Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знака Рак

Гороскоп сумісності для знака Рак

Гороскоп сумісності Рак і Овен

Чоловік-Рак і жінка-Овен
Знайти сімейне щастя з чоловіком-Раком для жінки-Овна – справа непроста. Але справедливості заради варто помітити, що справа тут, можливо, не тільки в Раку. Даму з таким характером зуміє зрозуміти й прийняти не кожен чоловік. І ось тут вже справа, швидше за все, не тільки в Овні. Раку і Овна часто подобаються одні й ті ж речі. Але подобаються якось … навпаки. Наприклад, вони обидва ревниві. Але якщо для чоловіка-Рака ревнощі подруги – доказ її любові, то для жінки-Овна – це образа її чесності та відданості. Рак і жінка-Овен, найімовірніше, не уживуться разом. Але якщо у них дістане здорового глузду не посваритися при цьому, то вони представлять світу чудове підтвердження того, що щира дружба (і тільки дружба) між чоловіком і жінкою існує.

Жінка-Рак і чоловік-Овен
Жінка-Рак чарівна й турботлива. Такому сильному самцеві як Овен вона без оглядки віддасть всю себе і з усіх боків оточить його увагою. Овна в перший час буде навіть лестити настільки безроздільно належить йому прихильність прекрасної діви. Але міцні обійми жінки-Рака, всупереч очікуванням, не заколишуть його. Дуже скоро він відчує, що навколо нього змикається щільне, задушливе кільце. Опіка почне здаватися йому нав’язливою. Страх втратити настільки дорогоцінну свободу змусить Овна стрепенутися і без жалю розірвати відносини, що перетворилися на кайдани. Загалом, на хеппі-енд розраховувати не доводиться.

Гороскоп сумісності Рак і Телець

Чоловік-Рак і жінка-Телець
Жінці-Тельцю добре підходить романтичний і ввічливий чоловік-Рак. Їй дуже імпонують знаки його уваги. Але ще більшою мірою їй приємна впевненість у тому, що і завтра, і післязавтра вона буде їх отримувати. І Рак буде невтомно переконувати її в цьому.

Раку властиво ідеалізувати свою матір, і він в будь-якому віці дуже потребує того, що зазвичай називають материнським теплом. І його щира і терпляча подруга, купаючись в його прихильності, буде не проти потурати цій його слабкості. До того ж, вона хороша господиня, ощадлива і акуратна. А Раку, здається, саме того й треба.

Жінка-Рак і чоловік-Телець
Жінка-Рак таємнича і чарівна як сама Місяць. Телець монолітний і приземлений немов скеля. Здається, у нього немає слабких місць. Це неправда, одне таки є, і це – його серце. Жінка, яка одного разу оселиться в ньому, буде перебувати там довго, бути може, навіть дуже довго. І Телець боїться помилитися.

Але ця діва, яка народилася під сузір’ям Рака, зуміє намацати доріжку, що веде в святая-святих. Вона просочиться в серце Тельця дзюркотливим струмочком і розташується в ньому назавжди.

У них будуть взаємні претензії. Йому часто здається, ніби вона забуває про нього. Вона ревнує його і мучиться неіснуючими страхами. Але вони вже не зможуть один без одного.

Гороскоп сумісності Рак і Близнюки

Чоловік-Рак і жінка-Близнюки
Чоловік-Рак галантний, романтичний, одним словом, він – лицар у найкращому сенсі цього слова. Як же комфортно повинна відчувати себе поряд з ним емоційна дама-Близнюк, що має прекрасна уява і вміє у фантазіях ще більше прикрасити гідності свого обранця!

Однак, в будь-який момент вона може відчути, що його ніжні обійми тримають її міцно, немов окови. Вона з подивом констатує: Рак – моторошний власник. Втім, ця дама теж може здивувати Рака, демонструючи, що його знаки уваги – не єдина радість у її житті.

Але, втім, все це дрібниці і нюанси, тому що кожен з них розуміє, що знайшов саме того, хто йому дійсно потрібний.

Жінка-Рак і чоловік-Близнюки
Характери Близнюків і Раків не так сумісні, щоб забезпечити перспективу ідеального шлюбу. Він непередбачуваний, але і їй це властиво значною мірою. Вона образлива, він нерідко буває нетактовним. Їм у будь-якому випадку не уникнути сварок, з’ясування стосунків. І проте, якась сила неминуче тягне їх один до одного. Бути може, це невиліковна тяга осягнути загадку партнера?

Одного разу утворивши пару, чоловік-Близнюк і жінка-Рак навряд чи захочуть розлучитися. І, зрештою, неодмінно, немов дві різнокольорові рідини, змішаються в одну цілу і неподільну субстанцію.

Гороскоп сумісності Рак і Рак

Раки дуже чутливі. Вони здатні проливати море сліз через проблеми ефемерних, їх особисто не стосуються. Через власні вони просто можуть впасти в стан шоку.

В емоційному плані два Рака стануть один одному хорошою жилеткою. Але вміння успішно вирішувати матеріальні проблеми – не головне їх гідність, так що на цьому шляху вони випробують чимало конфліктів і розбіжностей.

Проте ж це викличе бурю емоцій, і вони знову стануть переживати і підносити один одному носові хустки … і коло замкнеться. Що ж, Рак-чоловік і Рак-жінка – підходяща пара.

Гороскоп сумісності Рак і Лев

Чоловік-Рак і жінка-Лев
Як не дивно це може здатися, але м’якому і скромному Раку велична, царствена Левиця підходить чудово. А чи задоволена своїм партнером Раком вона? Так, звичайно! І секрет тут досить простий: він захоплений і підкорений, вона вміє гідно цінувати це.

Левиця сильна, вона впорається із зовнішніми проблемами. Але з бурею, яку проблеми, несправедливість, людська вульгарність піднімають в душі, завжди адже залишаєшся один на один. А чоловік-Рак разюче вміє лікувати душевні рани.

Рак і жінка-Лев будуть щиро намагатися віддати один одному краще, ніж мають. Він – буде невтомно ткати навколо неї ніжне покривало емоційної гармонії, вона – буде всіляко підтримувати його у всіх починаннях, даючи йому сили, яких він поодинці ніколи б не знайшов у собі.

Жінка-Рак і чоловік-Лев
З Левом жінці-Раку доведеться пройти не дуже простий первісний період стосунків. Лев часто буває гордовитим і незаперечним, жінка-Рак – непередбачуваною. Однак те, що спочатку здасться йому примхливістю і несерйозністю, на ділі виявиться таємницею, розгадка якої зацікавить його чимало. І тоді цей чоловік поступово пом’якшиться під впливом своєї м’якою і чуттєвої подруги, яка ніколи не виявиться для нього прочитаною книгою. У результаті – хеппі-енд, пара людей, які разом являть собою чи не ідеальний союз.

Гороскоп сумісності Рак і Діва

Чоловік-Рак і жінка-Діва
Рак багато почуває. Емоційний дисбаланс, відсутність гармонії з навколишнім світом здатні довести його до сліз. Але він же чоловік, і він змушений критися в собі, не сміючи допустити, щоб хто-небудь з оточуючих навіть запідозрив це.

Зустрівши жінку-Діву, він починає відчувати: ось воно, щастя. Її вміння навести порядок у всьому, що її оточує, – просто знахідка. Світ і рівновагу в душі Діви подібні тихої гавані, до якої Раку так добре пристати. А її пироги! Та вони ж, здається, нагадують запах і смак пирогів з його дитинства, які пекла його дорога і обожнювана мама!

Жінка-Діва зуміє впорядкувати і рачачі хаотичні душевні метання і мріяння. Вона постарається «вбудувати» їх в певну життєву колію, він не буде заперечувати. І це стане запорукою успіху.

Жінка-Рак і чоловік-Діва
Чоловік-Діва урівноважений, в його голові панує порядок. Його подруга Рак таємнича як сама Місяць з її сезонними приливами і відливами. Він відчує спокуса осягнути її.

Але часті зміни емоційного стану, капризи і меланхолія жінки-Рака втомлять Діву. Вона почне відчувати його відчуження, переносити яке виявиться для неї катуванням. Зрештою, вони прийдуть до банального, але вимушеного «нам потрібно на якийсь час розлучитися». Їх розставання дійсно буде тимчасовим, адже поживши порізно, і він і вона пригадають таке гарне початок їх відносин і захочуть знову повернути все це.

Проте новий виток не дасть нового результату. Так що ці двоє будуть і в другій, і в третій раз приходити все до того ж – розлучатися, сходитися і знову розлучатися.

Гороскоп сумісності Рак і Терези

Чоловік-Рак і жінка-Терези
Початок їх відносин, швидше за все, буде дуже вражаючим. Він же романтик, здатний зізнатися в любові так, що його визнання залишаться в пам’яті жінки на довгі роки. Вона не дурна, емоційна, здатне відчувати тонкий гумор.

Але час іде, і їм у будь-якому випадку доведеться зіткнутися з проблемами матеріального чи побутового характеру (а якщо вони встигли одружитися, то і з тими, і з іншими). І Рак починає помічати, що його дружина-Терези марнотратна, та ще, виявляється, і ревнива. А ще вона веде домашнє господарство зовсім не так, як робила його мама.

Жінці-Терезам ж здається, що її обранець недостатньо рішучий, і матеріальні труднощі вони відчувають, на її думку, непростимо часто.

Прірва між ними буде збільшуватися пропорційно прозаичности, з якою вони зіткнуться. Але поправити ситуацію вже будуть не в силах.

Жінка-Рак і чоловік-Терези
Успіх такого союзу сумнівний. Жінці-Раку потрібно, щоб чоловік з нею «носився», виконуючи її примхи, терплячи її настрою. Але чоловікові-Терезам самому б як-небудь в собі розібратися, прийшовши до внутрішнього, зазвичай такого нестійкого рівноваги.

Вони будуть то відчувати непереборний потяг, то відчувати порожнечу в своїх серцях. За відчуттям гармонії приходитиме пересичення і втому.

Їм, бути може, варто було б розлучитися як можна швидше, але поки вони зрозуміють це, то вже напевно виявляться одруженими, бо чоловік-Терези зазвичай одружується дуже швидко. Тому вони будуть довго рухатися по замкнутому колу емоційних сплесків і спадів, і ніколи не можна сказати наперед, яким буде результат.

Гороскоп сумісності Рак і Скорпіон

Чоловік-Рак і жінка-Скорпіон
Вони мають різні темпераменти: він неодмінно потопчеться на місці (або навіть по-рачачі позадкує трохи назад), перш ніж прийняти кардинальне рішення, вона кинеться вперед, не бачачи причин зволікати або обережним.

І проте, чоловік-Рак і жінка-Скорпіон добре доповнюють один одного. Рак є запорукою емоційної гармонії в такому союзі, Скорпіон стане спонукальною силою, що штовхає їх на успішне досягнення поставлених обопільно цілей.

Пройшовши недовгу «притирання», вони почнуть крок за кроком робити кар’єру, виховувати прекрасних дітей або робити що-небудь ще, до чого їх схилить їх фантазія.

Жінка-Рак і чоловік-Скорпіон
Жінка-Рак – дама з непростим характером. Зазвичай чоловіки намагаються розгадати її немов якусь загадку. У випадку ж з чоловіком-Скорпіоном, навпаки, саме він виявиться таємницею «за сімома замками», і вже вона намагатиметься розгадати його. Але ця загадка буде для неї цікава і «забарвлена» дуже позитивними емоціями. Вона поставиться до свого чоловіка-Скорпіону з усією щирістю і довірою, на яке здатна. Він у відповідь сховає Скорпионье жало і впустить її в серце. Пара Скорпіон і жінка-Рак безумовно можуть бути щасливі разом.

Гороскоп сумісності Рак і Стрілець

Чоловік-Рак і жінка-Стрілець
Відносини Рака і жінки-Стрільця, швидше за все, виявляться дуже бурхливими і складними, але не безнадійними. Дама-Стрілець романтична, влюблива і знаходиться у вічному пошуку ідеального чоловіка. З Раком – вона відчуває – їй вдалося наблизитися максимально близько до своїх мрій. Але тільки навіщо він час від часу бере в облогу її, даючи зрозуміти, що вона надмірно легковажна або недостатньо господарська (у порівнянні з його мамою, звичайно).

Вона протестує: як він сміє її порівнювати з кимось або підозрювати в чомусь?!

Ці двоє будуть сперечатися і «воювати» один з одним, але позбутися відчуття, що не можуть один без іншого, ніколи не зуміють.

Жінка-Рак і чоловік-Стрілець
Чоловіку-Стрільцеві ненависні будь-які обмежувальні узи. Він чекає не дочекається моменту, коли зможе нарешті піти з сім’ї в «вільне плавання», та й згодом не потребує надмірної турботи. У певному сенсі, він може здатися великим свободолюбством.

Рак, навпроти, любить когось опікати, в тому числі ніколи не залишає увагою своїх батьків. Наполегливі турботи жінки-Рака навколо своєї персони Стрілець сприймає як кайдани, які обмежують його.

Ніхто з них не в змозі піти проти власної природи, тому кількість і масштаби одного разу виниклих розбіжностей з часом лише поглиблюються.

Гороскоп сумісності Рак і Козеріг

Чоловік-Рак і жінка-Козеріг
Галантний Рак і цінує все красиве жінка-Козеріг обов’язково звернуть увагу один на одного. Його приверне її стриманість і непретензійність, її – його вміння доглядати за жінкою і бути тактовним.

Однак, незабаром виявиться, що Рак – великий власник, і приймаючи знаки турботи від своєї подруги, буде перебувати в переконанні, що інакше й бути не може, адже раз належить йому вона сама, то і її турботи повинні бути цілком для нього. Вона буде терпіти це рівно до тих пір, поки їй не здасться, що він переходить межі і не намагається піднятися, як кажуть, їй на голову. Далі стануть виникати конфлікти. Але їм вдасться залагоджувати їх.

Бути може, Рак зробить відповідні висновки швидко, можливо, – ні. Від цього залежатиме тривалість і масштаби його з жінкою-Козерогом «притирання».

Жінка-Рак і чоловік-Козеріг
Чи не найцінніше якість в чоловікові, на думку жінки-Рака, – надійність. Вона дуже потребує того, щоб її будинок був облаштований, діти росли забезпеченими. Козеріг – один з тих чоловіків, які здатні повною мірою забезпечити їй це. Він вміє наполегливо йти до своїх часто меркантильним цілям, домагаючись значних успіхів. Вона буде берегти і плекати створений ним достаток і оточить свого супутника життя турботою, увагою і співчуттям.

Обидва будуть задоволені: Козеріг – надійним тилом, жінка-Рак – можливістю реалізувати свій потенціал ніжності і потреба оточити близьких опікою.

Гороскоп сумісності Рак і Водолій

Чоловік-Рак і жінка-Водолій
Водолій завжди цілеспрямований, Рак любить озиратися назад, знаходячи задоволення в спогадах. Жінці-Водолію незрозуміла ностальгія і нерішучість чоловіки-Рака, Раку ж його подруга здається грубою реалісткою. До того ж, у неї так часто змінюється настрій! Раку зміни настрою теж властиві, можливо, навіть більшою мірою, але він не готовий миритися з цим же властивістю у своєї партнерки.

Махнувши на нього рукою, жінка-Водолій вирішить, що їм не по дорозі, і залишить його мріяти на самоті про те, як добре було раніше, біля коханої матусі з її пирогами і ніжностями.

Жінка-Рак і чоловік-Водолій
Водолій цінує в жінках відданість. Тому, зустрівши даму знаку Рак, він буде задоволений і вважатиме, що знайшов саме те, що шукав, бути може, роки. Адже жінка-Рак романтична і турботлива. Проте, з часом рачача турбота перетворюється на справжню чіпкість. Раки – великі власники. Водолій почне відчувати, що його не просто опікуються, а їм намагаються володіти.

І тоді він стане чинити опір. Чи спрацює настільки властивий чоловікам інстинкт збереження власної свободи. Залишити таку жінку, звичайно, буде нелегко, адже Водолій дійсно часто попросту потребує того, щоб з ним няньчилися, тому що він може бути забудькуватим, майже напевно залежить від своїх же звичок. Але все-таки, в підсумку, швидше за все, віддасть перевагу піти.

Гороскоп сумісності Рак і Риби

Чоловік-Рак і жінки-Риби
Рак і Риби – пара знаків, керованих водною стихією. Вони глибоко відчувають один одного, і готові зрозуміти і прийняти і мінливість, і непередбачуваність, властиву обом. Здається, егоїзм Рака, його потреба в дружині-няньці, яка б піклувалася про нього, забуваючи про саму себе без скарг і претензій, здатні набриднути будь-якій жінці. Але не варто забувати, що жінка-Риба як ніхто інший схильна до самопожертви. Часом може виникнути відчуття, що покірність і податливість, що доходять до самознищення, навіть подобаються їй.

Ні, звичайно, у цієї пари будуть конфлікти і з’ясування відносин, але це ніколи не стане для них причиною розлучитися.

Жінка-Рак і чоловік-Риби
Два настільки емоційних знака з яскраво вираженим впливом водної стихії неодмінно відчують себе немов знайшли один одного споріднені душі. Співпереживати один одному, змахувати з щоки коханого солодкі сльози, що з’явилися від повноти відчуттів – що може бути кращі!

Однак за періодом романтики неминуче настануть реалії життя. Побутові проблеми, турботи про хліб насущний і, головне, нездатність Риби як глави сім’ї впоратися з матеріальними труднощами в достатній мірі створять першу тріщинку. Звичайно, вони будуть шукати компроміс і тягнути один до одного руки, намагаючись бути нерозлучними. Але тріщина буде розширюватися, поки не перетвориться на прірву, а вони, стоячи на протилежних її краях, вже не зможуть дотягнутися один до одного.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>