Головна / Знамениті / Біографії зірок / Гювен Хокні ( Güven Hokna ) – Актори – Біографія

Гювен Хокні ( Güven Hokna ) – Актори – Біографія

Біографія

Гювен Хокні – турецька актриса , з болгарськими країнами . Народилася в 30.11.1944 році в Анкарі , Туреччина . У деяких даних в 1946 році.

Сім’я актриси була дуже багатою , жили вони на румуно- болгарського кордону , були власниками соляних свердловин. На тому місці досі стоїть табличка з написом ” Хокні ” Під час Другої світової війни переїхали до Туреччини , де народилася вона і її сестра.

У ранньому дитинстві Гювен мріяла стати балериною , і навіть витримала з відзнакою іспити. Але через ускладнення після грипу від мрії довелося відмовитися. Хоча за її словами саме балет прищепив їй любов до мистецтва.

Закінчила театральний факультет Державної консерваторії в Стамбулі ( 1967). Акторську кар’єру почала в тому ж році державному театрі Стамбула , де і пропрацювала 35 років (до 2002 року).

Паралельно з роботою в театрі в 1990 році представила програму для дітей ” Вулиця Сезам” . Брала участь у численних телевізійних проектах , в тому числі і кулінарних шоу.

Про особисте життя Гювен Хокні замовчує. Правда у неї є доросла дочка , яка теж пов’язала своє життя з мистецтвом. Вона закінчила Академію мистецтв з виготовлення вітражів і кераміки , а як хобі займається виробництвом мультфільмів. Свою десятирічну внучку актриса вважає дуже талановитої – вона співає , читає вірші. І впевнена, що і дочка і внучка успадкували талант від неї.

Фільмографія

  • Листопад ( 2006 )
  • Хмара ( 2003 )
  • Долина Волков (2003 – 2005)
  • Kumsaldaki izler ( 2002 )
  • Зерде (2002 – 2004)
  • Друга весна (1999 – 2001)
  • Бандит ( 1996 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>