Головна / Гороскоп на сьогодні

Гороскоп на сьогодні

Новий гороскоп за знаками Зодіаку на кожен день.

Інтерес до гороскопів не вщухає, незважаючи на те, що сучасної людини відокремлюють від часу їх створення цілі тисячоліття. Археологічні розкопки дають підстави вважати, що ще в кам’яному столітті наші пращури уважно вдивлялися в небо, намагаючись з’ясувати таємниці небесних світил і пов’язати їх з життям всього сущого на землі.

Гороскоп на сьогодні (на кожен день)

Саме слово «гороскоп» походить від злиття двох давньогрецьких слів і перекладається буквально як «стражник години, терміну». Древні астрологи позначали цим словом зовсім не те , що зазвичай мається на увазі під ним зараз . Однак непосвячених мало хвилюють ці тонкощі. Для нас головне – це те , що гороскоп являє собою простий , доступний і дієвий інструмент впливу на власну долю.

Оскільки астрологія є наукою розвивається, на протязі її існування з’являлися і з’являються нові гороскопи. Використання накопиченого досвіду, досягнень сучасних наук дозволяє перетворювати їх на ще більш ефективне езотеричне засіб, що допомагає наповнювати наше земне існування вселенської гармонією.

Гороскоп сумісності знаків зодіаку

Гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності за знаками Зодіаку

Китайський гороскоп (Східний)

Китайський гороскоп

Східний гороскоп є одним з найвідоміших , поширених і улюблених людьми гороскопів . Представляючи собою змішання китайської та японської систем , він складався протягом сотень років і зарекомендував себе як досить достовірний і авторитетне джерело інформації про риси особистості людей.
Східний гороскоп сумісності.

Квітковий гороскоп

Квітковий гороскоп

Вважається , що квітковий гороскоп придумали друїди – автори відомого деревного гороскопу. Розділивши Зодіакальний круг на 36 частин, кожен сектор вони наділили своїм квіткою. У цьому гороскопі не можна знайти вичерпний опис людських характерів , однак і він допомагає людині краще пізнати себе . Крім того , квітковий гороскоп полегшує вибір букетів в подарунок.

Гороскоп Друїдів (він же – кельтський або галльський ) являє собою спадщину таємничої касти жерців , що володіли особливими знаннями про взаємозв’язок життя людини і рослин. За їх уявленнями , кожному з нас відповідає те чи інше дерево , тому складений ними гороскоп відомий ще й як деревний . З нього ми можемо почерпнути інформацію про риси особистості і про те , як може скластися особисте життя .

Індійський гороскоп – результат спостережень стародавніх астрологів – досить популярний і у європейців. Пояснюється це не тільки його достовірністю , що пройшла перевірку століттями , але підвищеною увагою індійських астрологів до любовної , інтимної сфери життя людини. Крім характеристик , в даному гороскопі містяться рекомендації з вибору найбільш підходящих супутників життя .

Слов’янський гороскоп народився на наших землях і доповнювався також з урахуванням наших реалій. У ньому знайшла своє відображення система уявлень про світ далеких предків , а тому цей гороскоп цікавий , крім іншого , і як джерело інформації про слов’янських культурологічних традиціях. У ньому дається досить вичерпна характеристика кожного з знаків , що зачіпає найважливіші сфери людського життя.

Зороастрійський гороскоп являє собою один із проявів зороастризму – стародавньої релігії , яка залишила яскравий слід у світовій історії. Згідно з ним , у людей в залежності від дати народження є ті чи інші тотеми , що мають для їх життя вирішальне значення. Призначення людини – максимально відповідати тотему , і тільки в цьому випадку у нього з’явиться можливість бути щасливим.

Єгипетський гороскоп – один з найдавніших гороскопів , що народився на землях легендарного Нілу. Екзотичний він не тільки цим: система ділення року на тимчасові відрізки дуже відрізняється від звичної для нас західної системи . Відшукавши свою дату народження , людина може отримати досить докладну характеристику власного характеру , а також дізнатися, якими прихованими здібностями наділили його Небеса .

Гороскоп міфів бере свій початок у давньогрецькій міфології. Його особливістю є те , що він акцентує увагу в основному на вадах людей. Стародавні люди вірили , що кожен з народження отримує додатково до звичайного зодіакальному знаку тіньовий. Саме він і визначає негативну сторону особистості людини. Гороскоп міфів служив доповненням до звичайного .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>