Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знаку Терези

Гороскоп сумісності для знаку Терези

Гороскоп сумісності Терези і Овен

Чоловік-Терези і жінка-Овен

Терези, звичайно ж, не суперник Овна за силою характеру. Здавалося б, що цій запальною і впертою дамі до м’якого і часто нерішучого чоловіка? Але його чарівність, невідпорність якого не таємниця і для нього самого, приводить її в несамовите захоплення. Він же, зрозумівши яку пристрасть викликав у душі настільки неординарною жінки, захоче зануритися в неї з головою.

Так, мабуть, чоловік-Терези і жінка-Овен – повні протилежності. Але ж саме протилежності здатні прикипіти один до одного, як не зможуть цього зробити навіть дуже схожі люди.

Жінка-Терези і чоловік-Овен

Жінка-Терези вміє бути настільки чарівною, звабливою та сексуальною, що встояти перед нею не в змозі навіть грубуватий Овен. Вона так щиро захоплюється ним, так тонко помічає його гідності, що йому здається: ніхто і ніколи не розумів його як вона.

Але ось наступають суворі будні, і романтика кудись дівається. Овен вже не здається дамі-Терезам таким ідеальним – його поспіх, непослідовність призводять її спочатку в подив, а потім начисто позбавляють відчуття гармонії з навколишнім світом, яка для неї життєво важлива.

Висновок очевидний: між цими двома може відбутися витончений флірт, красивий роман. На більше не варто й зазіхати.

Гороскоп сумісності Терези і Телець

Чоловік-Терези і жінка-Телець

Чарівність цього чоловіки здатне звести з розуму кого завгодно. Жінка-Телець – не виняток. Вона сентиментальна, і ніжні і витончені знаки уваги, в умінні робити які Терезам немає рівних, прив’яжуть її до цього чоловіка дуже міцно.

Він не стане для неї кам’яною стіною, за якою можна сховатися від матеріальних труднощів. Але вона сильна, вміє бути економною. Труднощами її не налякати. І, до того ж, гармонія, що вноситься в її життя Терезами, посуває її на справжні подвиги. Так, ці двоє воістину являють собою єдине ціле.

Жінка-Терези і чоловік-Телець

Жінка-Терези хороша. Вона напевно сподобається Тельцю. Більш того, при ближчому знайомстві – мова, зрозуміло, про інтимну сферу – їх відносини зміцняться і стануть глибше. Але проблема в тому, що в гру під назвою «життя» вони грають за різними правилами. Терези часто неврівноважені, перебувають у сумнівах. Спокійний, розсудливий і впевненому в прийнятих самим собою рішеннях Тельцю цього не зрозуміти.

Малоймовірно, щоб вони вжилися разом. Але на роман – гарний, що запам’ятовується – ця пара, швидше за все, просто «приречена».

Гороскоп сумісності Терези і Близнюки

Чоловік-Терези і жінка-Близнюки

Близнюки і Терези – це щось дуже близьке по духу. Але цього чомусь виявляється недостатньо, щоб гармонійно співіснувати разом. Жінка-Близнюки непередбачувана, сфера її інтересів настільки розмита, що абсолютно не зрозуміло, чим вона вирішиться зайнятися завтра.

Чоловік-Терези – це теж непередбачуваність, але вона, швидше, належить до галузі сумнівів. Прагне він завжди до балансу, рівноваги (правда, це, як правило, рівновагу нестійке, але інша вище його можливостей). Нерозсудливості ж своєї подруги для нього саме нерозсудливості, і приймати їх він не бажає.

Між жінкою-близнюком та чоловіком-Терезами часті сварки. Втім, може бути, їм і вдасться не зайти надто далеко.

Жінка-Терези і чоловік-Близнюки

Жінка-Терези з чималим трудом досягає рівноваги і гармонії власної душі. Чоловік-близнюк – майстер емоційних хитросплетінь і підкорювач жіночих сердець. Він внесе сум’яття в її тільки-тільки заспокоєний душу.

Але майже відразу вона розуміє, що їй це подобається. Більше того, виявляється, що навіть у його майстерно відпрацьованих прийомах зваблювання і уміннях хитрувати і виходити сухим з ​​води вона часом навіть дасть йому фору.

Їй цікава така гра. Йому теж. Швидше за все, вона не прискучит їм ніколи. Ну, що ж, злагода та любов!

Гороскоп сумісності Терези і Рак

Чоловік-Терези і жінка-Рак

Успіх такого союзу сумнівний. Жінці-Раку потрібно, щоб чоловік з нею «носився», виконуючи її примхи, терплячи її настрою. Але чоловікові-Терезам самому б як-небудь в собі розібратися, прийшовши до внутрішнього, зазвичай такого нестійкого рівноваги.

Вони будуть то відчувати непереборний потяг, то відчувати порожнечу в своїх серцях. За відчуттям гармонії приходитиме пересичення і втому.

Їм, бути може, варто було б розлучитися як можна швидше, але поки вони зрозуміють це, то вже напевно виявляться одруженими, бо чоловік-Терези зазвичай одружується дуже швидко. Тому вони будуть довго рухатися по замкнутому колу емоційних сплесків і спадів, і ніколи не можна сказати наперед, яким буде результат.

Жінка-Терези і чоловік-Рак

Початок їх відносин, швидше за все, буде дуже вражаючим. Він же романтик, здатний зізнатися в любові так, що його визнання залишаться в пам’яті жінки на довгі роки. Вона не дурна, емоційна, здатне відчувати тонкий гумор.

Але час іде, і їм у будь-якому випадку доведеться зіткнутися з проблемами матеріального чи побутового характеру (а якщо вони встигли одружитися, то і з тими, і з іншими). І Рак починає помічати, що його дружина-Терези марнотратна, та ще, виявляється, і ревнива. А ще вона веде домашнє господарство зовсім не так, як робила його мама.

Жінці-Терезам ж здається, що її обранець недостатньо рішучий, і матеріальні труднощі вони відчувають, на її думку, непростимо часто.

Прірва між ними буде збільшуватися пропорційно прозаичности, з якою вони зіткнуться. Але поправити ситуацію вже будуть не в силах.

Гороскоп сумісності Терези і Лев

Чоловік-Терези і жінка-Лев

У цієї пари на перевірку виявляється чимало спільного. Вони обидва не люблять тривалого усамітнення, люблять компліменти та знаки уваги, користуються успіхом у протилежної статі. Якщо у них буде можливість вести активний спосіб життя, багатий спілкуванням, то це стане запорукою успіху їх відносин. Однак, чи зуміє чоловік-Терези забезпечити матеріальну сторону такого життя? І, крім того, чи не виявиться, що кількість знаків уваги, які надають їм іншим жінкам, його Левиця вважатиме надмірною?

Ці проблеми воістину критичні для союзу чоловік-Терези і жінка-Лев, оскільки довго мучитися від ревнощів або жити в бідності вона навряд чи забажає.

Жінка-Терези і чоловік-Лев

Просто дивно, як два на перший погляд абсолютно різні людини можуть настільки гармонійно співіснувати. Але секрет насправді не так вже й складний. Лев – сильний, впевнений у собі чоловік, здатний, здається, звернути гори. Він уміє цінувати все прекрасне, тим більше якщо мова йде про жінок. Жінка-Терези зазвичай красива, ніжна, має гарний смак. Їй імпонує царствений Лев. Сама ж вона настільки сильно притягне його до себе, що він навіть готовий буде іноді поступатися їй, чого більшості жінок від Лева не дочекатися.

Втім, дама-Терези може спробувати зловжити цим. І отримає відсіч. Але він буде таким м’яким і щадним, що їй нічого не залишиться як змиритися, причому без спроб заперечувати і бунтувати.

Гороскоп сумісності Терези і Діва

Чоловік-Терези і жінка-Діва

Цікаву пару являють собою ці двоє … Він ніжний, пристрасний і готовий доглядати за своєю дамою серця з неймовірним романтизмом, знову і знову доводячи їй свою любов. Вона розсудливе, навіть приземлена, невпинно оточує себе чистотою і порядком і піклується про завтрашній день.

Їй, безумовно, буде схвально настільки наполегливе увагу люблячого чоловіка. Однак, він недбалий, розкидає всюди свої речі, порушуючи почуття гармонії, яке вона відчуває, озираючись по сторонах ідеально вичіщенного і продуманого інтер’єру власного житла. Що пересилить в її очах – його недоліки або гідності? Передбачити практично неможливо. Але спробувати бути разом їм, звичайно ж, варто.

Жінка-Терези і чоловік-Діва

Жінка-Терези більшою мірою підійде Діві як коханка. Сексуальна сфера взаємовідносин у такої пари відрізняється дивовижною гармонійністю, але от у побуті можуть виникати досить значні розбіжності.

Та це й не дивно. Розумовий чоловік-Діва, цінує в усьому точність і порядок, навряд чи зуміє примиритися з тим, що його подруга витає десь у хмарах в той час, що не випечений його улюблений пиріг або стопка білизни, призначеної для прасування, вже вище його зростання . А ці її непередбачені витрати! Терпіти їх буде вище його сил і розуміння.

Гороскоп сумісності Терези і Терези

Пара Терезів продемонструє чудове взаєморозуміння. Правда, цей союз, найімовірніше, не матиме матеріального благополуччя, тому що Терези, як правило, не вміють заробляти гроші. Однак взаємний сексуальний потяг, тяга до романтики і глибоке відчуття душевних перипетій партнера скрасять деяку невлаштованість побуту, пов’язану з частою нестачею грошей.

Напевно, їх можна віднести до категорії людей, щасливо живуть разом все життя і примудряються навіть померти в один день.

Гороскоп сумісності Терези і Скорпіон

Чоловік-Терези і жінка-Скорпіон

Звичайно, чоловік-Терези чарівний. Він галантний, вміє так романтично доглядати за жінкою. З ним, здається, можна полетіти в небо на казковому Пегасі.

Однак минає час, життя бере своє, і Пегас починає просити сіна і водички, яких чоловік-Терези добути для нього, зрозуміло, не в змозі.

Жінка-Скорпіон цілеспрямована, вона вміє домагатися свого. Вона могла б добути їжу для їх крилатою коні. Але їй ніколи не змиритися з тим, що це має стати її довічної обов’язком. Ні-ні, чоловік-Терези – це не та людина, яку вона стільки разів уявляла собі як супутника життя.

Їх спільне майбутнє досить туманно, швидше, воно зовсім відсутня.

Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон

З чоловіком-Скорпіоном жінці-Терезам безумовно не ужитися. Вона не готова миритися з деякими рисами його характеру, які за її уявленням є суттєвими недоліками. Чоловік-Скорпіон у її очах непростимо приземлений. Він пристрасний, але його емоції «крутяться» навколо матеріальних цілей, а романтика … вона якось залишається поза сферою його уваги. До того ж, їй здається, що він вимагає занадто багато поступок з її боку.

Чоловіку-Скорпіону, в свою чергу, його подруга здається надто примхливою і непередбачуваною. Він, звичайно, не проти жіночих слабкостей, але тільки якщо вони не заважають йому йти до своїх цілей. Жінка-Терези, на його думку, створює занадто багато випадкових перешкод і проблем у його житті.

Гороскоп сумісності Терези і Стрілець

Чоловік-Терези і жінка-Стрілець

Чоловік-Терези знає толк в різноманітті світу почуттів. Він, здається, здатний розібратися в будь-яких емоційних перипетіях. Жінка-Стрілець цікава, особливо коли мова йде про представників протилежної статі.

Деякий час вони будуть придивлятися один до одного, намагаючись якомога глибше проникнути в саму сутність серця і душі партнера. Але в кінцевому рахунку напевно вирішать питання позитивно. Так, звичайно ж, їм варто бути разом! Так, зрозуміло, вони підходять один одному!

Ця пара чарівних, бути може, кілька легковажних, але таких чарівних людей явить світу любов, зведену в квадрат завдяки з’єднанню настільки щедрих на це почуття сердець.

Жінка-Терези і чоловік-Стрілець

Витончений, чарівний, трохи легковажний чоловік-Стрілець і трохи навіжена, жіночна жінка-Терези … Їх чекає чудова близькість – в першу чергу фізична. В емоційному плані їх відносини нагадують бриз – безпечний, але безперервно розбурхує. Виявляється, в житті існує маса дрібниць, про які можна було б посперечатися.

Єдиною серйозною проблемою ризикує стати спроба жінки-Терезів переробити свого Стрільця на власний лад, вважаючи, що цим вона «вилікує» його від недоліків. Стрілець, зрозуміло, не дозволить такому статися, бо дорого цінує особисту свободу.

Але, треба зауважити, що ризик цей невеликий, оскільки зайвої послідовністю вчинків Терези не відрізняються.

Гороскоп сумісності Терези і Козеріг

Чоловік-Терези і жінка-Козеріг

Козероги взагалі і жінки-Козероги зокрема завжди прагнуть до успіху. Вони роблять кар’єру (причому в будь-якій сфері), здатні вирішувати аж ніяк не жіночі завдання і проблеми.

Якщо життя зведе таку леді (яка часто здається залізної) з чоловіком-Терезами, то їй однозначно доведеться взяти на себе обов’язки, пов’язані і з його успіхом, який в її уявленні повинен бути невід’ємною частиною будь-якого чоловіка.

Але чи потрібен йому успіх, яким розуміє його жінка-Козеріг? Ось у чому корінь питання «бути чи не бути їм разом». Якщо чоловік-Терези вирішить, що не потрібен, вони не «протягнуть» разом навіть зовсім короткий проміжок часу. Якщо ж він погодиться на її «умови» життя, то спільне існування відбудеться. Але тільки до тих пір, поки жінці-Козерогові не набридне тягнути його «на аркані» до слави або багатства, і вона просто не позбавиться від того, що стало просто баластом.

Жінка-Терези і чоловік-Козеріг

Що потрібно жінці-Терезам? Романтика? Мабуть. Витончені знаки уваги? Непогано б. Але й романтика і галантність меркнуть на тлі безперервної низки побутових проблем.

Чоловік же, що народився під знаком Козерога, спочатку не створить про себе враження ідеального кавалера і дамського угодника. Та, власне, він таким і не є.

Однак саме з ним можна розраховувати на таку бажану матеріальну забезпеченість, – єдине, що може стати запорукою і затишку, і комфорту, і красивого інтер’єру. А яка жінка не цінує цього?

Ось і жінка-Терези, поміркувавши і придивившись, дійде висновку, що такий супутник життя їй, звичайно ж, підходить.

А що ж він? Йому з нею цікаво. Вона – аж ніяк не прочитана книга. Ця жінка манить його якоїсь недомовленістю, чарівністю, сміхом, що нагадує дзвін дзвіночків.

Що ж, кожен знайде в цьому союзі саме те, чого і бажав би.

Гороскоп сумісності Терези і Водолій

Чоловік-Терези і жінка-Водолій

Сузір’я Терезів наділяє своїх представників деякою нерішучістю, м’якістю, чуттєвістю. Це робить сильних представників цього знака не такими вже й сильними. Напевно, тому чоловіки-Терези інтуїтивно вибирають для себе жінок із зовсім не слабким характером, які взамін на сексуальність і вмілі знаки уваги вміють оточити їх турботою і опікою. Саме до таких належать жінки-Водолії.

Правда, вона сама іноді не знає, чого хоче. Але він часом ще більше не знає, що йому потрібно. Так що її сумніви – це просто стабільність в порівнянні з його невпевненістю.

Вони разом будуть не знати, чого хочуть, але обидва будуть задоволені станом справ.

Жінка-Терези і чоловік-Водолій

Пару жінка-Терези і чоловік-Водолій виразно чекає успіх. Він неординарний, талановитий і напевно зуміє непогано заробляти. Вона непередбачувана, витончена, жіночна. Водолій любить новизну і загадки. Жінка-Терези буде невтомно дарувати йому і те й інше. Так що і душевна гармонія, найімовірніше, не мине цих двох людей, безжурних і готових до пригод. Вони обидва гнучкі, терпимі, відкриті новим віянням моди, захоплень і іншого.

У такій сім’ї не буде помилкового розподілу ролей. Обидва схильні до впливу чоловічий планети, проте сила Водолія трохи більше сили Терезів, тому він стане претендувати на верховенство. Вона не стане занадто заперечувати, лише дасть зрозуміти, що рахуватися з нею неодмінно доведеться.

І обом буде комфортно і добре.

Гороскоп сумісності Терези і Риби

Чоловік-Терези і жінки-Риби

Ці два знаки наділяють своїх представників емоційністю, чуттєвістю і великим серцем. Здається, зустрівшись, вони негайно відчують один в одному споріднені душі, і їхні серця завжди будуть битися в унісон.

Однак емоції цих людей значно різняться за забарвленням. Те, що викликає бурю співчутливих сліз у жінки-Риби, може залишити байдужим чоловіка-Терези. Його ж захоплення чим-небудь часто не знаходить відгуку в її душі.

Так що роман між ними навряд чи звужується. Але ділові взаємини складуться неодмінно, і причому на довгі роки.

Жінка-Терези і чоловік-Риби

З жінкою-Терезами чоловікам так званих «сильних» знаків (наприклад, Овна, Скорпіона, Козерога) справлятися не так вже й складно. Але от у чоловіка-Риби з цим можуть виникнути проблеми. Справа в тому, що податливість і неконфліктність Риб може створити хибне уявлення про його слабохарактерності. Так що «притирання» в даному випадку неминуча.

Однак через це варто пройти, так як зусилля в кінцевому рахунку окупляться з лишком. Спільності в характерах і світогляді чоловіки-Риби і жінки-Терезів досить багато. Тому можна з великою часткою ймовірності стверджувати: цього союзу бути.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>