Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знака Водолій

Гороскоп сумісності для знака Водолій

Гороскоп сумісності Водолій і Овен

Чоловік-Водолій і жінка-Овен

Водолій – хитрун і в усі привносить азарт. Навіть любовні ігри для нього частенько тільки гри. Побачивши, як його подруга Овен виходить з себе, він не упустить захоплюючої можливості подразнити і підбурити її.

Вона ж, не розуміючи його жартів, здаються їй те злими, то жорстокими, буде все більше віддалятися від нього.

Втім, все це зовсім не означає їх повну несумісність. Просто їм у своїх взаєминах не потрібно торкатися сфери почуттів. У якості ж колег або бізнес-партнерів вони чудово порозуміються.

Жінка-Водолій і чоловік-Овен

Водолії ненав’язливі і завжди готові дарувати своїм партнерам відчуття новизни. Жінка-Водолій неординарна, чесна, не стане «набивати собі ціну». І Овен обов’язково відчує в ній споріднену душу.

Така пара подарує світові цікавий союз людей, які зневажають умовності і здатних навіть хизуватися власним дисидентством.

Для повної гармонії дамі-Водолія слід лише не бути настільки поглибленої у свій внутрішній світ і не залишати надовго Овна без уваги. Адже він так потребує постійного визнання своїх талантів і достоїнств!

Гороскоп сумісності Водолій і Телець

Чоловік-Водолій і жінка-Телець

Водолій переконаний, що з жінкою чоловік може бути другом, приятелем, просто колегою. Ведучи себе звичним (для нього) чином з жінкою-Тельцем – ніжно гладячи її по голові на знак співчуття, задаючи їй питання особистого характеру – він навіть і не замислюється, що піднімає в її душі бурю емоцій. Коли вона розуміє, що він зовсім і не закоханий у неї, їй стає боляче, дуже боляче. А він у подиві, адже у нього і в думках не було образити її.

Навряд чи комусь вдасться переробити цього чоловіка. Тому жінка-Телець сама повинна захистити себе від нього.

Жінка-Водолій і чоловік-Телець

Чоловік-Телець не розуміє даму-Водолія. Для нього в ній є щось невловиме, нематеріальне. Як безтілесний ельф, чи що … Та це й не дивно, оскільки Водолій – «повітряний» знак.

І Телець буде болісно роздумувати: а чи потрібна йому ця жінка, про яку ніколи не можна сказати, що вона належить йому повною мірою.

Жінка-Водолій ж поруч із прозаїчним і приземленим Тельцем іноді буде відчувати нудьгу, її буде дратувати його неакуратність.

Цю пару на кожному кроці чекають розбіжності. Як уникнути їх? Та дуже просто – не зв’язуватися один з одним.

Гороскоп сумісності Водолій і Близнюки

Чоловік-Водолій і жінка-Близнюки

У Водолія і Близнюка є одна загальна властивість, яке в їхніх очах варто десятка інших, – тяга до змін. Ніхто інший не зрозуміє жінку-Близнюка так, як він, Водолій. А вона із задоволенням буде подорожувати у світі фантазій, який вони витчуть разом.

Потрібно відзначити, що Водолій іноді буває непередбачуваним навіть для дами-Близнюка. У ці моменти їй здаватиметься, що життя – божевільний круговорот емоцій, подій, зустрічей. Але хіба не це марилося їй у найяскравіших мріях і навіть здавалося недосяжним!

Жінка-Водолій і чоловік-Близнюки

Близнюк, зустрівши жінку-Водолія, раптом відчує споріднену душу. Кожен з нас час від часу відчуває образу на оточуючих, буває не зрозумілий або сам когось не розуміє. А жінка-Водолій і чоловік-Близнюк знаходять один в одному те саме горезвісне плече, в яке так солодко поплакати.

Обидва емоційні люди, вони у своїх партнерах високо цінують саме духовна спорідненість, матеріальні ж блага для них вторинні. Тому можна з упевненістю стверджувати, що кожен в такому союзі буде дорожити своїм обранцем.

Гороскоп сумісності Водолій і Рак

Чоловік-Водолій і жінка-Рак

Водолій цінує в жінках відданість. Тому, зустрівши даму знаку Рак, він буде задоволений і вважатиме, що знайшов саме те, що шукав, бути може, роки. Адже жінка-Рак романтична і турботлива. Проте з часом рачача турбота перетворюється на справжню чіпкість. Раки – великі власники. Водолій почне відчувати, що його не просто опікуються, а їм намагаються володіти.

І тоді він стане чинити опір. Чи спрацює настільки властивий чоловікам інстинкт збереження власної свободи. Залишити таку жінку, звичайно, буде нелегко, адже Водолій дійсно часто попросту потребує того, щоб з ним няньчилися, тому що він може бути забудькуватим, майже напевно залежить від своїх же звичок. Але все-таки в підсумку, швидше за все, віддасть перевагу піти.

Жінка-Водолій і чоловік-Рак

Водолій завжди цілеспрямований, Рак любить озиратися назад, знаходячи задоволення в спогадах. Жінці-Водолію незрозуміла ностальгія і нерішучість чоловіки-Рака, Раку ж його подруга здається грубою реалісткою. До того ж, у неї так часто змінюється настрій! Раку зміни настрою теж властиві, можливо, навіть більшою мірою, але він не готовий миритися з цим же властивістю у своєї партнерки.

Махнувши на нього рукою, жінка-Водолій вирішить, що їм не по дорозі, і залишить його мріяти на самоті про те, як добре було раніше, біля коханої матусі з її пирогами і ніжностями.

Гороскоп сумісності Водолій і Лев

Чоловік-Водолій і жінка-Лев

Коли зустрічається Водолій і Левиця, між ними неминуче пробігає іскра. Левиця підкорена, вона не може відірвати погляду від його очей, в яких, здається, причаїлися мрії всього світу. Його чарівність – це чудовий океан, в якому вона готова розчинитися.

Але суворі реалії життя ніколи не дозволяють такого роману тривати довго. Незабаром з’являться перші ознаки. Він романтик, але аж ніяк не добувач, і за його уявленнями її матеріальні запити просто зашкалюють. Вона приголомшена його дріб’язковістю, скупістю і постійним бурчанням.

Спільна сім’я – не їхня справа. Взаємне щастя вони можуть набути лише в недовгій романтичного зв’язку.

Жінка-Водолій і чоловік-Лев

Вони такі різні … Лев самовпевнений і здебільшого зайнятий власною персоною. Жінка-Водолій цікава, її погляд спрямований назовні. Він стабільно урівноважений і, здається, його не можна здивувати нічим. Вона мінлива, непередбачувана, емоційна.

Вона буде дивуватися його байдужості, коли їй доводиться говорити неймовірні речі, і невпинно намагатися схвилювати його, ну, або хоча б … вивести з себе. Він же у відповідь буде все впертішими демонструвати левову поставу і стриманість істинного британського лорда.

Його спочатку, ймовірно, буде дратувати, що вона часто здійснює нелогічні вчинки, але поступово він звикне до того, що її нелогічність – це просто її власний спосіб мислення. І розбіжності розсіються.

Гороскоп сумісності Водолій і Діва

Чоловік-Водолій і жінка-Діва

Чоловік-Водолій – це безодня фантазій і мільйон настроїв. Вита в придуманої самим собою казці він забуде поїсти або змінити брудну сорочку. Жінка-Діва в цьому сенсі для нього просто знахідка. Вона терпляча і охайна, турботлива і дбайливий. Вона буде обіхажівать його, терпіти капризи і нудьгу. Поки їй не набридне …

Одного разу терпіння закінчується і у самого терплячого у людей. Закінчиться воно і у Діви. І тоді вона, не скандалячи і не намагаючись йому щось довести, піде, залишивши його наодинці з (звичайно ж!) Нереалізованими фантазіями і планами.

Сумний, але неминучий фінал.

Жінка-Водолій і чоловік-Діва

У більшості Дів в серці панує така ж чистота, як і в будинку. Чоловік-Діва зазвичай стриманий, урівноважений, навіть поміркований.

Коли він зустрічається з жінкою знака Водолій, то різниця між ними проявляється майже негайно ж. Способи цих дам для залучення уваги вподобаного чоловіка на Діві, як правило, не спрацьовують. Вони, швидше за все, здадуться йому грубими або навіть вульгарними.

Крім того, легкість, з якою вона відмовиться від попереднього кавалера на користь чоловіка-Діви, теж напевно насторожить його, оскільки йому на розум неодмінно прийде думка, що вона також не замислюючись кине і його.

Загалом, якщо ви зустрінете таку пару, вже давно живе разом, можете відразу починати дуже-дуже дивуватися.

Гороскоп сумісності Водолій і Терези

Чоловік-Водолій і жінка-Терези

Пару жінка-Терези і чоловік-Водолій виразно чекає успіх. Він неординарний, талановитий і напевно зуміє непогано заробляти. Вона непередбачувана, витончена, жіночна. Водолій любить новизну і загадки. Жінка-Терези буде невтомно дарувати йому і те й інше. Так що і душевна гармонія, найімовірніше, не мине цих двох людей, безжурних і готових до пригод. Вони обидва гнучкі, терпимі, відкриті новим віянням моди, захоплень і іншого.

У такій сім’ї не буде помилкового розподілу ролей. Обидва схильні до впливу чоловічий планети, проте сила Водолія трохи більше сили Терезів, тому він стане претендувати на верховенство. Вона не стане занадто заперечувати, лише дасть зрозуміти, що рахуватися з нею неодмінно доведеться.

І обом буде комфортно і добре.

Жінка-Водолій і чоловік-Терези

Сузір’я Терезів наділяє своїх представників деякою нерішучістю, м’якістю, чуттєвістю. Це робить сильних представників цього знака не такими вже й сильними. Напевно, тому чоловіки-Терези інтуїтивно вибирають для себе жінок із зовсім не слабким характером, які взамін на сексуальність і вмілі знаки уваги вміють оточити їх турботою і опікою. Саме до таких належать жінки-Водолії.

Правда, вона сама іноді не знає, чого хоче. Але він часом ще більше не знає, що йому потрібно. Так що її сумніви – це просто стабільність в порівнянні з його невпевненістю.

Вони разом будуть не знати, чого хочуть, але обидва будуть задоволені станом справ.

Гороскоп сумісності Водолій і Скорпіон

Чоловік-Водолій і жінка-Скорпіон

Чоловік-Водолій часто непередбачуваний і не в змозі виносити спроби заволодіти ним. Жінці-Скорпіону ж хотілося б мати поруч із собою як раз чоловіка, в якому вона могла б бути впевнена на всі сто відсотків. Але для цього вона повинна зрозуміти його, відчути, а як зрозуміти те, що змінюється кожну мить! Крім того, їй не змиритися з його волелюбністю і відчуттям, що він не до кінця належить їй.

На короткий час вони будуть цікаві один одному, однак тривале спільне співіснування не для них. Тому не варто ризикувати і експериментувати з сімейним життям.

Жінка-Водолій і чоловік-Скорпіон

З жінкою-Водолієм чоловікові-Скорпіону навряд чи варто пов’язувати своє життя. У цих людей настільки різні світовідчуття, темпераменти, емоції, що не залишиться навіть невеликий ймовірності благополучного успіху таких взаємин.

Жінка-Водолій для Скорпіона занадто невловима і невловима. Він буде відчувати, що не здатний підпорядкувати її повною мірою. Однак не залишить спроб все ж добитися цього. Вона ж у відповідь буде без утоми чинити опір, виявляючи аж ніяк не жіночу силу характеру. Деякий час вони все ж таки спробують впливати один на одного … поки обом все це не набридне.

Гороскоп сумісності Водолій і Стрілець

Чоловік-Водолій і жінка-Стрілець

Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій один одному підійдуть. Правда, без банальної «притирання» обійтися виявиться неможливим. А справа все в горезвісній непередбачуваності Водолія. Звичайно, жінка-Стрілець теж дама з дещо складним характером, приймаюча іноді несподівані рішення. Але від свого чоловіка вона хотіла б отримувати певну частку стабільності, впевненості в завтрашньому дні. До того ж, без матеріального забезпечення з її фантазіями не обійтися.

З Водолієм ж нерідко доведеться відчувати себе як на вулкані. Або як на «зебрі» – смуга біла, смуга чорна … Причому, і в цьому ніякої закономірності буде не знайти. Втім, будучи і сама в деякій мірі авантюрної особливої, жінка-Стрілець зуміє миритися з цим.

Жінка-Водолій і чоловік-Стрілець

Чоловік-Стрілець живе у вічному пошуку нових відчуттів і вражень. Дух авантюризму ніколи не покидає його повністю. З боку його наміри і дії можуть іноді здаватися дивними, нелогічними. Жінка-Водолій “скроєна» дещо по-іншому, однак робити вчинки, що викликають у оточуючих подив, теж в її дусі.

Така пара, швидше за все, досягне взаєморозуміння. Їхні стосунки буде «живити» інтерес один до одного і впевненість у тому, що потреби, емоції і спонукальні сили одного з них будуть обов’язково зрозумілі іншим.

Але з часом і віком у них може виникнути бажання до осілого, розміреного життя. Здавалося б – добре. Але в даному випадку це може стати початком кінця. Тому що таке життя неминуче здасться кожному з них прісної, нудною, рутинною. Як не дивно, але цих двох може згубити обивательська благополуччя.

Гороскоп сумісності Водолій і Козеріг

Чоловік-Водолій і жінка-Козеріг

Не зовсім жіночий – в загальноприйнятому сенсі – характер жінки-Козерога призводить до того, що говорити про ідеального партнера для неї майже не доводиться. Ось і Водолій навряд чи зуміє зрозуміти її, так як свою пристрасність, ніжність, почуття прекрасного вона ховає в душі від нескромних очей за сімома замками. Її характер Водолій, швидше за все, вважатиме … чоловічим.

Втім, це стане для чоловіка-Водолія істинної знахідкою, якщо він, наприклад, займається бізнесом, адже кращого партнера ніж жінка-Козеріг йому не знайти. Але в особистих взаєминах така дама буде діяти на нього подібно відро крижаної води.

Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг

Жінці-Водолію такий чоловік як Козеріг без сумніву доведеться «до смаку». Він стабільний, вміє заробляти. З ним нічого побоюватися, що він бовкне зайве в компанії. Але у нього є пунктик – його сім’я. Настільки трепетного ставлення до своєї рідні ви рідко зустрінете у якого-небудь ще представника зодіакального сімейства. Порівняти його в цьому плані можна хіба що з Раком, але у того єдиний незаперечний авторитет – мати, Козеріг ж живе з оглядкою і на батька, і на братів-сестер, і на тіткою-дядьком. І всі вони будуть при нагоді безсоромно користуватися його заступництвом, допомогою, грошима.

Жінка-Водолій одного разу може не витримати і «видати» про них що-небудь неприємне (а вони час від часу будуть, звичайно ж, цього заслуговувати). І раптом виявиться, що вона порушила неписане табу “не-смій-говорити-о моїх-родичах-погано».

Як відреагує вона на його гнів? Бути може, пошле його до всіх … його родичам. Але, можливо, вирішить шукати компроміс (адже у всіх свої дивацтва!), Бо жити як «за кам’яною стіною» все-таки дуже приємно. Саме це доленосне рішення і стане ключиком до успіху їхніх стосунків.

Гороскоп сумісності Водолій і Водолій

Можливо, відбудеться союз двох Водоліїв. Це навіть цілком імовірно. Відносини цієї пари зазвичай бувають більш-менш рівними, без сплесків нерозуміння і глобальних сварок. Бо велика глибина розуміння сутності та світовідчуття один одного.

Але може статися і так, що кожен з них поглибиться у власний світ. У цьому випадку, живучи у своїх фантазіях, чоловік і жінка Водолії будуть вимагати підтримки і розуміння один від одного, не намагаючись хоч що-небудь віддавати партнеру в свою чергу. І тоді перспективи їх відносин перетворюються на сущу ефемерність.

Гороскоп сумісності Водолій і Риби

Чоловік-Водолій і жінка-Риби

Чоловік-Водолій – натура творча, спрагла самореалізації, що потребує у взаєморозумінні. Саме на це він може розраховувати у випадку з жінкою-Рибою. Дійсно, де ще знайдеш таку безодню розуміння, співчуття, доброти як у цих представниць водної стихії. У випадку з жінкою-Рибою Водолій може отримати максимум душевного комфорту для себе.

Він же в свою чергу може зцілити свою Рибу від притаманного їй містичного песимізму, меланхолії і смутку. І тоді вони представлять світу дивовижний союз, легкий і гармонійний.

Жінка-Водолій і чоловік-Риби

Порівняння характерів цієї пари призводить до не дуже оптимістичним висновків. Характер Водолія, поза всяким сумнівом, більш сильний, ніж характер Риби. Це б і нічого, але ж мова йде про жінку-Водолії і чоловікові-Рибі.

Дама знака Водолія непередбачувана і не ідеально тактовна. Момент, коли вона дасть зрозуміти чоловікові-Рибі, що він … не настільки сильний чоловік, як їй би хотілося, настане обов’язково. Чи існує чоловік, який готовий стерпіти це? Більш ніж сумнівно.

У підсумку маємо тупикову ситуацію: підпорядкувати жінку-Водолія чоловік-Риба не зможе, підкоритися їй не захоче …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>