Головна / Знамениті / “Гра престолів” у виконанні котів. Коти тронів.

“Гра престолів” у виконанні котів. Коти тронів.

Четвертий сезон ” Ігри престолів ” у самому розгарі. Ну а доки всі чекають чергову серію, варто було б трохи побавитись, розглядаючи улюблених персонажів та їхні котячі копії .

Вам ніколи не здавалося , що Арья з “Гри престолів” сильно змахує на милого , але зухвалого кошеня ? Хм … А Кхал Дрого всім своїм виглядом нагадує екзотичного зухвалого кота , якого так і хочеться приручити. Про що це ми? Ах так, представляємо вам збірку фотографій представників сімейства котячих, які чимось схожі на головних героїв популярного фентезійного серіалу ” Гра престолів” .

Гра престолів у виконанні котів Кхал1 . Кхал Дрого хоч і не дожив до четвертого сезону , проте назавжди залишився в серцях багатьох глядачів. Він нагадує екзотичного оцелота , чи не так?

Гра престолів у виконанні котів Арь2 . Ах , Арья – непокірна , цікава , спрагла справедливості. Вона немов маленький зухвалий кошеня, який так і норовить подряпати .

Гра престолів у виконанні котів Бран3 . Бран – каліка і Варг з роду Старков – сильно нагадує піврічного кошеня , який тільки пізнає світ.

Гра престолів у виконанні котів Таргаріен4 . Світловолоса Дейенеріс Таргаріен – Матір Драконів – схожа на шикарну білу кішечку з блакитними очима. Їй поклоняються , її поважають , їй захоплюються.

Гра престолів у виконанні котів Сір Давос5 . Сір Давос – десниця Станніса Баратеона і колишній контрабандист – сильно змахує на хитрого котяру , який явно знає , де дістати молока.

Нед Старк6 . Нед Старк явно нагадує цього рудого кота з підпалинами , який хоче зробити все , щоб захистити свою сім’ю.

Гра престолів у виконанні котів Царевбивц7 . Подібність наявності , не знаходите? І справа не тільки в ланцюзі на шиї , але і в смиренно – жалісливо виразі обличчя .

Гра престолів у виконанні котів Цар8 . 100 – відсоткове попадання !

Гра престолів у виконанні котів Сноу Джон9 . Цього котика хоче погладити добра половина глядачок “Ігри престолів” …

Гра престолів у виконанні котів Радник10 . Хм … Здається , цей кіт закохався в білу пухнасту кішечку з блакитними очима.

Гра престолів у виконанні котів Маргері Тіріел11 . За хитрості Маргеріт Тірелл не поступиться б навіть лисиці , але так як цей пост присвячений кішкам – сіамська порода їй якраз до пари.

Гра престолів у виконанні котів 1212 . Посмішка одна і та ж !

Гра престолів у виконанні котів 1313 . Бенкети , жінки і вино – ось все життя цього товстого ” ​​кота ” Роберта , який правив Сім’ю королівства.

Гра престолів у виконанні котів 1414 . Один в один! Сем – ще той ” кіт учений ” .

Гра престолів у виконанні котів 1515 . Рудоволоса Санса Старк – одночасно зарозуміла і наївна кішечка , яка вже вхопила горя за свою наївність .

Гра престолів у виконанні котів 1616 . Один з найулюбленіших персонажів як книги , так і серіалу – Тіріон Ланністер . Незважаючи на те , що він вже цілком дорослий ” кіт” , зважаючи на свою зовнішності він схожий скоріше на кошеня .

Гра престолів у виконанні котів 1717 . О да! Тайвін Ланністер і сфінкс – ідеальний збіг !

Гра престолів у виконанні котів 1818 . Візеріс Таргаріен – брат Дейенеріс , що розділив з нею світле волосся і очі свого роду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>