Головна / Знамениті / Біографії зірок / Ібрагім Челіккол ( Ibrahim Celikkol )

Ібрагім Челіккол ( Ibrahim Celikkol )

Біографія

Місце народження – турецьке місто Ізміт , рік народження – 1982 . Перш , ніж почати акторську кар’єру , Ібрагім працював в модельному агентстві , а також грав у складі баскетбольної команді в молодшій Національної Лізі.

Перехідним моментом в житті актора ставати випадкове знайомство з успішним турецьким режисером і продюсером Османом Сінавом . Він і зробив привабливу пропозицію на Челіккола . Синав віддав йому роль капітана Шаміля Батура у фільмі ” Pars : Narkoterör ” . Саме цей фільм і покладе початок такої ще незнайомій діяльності для Ібрагіма , акторської кар’єри .

З 2009 року Ібрагім почав зніматися , також , і в серіалах. Ще більшу популярність на всю країну йому принесе роль Джемаль в серіалі ” Іффет ” . Пізніше Ібрагім Челіккол знімався в ролі другого плану в дуже очікуваного турецькому фільмі з великим бюджетом ” Fetih 1453 ” . Фільм – історична кінострічка про завоювання Константинополя султаном Мехмедом II , яка стала одним з найдорожчих фільмів в історії турецького кіно.

Останнім серіалом на даний момент , в якому знявся Ібрагім Челлікол, стала кінострічка “Милосердя ( Merhamet ) ” – розповідь про долю однієї дівчини на ім’я Нарин , яка народилася в провінційному містечку на Егейському узбережжі. Вона жтла в бідності , і з самого раннього віку не з чуток знала , що таке позбавлення і страждання . Їй навіть довелося боротися зі своєю власною сім’єю … Обставини зіштовхують Нарін зі свої давнім знайомим Фират Виявляється , що Нарин – це перша любов Фират . При вигляді дівчини старі почуття знову пламеніють. Главну чоловічу роль в цьому серіалі грає Ібрагім Челіккол ( Фират ) .

Фільмографія

  • Милосердя (2013)
  • Іффет (2011-2012)
  • Завоювання 1453 ( 2012 )
  • Карадаглар ( 2010 )
  • Гострий ніж ( 2010 )
  • МАТ ( 2009 )
  • Наркотеррор (2007-2008)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>