Головна / Гадання / Іерофант: значення карти Таро

Іерофант: значення карти Таро

Іерофант: значення карти Таро

Іерофант (V старший аркан Таро)

Іерофант (V старший аркан Таро): значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Іерофант в загальному випадку позначає глибоку переконаність у чому-небудь, силу віри, повагу до моралі й непохитне проходження їй незалежно від обставин.

Ще цей Аркан можна тлумачити як беззастережна довіра до авторитетів, вчителям, старшим членам сім’ї.

Людина, якій випав Іерофант, однозначно доброчесна, етичний, порядний.

Така карта може посилювати своє значення в залежності від карт, що випали в розкладі біля неї.

 • Так, Іерофант з двійкою Жезлов повинен трактуватися як безприкладний героїзм і боротьба за справедливість навіть на шкоду власним інтересам;
 • з Тузом Кубків – як глибока віра в Бога і готовність методично і неухильно слідувати традиціям і догмам своєї релігії;
 • з Королем Мечів – як покликання людини бути суддею, адвокатом, слідчим.

Перевернуте положення
Перевернутий Іерофант – сухар, мораліст і педант.

Він символізує саме ті випадки, коли буква закону дорожче людини, а також коли лицемірна мораль змушує відштовхувати оступився і хто згрішив.

У деяких ситуаціях Іерофант в перевернутому положенні інтерпретується як інакомислення, зраду своїх ідеалів або ігнорування правил суспільної етики.

У поєднанні з деякими картами перевернутий Іерофант має достатньо конкретні й точні значення.

Наприклад, з Імператором він означає педантизм, з Блазнем – марні пошуки свого духовного шляху через нездатність хоч чим-небудь зайнятися послідовно і наполегливо, з Силою – визнання грубої сили головним авторитетом і аргументом при вирішенні будь-яких питань і проблем.

Любов і відносини Пряме положення Для сфери особистих відносин Іерофант символізує глибоку довіру між партнерами, впевненість у міцності союзу, здорову моральність як підстава відносин між людьми.

Більш конкретно іерофантов трактують вже залежно від ситуації і особливостей розкладу, а також виходячи з його комбінацій з іншими Арканами.

Наприклад, Іерофант разом з Імператрицею символізує дитини, народженої в шлюбі (тобто законнорожденного дитини), з Судом – щасливий шлюб.

Перевернуте положення
Іерофант в перевернутому вигляді при ворожінні на відносини значить недотримання слова, даного партнеру, сварку перед весіллям, яка веде до розриву відносин, недотримання обов’язків членів сім’ї один перед одним або непристойна поведінка одного з подружжя.

 • З П’ятіркою Кубків Іерофант говорить про те, що види і плани на людину, які ви плекали, приречені на провал;
 • з Сімкою Кубків – про те, що через свого молодого чоловіка (дівчата) або чоловіка (дружини) ви ризикуєте опинитися втягнутими в щось протизаконне або аморальне.

Кар’єра
Пряме положення З точки зору професійної сфери, кар’єри Іерофант свідчить про наявність вищої освіти, про приналежність людини до викладацької діяльності, про велику відповідальність перед іншими людьми.

Якщо ворожать на ситуацію, то цей Аркан може означати, що відбувається має найважливіше значення для всього життя.

Коли ж роблять розклад на майбутнє, то Іерофант – це рада про те, що людина повинна слідувати своєму покликанню, не розмінюючись на справи, до яких не лежить душа, нехай навіть вони і обіцяють матеріальну вигоду.

 • Крім того, Іерофант з Тузом Жезлов вказує на те, що вірне рішення або глибоке розуміння прийде вдруге, як осяяння;
 • з двійкою Жезлів – на виправданість ризику;
 • з Тузом Монет – на справедливість отриманої нагороди, матеріальної винагороди.

Перевернуте положення
Перевернутий Іерофант може позначати будь-які авантюри і незаконні дії.

Або втрату особистого авторитету в середовищі колег, підлеглих, в очах начальства.

Ще один варіант трактування – проект або починання, приречене на провал в силу непродуманості, недостатньо глибоке вивчення чи розуміння ситуації.

 • Особливо варто було б згадати такі поєднання для іерофантов в перевернутому положенні: із жрицями він інтерпретується як таємні інтриги, «підсиджування»;
 • з П’ятіркою Монет – як махінації, афери, що ведуть до великим грошовим проблемам;
 • з П’ятіркою Жезлів – як нерозумне або нечесна поведінка, яке дає конкурентам (недоброзичливцям) фору або навіть можливість забрати у вас частину бізнесу або ж славу і отримані результати від проекту.

Порада карти Таро
Шукайте у всьому сенс. Прагніть осягнути суть. Намагайтеся здійснювати тільки гідні вчинки і не зраджувати того, що вважаєте істинним. Але будьте вільні і не чіпляйтеся за віджилі догми і стали безглуздими ритуали.

 • І завжди пам’ятайте, що якщо ви не бачите в чомусь сенсу і значущості, це зовсім не означає, що їх там зовсім немає;
 • дуже ймовірно, що вашого розуміння чи досвіду поки недостатньо для їх осягнення.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>