Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знака Стрілець

Гороскоп сумісності для знака Стрілець

Гороскоп сумісності Стрілець і Овен

Чоловік-Стрілець і жінка-Овен

Вітрогон-Стрілець, здається, не зовсім підходяща пара для чесної і часто прямолінійною жінки-Овна. І дійсно, якщо він виявить максимум властивого йому егоїзму і не стане щадити своєї партнерки, то у їх зв’язку не буде майбутнього.

Однак Стрілець, що розуміється на любовних пристрастях, навряд чи зможе залишитися байдужим до сили емоцій і почуттів, прихованих у душі Овна. І тоді йому залишиться проявити лише трохи такту, позбавивши її від легковажних оповідань про жіночих поглядах, кинутих на нього сьогодні, або про вчорашні спробах випадкової попутниці зав’язати з ним знайомство … І тоді щастя цієї пари можна вважати забезпеченим.

Жінка-Стрілець і чоловік-Овен

Стрільці вміють досягти компромісу і взаєморозуміння практично в будь-якій ситуації. Жінка-Стрілець здатна на це подвійно. У випадку з Овном це вже не просто сприятлива риса характеру, а істинний талант. Змусити великовагового, часто нетактовного чоловіка з загостреним почуттям самолюбства погодитися з собою дано не багатьом.

Втім, «погодитися» – це голосно сказано. Але навіть уміння поступитися з гідністю – не менше цінна властивість Стрільця, коли мова йде про Овні. Так що можна з великою часткою ймовірності стверджувати: Овен і його подруга Стрілець зуміють бути разом довгі роки.

Гороскоп сумісності Стрілець і Телець

Чоловік-Стрілець і жінка-Телець

Розвиток відносин цієї пари не можна передбачити точно. Стрілець, безперечно, симпатичний жінці-Тельцю. Але ось його зради – це величезна руйнівна сила для їхнього зв’язку. Тельці сильні, але жінка-Телець – тільки жінка, до того ж віддана, чесна і вимагає такої ж відданості і від свого чоловіка.

От якщо йому вистачить здорового глузду … ні, не припинити змінювати їй, на це і розраховувати не доводиться, але вміти робити це акуратно, шкодуючи її почуття, то можна говорити і про тривалі перспективи їх відносин.

Жінка-Стрілець і чоловік-Телець

Багато чого ідеалізую, яка живе ілюзіями жінка-Стрілець незрозуміла чітко знає, чого хоче, Тельцю. Вона емоційна, він стриманий, вона відчуває цілу гаму почуттів і іноді сама не розуміє себе, він же повільний і часом довго аналізує власні відчуття, щоб розібратися в них і прийти до певних висновків. До того ж, на думку Тельця, легковажність цієї жінки іноді переходить усі межі.

Вони – немов вогонь і лід, вітер і штиль. Єдине, що може зв’язувати їх – це секс. Але навряд чи цей зв’язок виявиться достатньо міцною для тривалих відносин.

Гороскоп сумісності Стрілець і Близнюки

Чоловік-Стрілець і жінка-Близнюки

Стрілець – дуже навіть непоганий хлопець. Він позитивно дивиться в майбутнє, йому чуже лукавство. А ще він може годинами про щось міркувати. Ну, скажімо, про свої достоїнства. Тому що скромність якраз не в його характері.

Жінка-Близнюк, можливо, спочатку буде слухати його, проте зображати люб’язність довго не стане. І одного разу сильно образить його неуважністю або спробами змінити тему.

А він? Він з подивом почне помічати, що вона дуже мінлива – і в настрої, і в пристрастях. Напевно, і з чоловіками вона така ж, подумає він. Загалом, Стрілець буде розчарований, адже сталість – це саме те, що він так цінує в жінках.

Жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки

І чоловік-Близнюк, і жінка-Стрілець – обидва в чималому ступені легковажні. Здавалося б, з них може вийти міцний союз, заснований на принципі надання один одному повної свободи.

Але не тут-то було. Дама-Стрілець, звичайно, анемона, але зупинивши вибір на певному чоловікові, вона буде чесною і щирою по відношенню до нього, поки вони разом. Близнюк ж не побачить нічого поганого в тому, щоб під час їхнього роману закрутити інтрижку ще з ким-небудь.

Жінка-Стрілець при цьому буде ображена до глибини душі. І, можливо, саме «завдяки» Близнюку в її голові міцно засяде переконання, що чоловіки «всі однакові».

Гороскоп сумісності Стрілець і Рак

Чоловік-Стрілець і жінка-Рак

Чоловіку-Стрільцеві ненависні будь-які обмежувальні узи. Він чекає не дочекається моменту, коли зможе нарешті піти з сім’ї в «вільне плавання», та й згодом не потребує надмірної турботи. У певному сенсі, він може здатися великим свободолюбством.

Рак, навпроти, любить когось опікати, в тому числі ніколи не залишає увагою своїх батьків. Наполегливі турботи жінки-Рака навколо своєї персони Стрілець сприймає як кайдани, які обмежують його.

Ніхто з них не в змозі піти проти власної природи, тому кількість і масштаби одного разу виниклих розбіжностей з часом лише поглиблюються.

Жінка-Стрілець і чоловік-Рак

Відносини Рака і жінки-Стрільця, швидше за все, виявляться дуже бурхливими і складними, але не безнадійними. Дама-Стрілець романтична, влюблива і знаходиться у вічному пошуку ідеального чоловіка. З Раком – вона відчуває – їй вдалося наблизитися максимально близько до своїх мрій. Але тільки навіщо він час від часу бере в облогу її, даючи зрозуміти, що вона надмірно легковажна або недостатньо господарська (у порівнянні з його мамою, звичайно).

Вона протестує: як він сміє її порівнювати з кимось або підозрювати в чомусь?!

Ці двоє будуть сперечатися і «воювати» один з одним, але позбутися відчуття, що не можуть один без іншого, ніколи не зуміють.

Гороскоп сумісності Стрілець і Лев

Чоловік-Стрілець і жінка-Лев

Бути чи не бути разом з чоловіком-Стрільцем – Левиця в змозі вирішити сама. Для неї не проблема підкорити цього чоловіка, бо його чуттєвість не може обійти увагою настільки розкішну жінку. Але Левиця буде визначати ступінь його «потрібності» їй тільки холодним розумом.

Левиці не підходить ординарний, посередній чоловік. Вона всіма силами буде намагатися наблизити своє життя до придуманого нею ж ідеалу. Тому у випадку зі Стрільцем пильну увагу виявиться спрямованим на його виховання, рівень доходів і т.д.

І якщо Стрільцю хочеться бути з нею, йому не можна забувати про це.

Жінка-Стрілець і чоловік-Лев

Коли зустрічаються Лев і жінка-Стрілець, вони зазвичай не проходять байдуже одне мимо одного. Але зав’язавши стосунки, тут же починають нескінченну низку перевірок їх на міцність. Жінка-Стрілець щира, але на погляд Льва надто товариська. Посмішки, марнуємо нею в сторону сторонніх чоловіків, змушують його засумніватися (або зробити вигляд, що він засумнівався) в її абсолютній вірності. Він висловлює їй свої сумніви, вона обурюється. І правильно робить, бо чим сильніше її протести, тим спокійніше на душі у Льва і тим швидше буде вичерпано конфлікт.

Чоловік-Лев, на думку жінки-Стрільця, занадто наполегливо намагається підпорядкувати її собі. Вона звинуватить його в деспотичності, образиться і … замовкне. Залишившись же без знаків уваги, Лев почне відчувати себе «не в своїй тарілці» і постарається повернути прихильність подруги новими «подвигами».

Їм буде нелегко … Але цікаво. І навряд чи вони захочуть коли-небудь розлучитися.

Гороскоп сумісності Стрілець і Діва

Чоловік-Стрілець і жінка-Діва

Чоловік-Стрілець легкий у спілкуванні, дотепний, щедрий. Здавалося б, чудовий набір якостей. Але тільки не у випадку з жінкою-Дівою. Його товариськість напевно здасться їй легковажністю, дотепність буде нею сприйматися як іронія і жартування на нею (а що може бути образливіше для жінки!) Щедрість Стрільця і ​​зовсім в її очах виглядає як порок, бо вона вельми нагадує марнотратство.

Вона буде ретельно планувати сімейний бюджет, а він – робити непередбачені витрати. Вона буде «вилизувати» їх будинок, створюючи затишок, а він раптом завалиться з галасливою компанією, яка з’їсть все, що є в холодильнику.

Судіть самі, що з цього може вийти!

Жінка-Стрілець і чоловік-Діва

Жінка-Стрілець легка, витончена, дотепна. Здається, вона здатна захопити будь-якого представника сильної половини людства. Навіть розважливого, приземленого чоловіка-Діву.

Правда, казка триватиме, м’яко кажучи, недовго. Дуже скоро його стане відвідувати подив. Чому вона така весела? Адже він говорить про серйозні речі. Чому їй завжди хочеться чогось такого-такого? Адже бажати недосяжного безглуздо.

Потім в голові Діви оселиться і сумнів: а чи потрібна йому така супутниця життя?

Жінка-Стрілець же поруч з цим чоловіком може попросту занудьгувати. Вона обожнює розіграші, гру слів, а він … ні, він не ображається, але чомусь і не сміється.

Загалом, буде непогано, якщо ці двоє обмежаться романтичними побаченнями і не доведуть справу до спільного життя.

Гороскоп сумісності Стрілець і Терези

Чоловік-Стрілець і жінка-Терези

Витончений, чарівний, трохи легковажний чоловік-Стрілець і трохи навіжена, жіночна жінка-Терези … Їх чекає чудова близькість – в першу чергу фізична. В емоційному плані їх відносини нагадують бриз – безпечний, але безперервно розбурхує. Виявляється, в житті існує маса дрібниць, про які можна було б посперечатися.

Єдиною серйозною проблемою ризикує стати спроба жінки-Терезів переробити свого Стрільця на власний лад, вважаючи, що цим вона «вилікує» його від недоліків. Стрілець, зрозуміло, не дозволить такому статися, бо дорого цінує особисту свободу.

Але, треба зауважити, що ризик цей невеликий, оскільки зайвої послідовністю вчинків Терези не відрізняються.

Жінка-Стрілець і чоловік-Терези

Чоловік-Терези знає толк в різноманітті світу почуттів. Він, здається, здатний розібратися в будь-яких емоційних перипетіях. Жінка-Стрілець цікава, особливо коли мова йде про представників протилежної статі.

Деякий час вони будуть придивлятися один до одного, намагаючись якомога глибше проникнути в саму сутність серця і душі партнера. Але в кінцевому рахунку напевно вирішать питання позитивно. Так, звичайно ж, їм варто бути разом! Так, зрозуміло, вони підходять один одному!

Ця пара чарівних, бути може, кілька легковажних, але таких чарівних людей явить світу любов, зведену в квадрат завдяки з’єднанню настільки щедрих на це почуття сердець.

Гороскоп сумісності Стрілець і Скорпіон

Чоловік-Стрілець і жінка-Скорпіон

Чоловік-Стрілець мінливий, потребує перерві вражень і місць. Жінці-Скорпіону, звиклої дошукуватися до внутрішніх сутностей всього, що її оточує, незрозумілі такі потягу до зміни зовнішніх факторів життя. Вони, мов лебідь і щука в байці, рвуться до протилежних стихій. А адже дама-Скорпіон – тільки дама, і їй просто необхідні стабільність і тверде плече, яких кілька авантюрний (за її поданням) Стрілець забезпечити їй не зможе.

Ні, це, звичайно ж, зовсім не означає, що у них не може бути точок дотику. Однак, того загального, що вони знайдуть один в одному, буде явно недостатньо для тривалих і перспективних відносин.

Жінка-Стрілець і чоловік-Скорпіон

Чоловік-Скорпіон і жінка-Стрілець, в більшості випадків, відчувають великий потяг один до одного. Вони притягуються так сильно, як тільки можуть притягатися дві протилежності. Він не потребує великих компаніях і може годинами сидіти на самоті, методично «докопуючись» до небудь черговий своєї істини. Їй, навпаки, потрібно суспільство, широке коло спілкування і часта зміна обстановки.

Однак ці в цілому різні люди мають щось спільне. Вони цікаві один одному. І взаємно чесні. І обидва відчувають це. Відсутність лукавства у відносинах і обопільна довіра створюють досить міцну основу, достатню навіть для того, щоб пройти рука об руку все життя.

Гороскоп сумісності Стрілець і Стрілець

Як ці двоє розуміють один одного! У чоловіка-Стрільця завжди знайде відгук бажання його «сестри» по знаку влаштувати перестановку меблів у квартирі, у жінки-Стрільця – бажання її партнера відправитися в подорож.

Два Стрільця можуть познайомитися де завгодно, адже тяга до зміни місць і вражень у них небезпечна стріла. Одного разу ж зустрівшись, нехай навіть випадково, вони постараються не втратити один одного. Причому, шлюб навряд чи відразу виникне в їх планах. Бути може, вони і зовсім не прийдуть до цієї думки. Але яка різниця, якщо їм так добре разом!

Гороскоп сумісності Стрілець і Козеріг

Чоловік-Стрілець і жінка-Козеріг

Жінка-Козеріг може стати Стрільцю вірною і надійною подругою. Правда, надмірно прагматична і не особливо палка дама, яка народилася під сузір’ям Козерога, може здатися Стрільцю яка не потребує особливих знаках уваги і любові. Але це відчуття абсолютно оманливе. Вона оцінить гідно і дорогий подарунок, і вечеря в респектабельному ресторані і ефектний букет квітів.

Крім того, Стрільцю слід якомога більш серйозно ставитися до своєї частини сімейних обов’язків, інакше його партнерка, що цінує серйозність і відповідальність чи не понад усе, вважатиме його непростимо легковажним.

Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг

Чоловік-Козеріг в якості коханого підійде жінці-Стрільцю чи не ідеально. Ця пара буде відчувати чудову гармонію в інтимних відносинах. Дійсно, він, як правило, не бідний, вона не банальна. Що ще потрібно для гарного і цікавого любовного роману!

Але ось на благополучне ведення спільного домашнього господарства розраховувати їм не доводиться. Козерогу буде не зрозуміти непосидючості своєї супутниці життя і її небажання займатися тільки веденням домашнього господарства. Більше того, швидше за все, жінка-Стрілець здасться йому навіть легковажною. Так що одружуватися їм не варто.

Гороскоп сумісності Стрілець і Водолій

Чоловік-Стрілець і жінка-Водолій

Чоловік-Стрілець живе у вічному пошуку нових відчуттів і вражень. Дух авантюризму ніколи не покидає його повністю. З боку його наміри і дії можуть іноді здаватися дивними, нелогічними. Жінка-Водолій “скроєна» дещо по-іншому, однак робити вчинки, що викликають у оточуючих подив, теж в її дусі.

Така пара, швидше за все, досягне взаєморозуміння. Їхні стосунки буде «живити» інтерес один до одного і впевненість у тому, що потреби, емоції і спонукальні сили одного з них будуть обов’язково зрозумілі іншим.

Але з часом і віком у них може виникнути бажання до осілого, розміреного життя. Здавалося б – добре. Але в даному випадку це може стати початком кінця. Тому що таке життя неминуче здасться кожному з них прісної, нудною, рутинною. Як не дивно, але цих двох може згубити обивательська благополуччя.

Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій

Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій один одному підійдуть. Правда, без банальної «притирання» обійтися виявиться неможливим. А справа все в горезвісній непередбачуваності Водолія. Звичайно, жінка-Стрілець теж дама з дещо складним характером, приймаюча іноді несподівані рішення. Але від свого чоловіка вона хотіла б отримувати певну частку стабільності, впевненості в завтрашньому дні. До того ж, без матеріального забезпечення з її фантазіями не обійтися.

З Водолієм ж нерідко доведеться відчувати себе як на вулкані. Або як на «зебрі» – смуга біла, смуга чорна … Причому, і в цьому ніякої закономірності буде не знайти. Втім, будучи і сама в деякій мірі авантюрної особливої ​​жінка-Стрілець зуміє миритися з цим.

Гороскоп сумісності Стрілець і Риби

Чоловік-Стрілець і жінки-Риби

Жінка-Риба здатна співпереживати, брати участь, піклуватися. Їй би когось пом’якше і романтичніше. Виникає питання: чим шукає нових вражень Стрілець не романтик? На свій лад – мабуть, але це зовсім не той романтизм, який підійшов би Рибі. Вона б хотіла серенад під вікном і пасторальної ідилії, а він тягне її в гори, із захопленням розповідаючи, як солодко завмирає серце, коли стоїш на підкореній вершині.

Вони живуть немов у різних площинах. Будь-яку проблему примудряються розглядати в різних проекціях, практично не мають точок дотику.

Видно, не йти їм по життю разом … Ну, що ж, значить, так тому і бути!

Жінка-Стрілець і чоловік-Риби

Жінка-Стрілець кілька легковажна, однак це зовсім не означає у неї відчуженості від земних турбот. Більше того, свої бажання, надії, фантазії вона хотіла б бачити наділеними в цілком певних фізичних обрисах.

Чоловік-Риба ж, на її думку, весь час витає в якихось хмарах. Вона, звичайно, може спробувати зрозуміти його чисто умоглядно. Але миритися з його нездатністю забезпечити матеріальну сторону їх життя і можливість для неї жити, як вона вважає для себе правильним і бажаним, жінка-Стрілець не стане.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>