Головна / Краса / Здоров'я / Грип особливо небезпечний для діабетиків

Грип особливо небезпечний для діабетиків

Люди з цукровим діабетом входять в групу осіб , яким рекомендується зробити щеплення проти грипу. Канадські вчені оприлюднили нові докази необхідності такого заходу.

Вчені з університету Альберта вивчили історії хвороби 160 тис. жителів провінції Манітоба у віці 18-64 року. Серед них виділили групу людей , що страждають діабетом . Порівнявши дані про госпіталізацію у зв’язку з ускладненнями грипу , вчені виявили , що діабетики (незалежно від типу ) потребують лікарняному лікуванні на 6 % частіше , ніж люди без цього захворювання.

За оцінками авторів дослідження , чим більше діабетиків будуть вакцинуватися від грипу , тим буде нижче показник госпіталізації. Разом з тим , вони вважають , що потрібно провести додаткові дослідження і встановити , наскільки ефективна вакцинація проти грипу серед діабетиків в порівнянні з іншими групами населення.

За матеріалами: fooz.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>