Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знака Скорпіон

Гороскоп сумісності для знака Скорпіон

Гороскоп сумісності Скорпіон і Овен

Чоловік-Скорпіон і жінка-Овен

Скорпіон впевнений, що він може все. Навіть переробити чийсь характер. Жінка-Овен здасться йому гідної кандидаткою на роль його подруги, правда, він відзначить для себе кілька «але» в її характері. І так як примирятися з чим-небудь не в його правилах, він вирішить, що зуміє змінити її.

І в цей момент «коса знайде на камінь». Тому що жінку-Овна не можна змусити робити або думати так, як їй не властиво й не хочеться. Що ж вийде в результаті? Буря емоцій, сплески енергій, опір … І порожнеча замість відносин.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Овен

Жінку-Скорпіона можна сміливо назвати оптимальним «варіантом» для Овна. Скорпіони жагучі і неординарні. У гніві вони здатні на лють, необдуманий вчинок. Але Овен і сам такий. І як ніхто інший зрозуміє свою подругу. Втім, звичайно ж, на це потрібен час. Але жінка-Скорпіон по-жіночому мудра … і вона потерпить.

Що ж до сексуальної сторони відносин, то вона чудова і нагадує про магію. Бо ніяк по-іншому не істолкуешь то взаємне тяжіння, яке відчувають пара Овен-чоловік і Скорпіон-жінка. Так що, в цілому перспективи багатообіцяючі.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Телець

Чоловік-Скорпіон і жінка-Телець

Зі Скорпіоном у жінки-Тельця взаємини можуть розвиватися за будь-якого сценарію. Характер Скорпіона ніяк не назвеш простим. І хоча жінка-Телець терпляча, не факт, що вона захоче бути з ним терплячою. Так, він чоловік явно неординарний і цікавий, але в даному випадку не це матиме вирішальне значення. Залежати же все буде від того, наскільки її життєві цілі співпадуть з життєвими цілями Скорпіона.

Якщо жінка-Телець вирішить, що їм зі Скорпіоном «по дорозі», то більш вірної подруги йому не варто й шукати.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Телець

Неординарна, пристрасна – жінка-Скорпіон часом незбагненна для Тельця. Він в порівнянні з нею може здатися навіть простаком, яким він не є в принципі.

Його буде тягнути до неї, потім вони будуть сваритися, потім знову примирятися. Але аналізуючи поведінку цієї жінки і «приміряючи» її на себе в якості дружини, він навряд чи прийде до думки, що йому потрібна така дружина.

І, треба зауважити, що це буде правильним рішенням. Адже Телець буває нетактовним через свою прямолінійності і впертості. Скорпіон ж не вміє забувати образ, нехай навіть і ненавмисних.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Близнюки

Чоловік-Скорпіон і жінка-Близнюки

Цілеспрямованість, наполегливість, що знає, чого він хоче, Скорпіону незрозумілі емоційні перипетії, які є постійними супутниками жінки-Близнюка. Настільки ненадійна (на його думку) супутниця життя йому не підходить. Та вона ж, переконаний він, заграє з усіма підряд. Тим часом, жінка-близнюк, звичайно ж, і в думках не мала нічого подібного, але що тут вдієш!

Ось якщо Скорпіон доводиться дамі-Близнюку просто приятелем або діловим партнером, тоді інша справа. У цій якості вони чудово підходять один одному і знаходять спільну мову.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Близнюки

Жінка-Скорпіон експресивна, але вона мудра. Вона може розлютити й відрубати сплачує. Але все ж таки спочатку спробує зрозуміти. Полігамність Близнюка для неї чужа, але вона знайде об’єктивні причини, щоб пояснити самій собі це його властивість. Пояснити, зрозуміти, але не прийняти …

Вона виявиться між двох вогнів. Погодитися з тим, що їй будуть змінювати? Ну, вже немає! Але ж вона ж вже закохалася в його вічно юну душу, і як вирвати цю любов зі свого серця!?

А він? Він не відчуває подібних мук. Йому лестить вже одна думка про те, що з ним така яскрава, неординарна жінка. Але він легковажний, та й до того ж, у нього завжди на прикметі ще пара кандидаток на його увагу.

Звичайно ж, вони розлучаться. Це сумно … Але неминуче.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Рак

Чоловік-Скорпіон і жінка-Рак

Жінка-Рак – дама з непростим характером. Зазвичай чоловіки намагаються розгадати її немов якусь загадку. У випадку ж з чоловіком-Скорпіоном, навпаки, саме він виявиться таємницею «за сімома замками», і вже вона намагатиметься розгадати його. Але ця загадка буде для неї цікава і «забарвлена» дуже позитивними емоціями. Вона поставиться до свого чоловіка-Скорпіону з усією щирістю і довірою, на яке здатна. Він у відповідь сховає Скорпионье жало і впустить її в серце. Пара Скорпіон і жінка-Рак безумовно можуть бути щасливі разом.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Рак

Вони мають різні темпераменти: він неодмінно потопчеться на місці (або навіть по-рачачі позадкує трохи назад), перш ніж прийняти кардинальне рішення, вона кинеться вперед, не бачачи причин зволікати або обережним.

І проте, чоловік-Рак і жінка-Скорпіон добре доповнюють один одного. Рак є запорукою емоційної гармонії в такому союзі, Скорпіон стане спонукальною силою, що штовхає їх на успішне досягнення поставлених обопільно цілей.

Пройшовши недовгу «притирання», вони почнуть крок за кроком робити кар’єру, виховувати прекрасних дітей або робити що-небудь ще, до чого їх схилить їх фантазія.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Лев

Чоловік-Скорпіон і жінка-Лев

І сузір’я Лева і сузір’я Скорпіона наділяють своїх представників сильними і неординарними характерами. Втім, порівнюючи Скорпіона і Левицю, доводиться визнати: Скорпіон в багатьох ситуаціях все ж зуміє підпорядкувати царську подругу.

І жінка-Лев буде терпіти деякі «перегини» чоловіка (коханця, бойфренда і т. д.) Скорпіона. Але лише в тому випадку, якщо його сила проявиться не тільки в бажанні бути психологічним лідером у відносинах, а й в умінні досить заробити. Причому, «досить» має бути саме їй, Левиці.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Лев

Прогноз для пари чоловік-Лев і жінка-Скорпіон, на перший погляд, не особливо оптимістичний. Без труднощів першого періоду цим двом точно не обійтися. Та, власне, це і не дивно. Настільки харизматичні, звиклі домагатися свого особистості не можуть легко ужитися. Адже що таке спільне життя? У першу чергу, терпіння і вміння йти на поступки. А це якраз і становить проблему для кожного з них.

Але, потрібно відзначити, вони будуть намагатися «притертися» один до одного, бо їм цікаво разом. І ще тому, що відчувають: в тандемі вони здатні досягти багато більше, ніж поодинці або з більш слабким партнером.

І в підсумку ця пара, швидше за все, прийде до стабільних відносин.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Діва

Чоловік-Скорпіон і жінка-Діва

Для жінки-Діви характерна певна (і взагалі-то чимала) частка раціоналізму, але при цьому їй не чужий романтизм. Таке поєднання на перевірку виявляється досить вдалим, коли мова йде про чоловіка-Скорпіоні.

Він вміє добиватися поставлених перед собою цілей. Причому, цілі ці цілком матеріальні, а часом навіть меркантильні. Значить, вона може бути впевнена, що про завтрашній день можна не переживати. Чого потребує чоловік-Скорпіон? Насамперед, у вірності і, звичайно ж, в комфорті. Господарська та морально охайна Діва з лишком забезпечить йому і перше, і друге.

Ну, що ж, злагода та любов!

Жінка-Скорпіон і чоловік-Діва

Шанси на успіх пари чоловік-Діва і жінка-Скорпіон не стовідсоткові, але досить великі. Деяка різниця характерів буде час від часу приводити до сварок і непорозумінь. Адже чоловік-Діва, у якого все в житті розписано і сплановано, часом буде незадоволений впертістю своєї подруги-Скорпіона, звиклої у що б то не стало добиватися свого, не рахуючись з аргументами розуму. Однак, це в більшості випадків не стане причиною для розриву відносин, тому що бажання Скорпіонів, до яких вони так завзято прагнуть, звичайно цілком здорові і логічні.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Терези

Чоловік-Скорпіон і жінка-Терези

З чоловіком-Скорпіоном жінці-Терезам безумовно не ужитися. Вона не готова миритися з деякими рисами його характеру, які за її уявленням є суттєвими недоліками. Чоловік-Скорпіон у її очах непростимо приземлений. Він пристрасний, але його емоції «крутяться» навколо матеріальних цілей, а романтика … вона якось залишається поза сферою його уваги. До того ж, їй здається, що він вимагає занадто багато поступок з її боку.

Чоловіку-Скорпіону, в свою чергу, його подруга здається надто примхливою і непередбачуваною. Він, звичайно, не проти жіночих слабкостей, але тільки якщо вони не заважають йому йти до своїх цілей. Жінка-Терези, на його думку, створює занадто багато випадкових перешкод і проблем у його житті.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Терези

Звичайно, чоловік-Терези чарівний. Він галантний, вміє так романтично доглядати за жінкою. З ним, здається, можна полетіти в небо на казковому Пегасі.

Однак, проходить час, життя бере своє, і Пегас починає просити сіна і водички, яких чоловік-Терези добути для нього, зрозуміло, не в змозі.

Жінка-Скорпіон цілеспрямована, вона вміє домагатися свого. Вона могла б добути їжу для їх крилатою коні. Але їй ніколи не змиритися з тим, що це має стати її довічної обов’язком. Ні-ні, чоловік-Терези – це не та людина, яку вона стільки разів уявляла собі як супутника життя.

Їх спільне майбутнє досить туманно, швидше, воно зовсім відсутня.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Скорпіон

Скорпіони – максималісти. Вони і сходяться назавжди, і розводяться назовсім. У них все глобально – і сварки, і секс, і бесіди на животрепетні теми.

Важко назвати таку спільне життя безхмарним і ідилічною. Але Скорпіони – і чоловіки, і жінки – і не потребують цього. Більше того, саме таку напругу і тримає їх в тонусі і викликає щирий інтерес до життя.

Каменем спотикання між двома Скорпіонами може стати взаємна підозрілість і гординя. Однак відсутність мстивості за нанесені образи у великій мірі нівелює виникаючі проблеми.

Так що, шанси у такої пари цілком оптимістичні і перспективні.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Стрілець

Чоловік-Скорпіон і жінка-Стрілець

Чоловік-Скорпіон і жінка-Стрілець у більшості випадків відчувають великий потяг один до одного. Вони притягуються так сильно, як тільки можуть притягатися дві протилежності. Він не потребує великих компаніях і може годинами сидіти на самоті, методично «докопуючись» до небудь черговий своєї істини. Їй, навпаки, потрібно суспільство, широке коло спілкування і часта зміна обстановки.

Однак, ці в цілому різні люди мають щось спільне. Вони цікаві один одному. І взаємно чесні. І обидва відчувають це. Відсутність лукавства у відносинах і обопільна довіра створюють досить міцну основу, достатню навіть для того, щоб пройти рука об руку все життя.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Стрілець

Чоловік-Стрілець мінливий, потребує перерві вражень і місць. Жінці-Скорпіону, звиклої дошукуватися до внутрішніх сутностей всього, що її оточує, незрозумілі такі потягу до зміни зовнішніх факторів життя. Вони, мов лебідь і щука в байці, рвуться до протилежних стихій. А адже дама-Скорпіон – тільки дама, і їй просто необхідні стабільність і тверде плече, яких кілька авантюрний (за її поданням) Стрілець забезпечити їй не зможе.

Ні, це, звичайно ж, зовсім не означає, що у них не може бути точок дотику. Однак того загального, що вони знайдуть один в одному, буде явно недостатньо для тривалих і перспективних відносин.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Козеріг

Чоловік-Скорпіон і жінка-Козеріг

Чоловік-Скорпіон і жінка-Козеріг дуже навіть непогано підійдуть один одному. Цій пані досить сильно лестить успішність і сексуальна привабливість Скорпіона. Адже матеріальні блага для неї мають важливе значення. Та й та обставина, що Скорпіон чоловік аж ніяк не ординарний, теж зіграє свою роль. Та й йому, звичайно ж, виявиться до душі супутниця життя, яка неабиякою мірою посприяє йому в досягненні його цілей.

Ця пара здатна досягти чималого успіху, йдучи по життю в єдиній «упряжці».

Жінка-Скорпіон і чоловік-Козеріг

Стабільний Козеріг, перспективний і майже завжди успішний, безсумнівно, привабливий для жінки-Скорпіона. Однак, їй не дочекатися він нього милих дурниць, оригінальних знаків уваги і шалено марнотратних витрат. А адже вона явно потребує цього, хоча ніколи прямо і не скаже про свої таємні бажання.

Між цими двома який спалахнути пристрасті. Однак в якості ділових партнерів вони підходять один одному чи не ідеально.

Ну, що ж! Кожному своє. І доля цієї пари – вершини кар’єри чи бізнесу, чудеса яких вони здатні показати світу, йдучи по життю поруч.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Водолій

Чоловік-Скорпіон і жінка-Водолій

З жінкою-Водолієм чоловікові-Скорпіону навряд чи варто пов’язувати своє життя. У цих людей настільки різні світовідчуття, темпераменти, емоції, що не залишиться навіть невеликий ймовірності благополучного успіху таких взаємин.

Жінка-Водолій для Скорпіона занадто невловима і невловима. Він буде відчувати, що не здатний підпорядкувати її повною мірою. Однак не залишить спроб все ж добитися цього. Вона ж у відповідь буде без утоми чинити опір, виявляючи аж ніяк не жіночу силу характеру. Деякий час вони все ж таки спробують впливати один на одного … поки обом все це не набридне.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій

Чоловік-Водолій часто непередбачуваний і не в змозі виносити спроби заволодіти ним. Жінці-Скорпіону ж хотілося б мати поруч із собою як раз чоловіка, в якому вона могла б бути впевнена на всі сто відсотків. Але для цього вона повинна зрозуміти його, відчути, а як зрозуміти те, що змінюється кожну мить! Крім того, їй не змиритися з його волелюбністю і відчуттям, що він не до кінця належить їй.

На короткий час вони будуть цікаві один одному, однак тривале спільне співіснування не для них. Тому не варто ризикувати і експериментувати з сімейним життям.

Гороскоп сумісності Скорпіон і Риби

Чоловік-Скорпіон і жінка-Риби

На перший погляд, такі різні, ці двоє, одного разу зустрівшись, назавжди «прикипають» один до одного. Мінлива Риба настільки м’яка, що Скорпіону вдаватиметься «ліпити» з неї те, що йому захочеться. Втім, у деяких випадках йому буде тільки здаватися, що він переробляє свою Рибу. А вона зуміє йти від його натиску, не надаючи видимого опору. Але ніколи не втратить інтересу до неординарного і успішному чоловікові-Скорпіону.

У підсумку, обидва будуть задоволені нинішнім становищем справ.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Риби

Жінка-Скорпіон – особистість творча і емоційна. Чоловік-Риба м’який, галантний, добрий. Йому буде цікаво без кінця розгадувати її загадку, «купатися» в її прихованою спочатку пристрасності. Жінці-Скорпіону, звичайно ж, підлестить його вміння доглядати, попереджати її бажання і охоче виконувати їх.

Ледве зустрівшись, вони майже напевно відразу відчують щось схоже на спорідненість душ. І, швидше за все, зуміють обійтися без настільки неприємного періоду взаємного притирання один до одного.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>