Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знака Риби

Гороскоп сумісності для знака Риби

Гороскоп сумісності Риби і Овен

Чоловік-риби і жінка-Овен

Дуже красивим, швидше за все, буде початок відносин у жінки-Овна з чоловіком-Рибою. Однак ейфорія дуже швидко перейде в розчарування, оскільки для відкритої, щирої і прямолінійною дами-Овна незабаром стане незрозумілим і навіть неприємним цей складний чоловік з його меланхолією і зміною настроїв. Його світовідчуття може змінюватися щохвилини, причому, сарказму на зміну приходить самоприниження, а бурі емоцій – безвольність. Жінка-Овен не може задовольнятися половиною правди, і те, що чоловік-Риба вважатиме півтонами, для неї виявиться явною брехнею.

Жінка-Риби і чоловік-Овен

Чоловіки-Овни і жінки-Риби йдуть по життю абсолютно паралельно, без ексцесів, але і без точок дотику. Між ними не може бути конфліктів. Жінка-Риба здатна стерпіти напір Овна, кинуті їм мимохідь несправедливі фрази. Котра пішла в себе, вона змовчить, а може бути, і насправді не почує і не відчує виплеску емоцій, які Овен направить в її бік.

Між ними не може бути навіть банальної сексуальної пристрасті. Їй важлива платонічна частина залицянь, для Овна ж пастушачої ідилії не існує.

Гороскоп сумісності Риби і Телець

Чоловік-риби і жінка-Телець

Необов’язковий чоловік-Риба і «правильна» жінка-Телець … Уже цього досить, аби засумніватися в щасливих перспективи цієї пари. До того ж, Риби недовірливі, їм здається, що їх неодмінно хочуть придушити, «прив’язати» до себе або що-небудь ще.

Втім, уміння створити комфорт і оточити свого обранця турботою явно імпонує чоловікові-Рибі. Тому заздалегідь сказати, що цим двом нічого не «світить», не можна. Багато що залежатиме від того, що переважить у Рибі – тяга до комфорту або відчуття повної свободи.

Жінка-риби і чоловік-Телець

Жінка-Риба податлива і часто здається безвольною. Вона, здається, готова стерпіти, що завгодно. І Телець, швидше за все, час від часу буде зловживати цим.

Однак покірним «пластиліном» ця жінка тільки здається. Насправді, вона має гострий розум, чуйність і сприйнятливість до зовнішніх змін. Вона без особливих зусиль перехитрить Тельця, і він сам не зрозуміє, як і коли почав робити саме те, чого хоче вона, слабка і поступлива жінка, а не він, повновладний господар у домі і наполегливий і непоступливий чоловік.

Гороскоп сумісності Риби і Близнюки

Чоловік-риби і жінка-Близнюки

Жінці-Близнюку хочеться встигнути все. Вона гарячково озирається навколо в пошуках нових вражень, людей, подій. Чоловік-Риба в цей час меланхолійно спостерігає за всім цим, відчуваючи себе стороннім спостерігачем, але ніяк не учасником.

Що їм робити разом? Жінка-Близнюк буде тягнути його за собою і квапити. І раптом відчує, що його вже давно немає поруч. Він немов випарувався. Як же так, здивується вона?

Але це так виглядає його спосіб опору. Він не стане заперечувати і упиратися. Він зникне м’яко і непомітно. Хоча ні, це дама-Близнюк одного разу упорхнет, не витримавши його повільність і штилю, яких він прагне оточити себе.

Жінка-риби і чоловік-Близнюки

Цікавого Близнюка обов’язково зацікавить жінка-Риба – розумна, податлива, мінлива. Він буде намагатися розгадати її, як захоплюючу головоломку. Риба теж не залишиться байдужою до цього вічно юному романтику, який в кожен момент може бути зовсім новим.

Незрозуміло одне: хто буде заробляти для них хліб насущний, поки вони будуть подорожувати по внутрішньому світу один одного? Це може стати великою проблемою, тим більше, що Близнюк не вміє ні економити, ні планувати.

Гороскоп сумісності Риби і Рак

Чоловік-риби і жінка-Рак

Два настільки емоційних знака з яскраво вираженим впливом водної стихії неодмінно відчують себе немов знайшли один одного споріднені душі. Співпереживати один одному, змахувати з щоки коханого солодкі сльози, що з’явилися від повноти відчуттів – що може бути восхитительнее!

Однак за періодом романтики неминуче настануть реалії життя. Побутові проблеми, турботи про хліб насущний і, головне, нездатність Риби як глави сім’ї впоратися з матеріальними труднощами в достатній мірі створять першу тріщинку. Звичайно, вони будуть шукати компроміс і тягнути один до одного руки, намагаючись бути нерозлучними. Але тріщина буде розширюватися, поки не перетвориться на прірву, а вони, стоячи на протилежних її краях, вже не зможуть дотягнутися один до одного.

Жінка-Риби і чоловік-Рак

Рак і Риби – пара знаків, керованих водною стихією. Вони глибоко відчувають один одного, і готові зрозуміти і прийняти і мінливість, і непередбачуваність, властиву обом. Здається, егоїзм Рака, його потреба в дружині-няньці, яка б піклувалася про нього, забуваючи про саму себе без скарг і претензій, здатні набриднути будь-якій жінці. Але не варто забувати, що жінка-Риба як ніхто інший схильна до самопожертви. Часом може виникнути відчуття, що покірність і податливість, що доходять до самознищення, навіть подобаються їй.

Ні, звичайно, у цієї пари будуть конфлікти і з’ясування відносин, але це ніколи не стане для них причиною розлучитися.

Гороскоп сумісності Риби і Лев

Чоловік-риби і жінка-Лев

Риб відрізняє м’якість характеру і гарний смак. Пихата Левиця зачарована, адже за нею так красиво доглядають! Чоловік-Риба здається їй загадковим, він уважний і галантний. Деякий час її захоплює, що він пам’ятає день, коли вони вперше зустрілися, що свої подарунки він дарує небуденно і взагалі попереджає всі її забаганки і побажання.

Однак, коли зникає відчуття новизни, Левиця починає помічати дрібниці, які раніше проходили повз її уваги. Вона цінує матеріальні блага і хотіла б отримувати дорогі подарунки якомога частіше, але Риби, як правило, мають достатніми можливостями для цього. Крім того, його мінливість і податливість вже не здаються їй милими, а створюють відчуття чогось невагомого, невловимого, що якось не в’яжеться з її уявленнями про чоловічому характері.

Жінка-риби і чоловік-Лев

Риба, тим більше жінка, звичайно не матиме сумніву в перевазі свого царственого супутника життя (або коханого). Вона стане терпіти його рики і гордовитість. І навіть на поради подруг приструнити його, налякати розривом навряд чи відреагує.

Але це зовсім не означає її повної і беззаперечної покори та безсловесності. Риби завжди серцем відчувають, як найкраще вчинити саме в даній ситуації. Причому, це стосується і заперечень і опору. У конфліктній ситуації жінка-Риба не стане волати і тупотіти ногами. Вона замкнеться в собі або встане і мовчки віддалиться, залишивши Лева в подиві – а чи переміг він в цьому їх поєдинку?

І Лев розуміє, що ця жінка невловима й незбагненна, а значить, вона – непрочитана книга, захоплююча і захоплююча.

Гороскоп сумісності Риби і Діва

Чоловік-риби і жінка-Діва

Чоловік-Риба м’який, ввічливий, ввічливий. Ця вельми позитивна з точки зору Діви характеристика вже в першу зустріч змусить її скласти про нового знайомого досить гладеньке думку. Чим довше вони знайомі, тим більше обом здається, що для них цілком можливо тихе сімейне щастя.

Так, звичайно, їх звичаї не “пригнані» один до одного ідеально. Він навряд чи зуміє заробити капітал, вона занадто вимоглива до порядку і навіть може часом здаватися йому педантичною. Однак його ніжність і поступливість спокутують її вимогливість, а вона у відповідь оточить його турботою. До того ж, вона господарська і може бути економною. Так що їм вдасться зводити кінці з кінцями і бути задоволеними спільним життям.

Жінка-риби і чоловік-Діва

При усією притаманною чоловікові-Діві обережності, познайомившись з дамою знака Риб, він не просто почне симпатизувати їй, а прийде в хвилювання і захоплення. Чарівна, неконфліктна, турботлива – мрія, а не жінка! Вона вміє уважно вислухати, не перебиваючи, поспівчувати і навіть дати недурний рада.

Однак, через деякий час на ідилічною гладі їх відносин почнуть з’являтися деякі шорсткості і тріщинки. Жінка-Риба мінлива, і Діві ніяк не вгадати, яким буде її настрій в наступний момент. Він спробує зробити їй якесь зауваження або дати пораду, але раптом посеред своєї тиради виявить, що її вже немає поруч. Тобто вона, бути може, і сидить на тому ж місці, але думками десь далеко і навіть не пам’ятає (та просто не хоче пам’ятати), що він сказав їй 10 секунд тому. А ще ця її забудькуватість …

Ну, ні, такий непередбачуваності йому не винести! Діви взагалі важко вирішуються, перш ніж впустити до себе в серце жінку. Рибі ж це точно не вдасться!

Гороскоп сумісності Риби і Терези

Чоловік-риби і жінка-Терези

З жінкою-Терезами чоловікам так званих «сильних» знаків (наприклад, Овна, Скорпіона, Козерога) справлятися не так вже й складно. Але от у чоловіка-Риби з цим можуть виникнути проблеми. Справа в тому, що податливість і неконфліктність Риб може створити хибне уявлення про його слабохарактерності. Так що «притирання» в даному випадку неминуча.

Однак, через це варто пройти, так як зусилля в кінцевому рахунку окупляться з лишком. Спільності в характерах і світогляді чоловіки-Риби і жінки-Терезів досить багато. Тому можна з великою часткою ймовірності стверджувати: цього союзу бути.

Жінка-риби і чоловік-Терези

Ці два знаки наділяють своїх представників емоційністю, чуттєвістю і великим серцем. Здається, зустрівшись, вони негайно відчують один в одному споріднені душі, і їхні серця завжди будуть битися в унісон.

Однак емоції цих людей значно різняться за забарвленням. Те, що викликає бурю співчутливих сліз у жінки-Риби, може залишити байдужим чоловіка-Терези. Його ж захоплення чим-небудь часто не знаходить відгуку в її душі.

Так що роман між ними навряд чи звужується. Але ділові взаємини складуться неодмінно, і причому на довгі роки.

Гороскоп сумісності Риби і Скорпіон

Чоловік-риби і жінка-Скорпіон

Жінка-Скорпіон – особистість творча і емоційна. Чоловік-Риба м’який, галантний, добрий. Йому буде цікаво без кінця розгадувати її загадку, «купатися» в її прихованою спочатку пристрасності. Жінці-Скорпіону, звичайно ж, підлестить його вміння доглядати, попереджати її бажання і охоче виконувати їх.

Ледве зустрівшись, вони майже напевно відразу відчують щось схоже на спорідненість душ. І, швидше за все, зуміють обійтися без настільки неприємного періоду взаємного притирання один до одного.

Жінка-Риби і чоловік-Скорпіон

На перший погляд такі різні, ці двоє, одного разу зустрівшись, назавжди «прикипають» один до одного. Мінлива Риба настільки м’яка, що Скорпіону вдаватиметься «ліпити» з неї те, що йому захочеться. Втім, у деяких випадках йому буде тільки здаватися, що він переробляє свою Рибу. А вона зуміє йти від його натиску, не надаючи видимого опору. Але ніколи не втратить інтересу до неординарного і успішному чоловікові-Скорпіону.

У підсумку обидва будуть задоволені нинішнім становищем справ.

Гороскоп сумісності Риби і Стрілець

Чоловік-риби і жінка-Стрілець

Жінка-Стрілець кілька легковажна, однак це зовсім не означає у неї відчуженості від земних турбот. Більше того, свої бажання, надії, фантазії вона хотіла б бачити наділеними в цілком певних фізичних обрисах.

Чоловік-Риба ж, на її думку, весь час витає в якихось хмарах. Вона, звичайно, може спробувати зрозуміти його чисто умоглядно. Але миритися з його нездатністю забезпечити матеріальну сторону їх життя і можливість для неї жити, як вона вважає для себе правильним і бажаним, жінка-Стрілець не стане.

Жінка-Риби і чоловік-Стрілець

Жінка-Риба здатна співпереживати, брати участь, піклуватися. Їй би когось пом’якше і романтичніше. Виникає питання: чим шукає нових вражень Стрілець не романтик? На свій лад – мабуть, але це зовсім не той романтизм, який підійшов би Рибі. Вона б хотіла серенад під вікном і пасторальної ідилії, а він тягне її в гори, із захопленням розповідаючи, як солодко завмирає серце, коли стоїш на підкореній вершині.

Вони живуть немов у різних площинах. Будь-яку проблему примудряються розглядати в різних проекціях, практично не мають точок дотику.

Видно, не йти їм по життю разом … Ну, що ж, значить, так тому і бути!

Гороскоп сумісності Риби і Козеріг

Чоловік-риби і жінка-Козеріг

З чоловіком-Рибою у жінки-Козерога, швидше за все, не може бути плідних стосунків ні в якій сфері життя. Хіба що чоловік-Риба проявить чудеса неконфліктності, поступливості, м’якості. Однак, хоч Риби і мають достатньо таких якостей, але і їх може виявитися недостатньо для цієї пари, щоб можна було міркувати про перспективи. Справа в тому, що Козерог буде відверто говорити про слабкості Риби і наполягати на власному лідерстві і його підпорядкуванні. Але Риба (чоловік все-таки!) Не захоче з цим погодитися.

Жінка-риби і чоловік-Козеріг

Жінка-Риба непередбачувана. Вона може вирішити робити кар’єру, а може побажати вести чи не самітницький спосіб життя в чотирьох стінах свого будинку. Чоловік-Козеріг так чи інакше може виявитися незадоволений її рішенням. Адже якщо він ще не досяг вершини успіху, він вважатиме, що і його дружина повинна взяти участь у «будівництві» добробуту їх родини. А якщо він вже добре заробляє, то її рішення працювати може бути сприйнято як неповагу до його можливостей і успіхам.

Але Риба терпляча і поступлива. Вона зуміє правильно зрозуміти його претензії і згладити «тертя». Зрештою, їй не важко і просто підкоритися його рішенню, тому що відчуття стабільності та впевненості у завтрашньому дні, яке від нього виходить, заспокоює бурю в її смятенной і вічно невпевненою в собі душі.

Така сім’я напевно виявиться перспективною і міцної, причому, сумнівів у тому, хто саме є її главою, ніколи не виникне.

Гороскоп сумісності Риби і Водолій

Чоловік-риби і жінка-Водолій

Порівняння характерів цієї пари призводить до не дуже оптимістичним висновків. Характер Водолія, поза всяким сумнівом, більш сильний, ніж характер Риби. Це б і нічого, але ж мова йде про жінку-Водолії і чоловікові-Рибі.

Дама знака Водолія непередбачувана і не ідеально тактовна. Момент, коли вона дасть зрозуміти чоловікові-Рибі, що він … не настільки сильний чоловік, як їй би хотілося, настане обов’язково. Чи існує чоловік, який готовий стерпіти це? Більш ніж сумнівно.

У підсумку маємо тупикову ситуацію: підпорядкувати жінку-Водолія чоловік-Риба не зможе, підкоритися їй не захоче …

Жінка-риби і чоловік-Водолій

Чоловік-Водолій – натура творча, спрагла самореалізації, що потребує у взаєморозумінні. Саме на це він може розраховувати у випадку з жінкою-Рибою. Дійсно, де ще знайдеш таку безодню розуміння, співчуття, доброти як у цих представниць водної стихії. У випадку з жінкою-Рибою Водолій може отримати максимум душевного комфорту для себе.

Він же, в свою чергу, може зцілити свою Рибу від притаманного їй містичного песимізму, меланхолії і смутку. І тоді вони представлять світу дивовижний союз, легкий і гармонійний.

Гороскоп сумісності Риби і Риби

Обов’язково знайде спільну мову пара Риб. Більш того, такий союз з великою часткою впевненості можна назвати навіть ідилічним. Правда, на грошове благополуччя і матеріальну стабільність у цьому випадку розраховувати не доводиться. Втім, ці двоє будуть терпляче і з честю нести свої труднощі і всіляко підтримувати один одного. І зуміють бути на свій лад щасливими. Адже не можна не погодитися, що взаєморозуміння на духовному рівні для успішного сімейного життя не менш важливо, ніж матеріальний добробут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>