурхливий розвиток проекту (справи, починання), з Трійкою Жезлів – на допомогу впливових людей, з Тузом Монет – на реалізацію перспективних проектів та отримання від них сверхвигоди.

Перевернуте положення У такому положенні Імператриця може означати небажані обставини, які здатні негативно вплинути на виконання своїх службових обов’язків, або ж недостатній професіоналізм та особисту некомпетентність.

У розкладі на майбутнє перевернута Імператриця трактуватиметься як погіршення умов роботи або пониження в посаді.

Якщо ви ворожите на ситуацію, то така карта може свідчити про хворобливий сприйнятті змін або їх гострому небажанні.

З Трійкою Мечів Імператриця в перевернутому вигляді говорить про значні прорахунки і небезпеки бути звільненим (причому, зовсім не за власним бажанням), з Четвіркою Мечів – на вимушений застій у справах.

Порада карти Таро
Спробуйте все, що відбувається у вашому житті сприймати позитивно.

Не дозволяйте рутині буднів захопити себе з головою.

Користуйтеся кожною можливістю змінити обстановку, випробувати свіжі враження.

Вони подарують вам цінний досвід, змусять дивитися по-новому на звичний хід речей, відчувати незгасний інтерес до життя.

І пам’ятайте: сім’я – головна цінність у вашому житті.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>