Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знаку Овен

Гороскоп сумісності для знаку Овен

Гороскоп сумісності Овен і Овен

Пара Овнів … Здавалося б , зустрілися дві людини з однаковими характерам , які повинні добре розуміти один одного. Але не тут-то було! Домінанта егоїзму може звести на «ні » будь-який початок відносин . Бажання кожного з них бути лідером і підпорядкувати партнера так велике, що все інше починає здаватися другорядним. Втім , деякий час вони можуть співіснувати разом. Але безперервно бодаясь , ці два зіркових барана в один прекрасний (вірніше , сумний ) момент висічуть іскру , яка і стане початком пожежі. Так що, у підсумку на місці такого союзу , найімовірніше , залишиться згарище.

Гороскоп сумісності Овен і Телець

Чоловік- Овен і жінка -Телець
Успіх цієї пари не гарантований , але дуже можливий. Жінка-Телець хоч і вперта, але не настільки агресивна, як Овен. І це зменшує масштаби сварок і скандалів. Однак , все-таки є чимало моментів , які можуть попросту виводити з себе врівноваженого і люблячого порядок Тельця. Овен – це вічна поспішність , його страх небудь не встигнути незцілений . Овен – це не завжди акуратне і бережливе ставлення до сімейного бюджету . А ще це недбалість у залицяннях , мовляв , до чого вся ця романтична суєта ! Загалом , пасторальна ідилія цим двом і не снилася .

Жінка- Овен і чоловік-Телець
Чоловік-Телець – підходящий партнер для жінки- Овна. Правда , в даному випадку не доводиться говорити про пристрасне потязі чи гармонії в емоційній сфері. Але як діловий партнер Телець і дама -Овен неодмінно знайдуть спільну мову. Обидва вміють бути наполегливими у досягненні мети і долати перешкоди ( хоч і різними методами) , вони в тандемі здатні досягти дуже багато чого . Втім , не виключено , що ви зустрінете цю пару і яка перебуває в шлюбі. Але це , швидше за все , означатиме шлюб з розрахунку.

Гороскоп сумісності Овен і Близнюки

Чоловік -Овен і жінка -Близнюки
Чоловіку- Овна і жінці – Близнюку конфліктів не уникнути. Але , власне кажучи , у випадку з Овном , конфліктів майже завжди не уникнути. Але шанси на успіх у цієї пари безумовно є . Тільки от Близнюку б поменше поширюватися про свої минулі романах і закоханостях . Інакше , Овен – цей ревнивець і власник – буде , що називається , рвати і метати . Але й Овна бажано не розслаблятися. Дама -Близнюк нерідко живе ілюзіями . Якщо їй здасться , що її партнер не намагається забезпечити їй гідне існування ( а під цим вона розуміє не тільки матеріальну сторону життя , а й залицяння і знаки уваги), вона запросто може спробувати шукати їх в іншому місці.

Жінка -Овен і чоловік -Близнюки
Шанси на сімейне щастя з Близнюком у такої жінки досить великі. Хоча , звичайно, їх життя безхмарною не назвеш. Вона вперта і безапеляційна , він мінливий і непередбачуваний. Але , при цьому , обидва не злі і не злопам’ятні . Вони будуть спопеляє один одного сарказмом і презирливими поглядами , а незабаром , забувши про все , нестримно веселитися , немов між ними ніколи не пробігало ні єдиної тіні. Втім , бути може , саме це і робить життя цікавим і наповненим …

Гороскоп сумісності Овен і Рак

Чоловік -Овен і жінка -Рак
Жінка -Рак чарівна й турботлива . Такому сильному самцеві як Овен вона без оглядки віддасть всю себе і з усіх боків оточить його увагою. Овна в перший час буде навіть лестити настільки безроздільно належить йому прихильність прекрасної діви. Але міцні обійми жінки -Рака , всупереч очікуванням, не заколишуть його . Дуже скоро він відчує , що навколо нього змикається щільне , задушливе кільце. Опіка почне здаватися йому нав’язливою. Страх втратити настільки дорогоцінну свободу змусить Овна стрепенутися і без жалю розірвати відносини , що перетворилися на кайдани . Загалом , на хеппі -енд розраховувати не доводиться.

Жінка -Овен і чоловік -Рак
Знайти сімейне щастя з чоловіком- Раком для жінки- Овна – справа непроста. Але справедливості заради варто помітити , що справа тут , можливо, не тільки в Раку. Даму з таким характером зуміє зрозуміти й прийняти не кожен чоловік . І ось тут вже справа , швидше за все , не тільки в Овні . Раку і Овна часто подобаються одні й ті ж речі. Але подобаються якось … навпаки. Наприклад , вони обидва ревниві. Але якщо для чоловіка -Рака ревнощі подруги – доказ її любові , то для жінки- Овна – це образа її чесності та відданості. Рак і жінка -Овен , найімовірніше, не уживуться разом. Але якщо у них дістане здорового глузду не посваритися при цьому , то вони представлять світу чудове підтвердження того , що щира дружба (і тільки дружба ) між чоловіком і жінкою існує.

Гороскоп сумісності Овен і Лев

Чоловік -Овен і жінка -Лев
Чоловік- Овен і жінка -Лев … Цікава пара , але не відомо – чи надовго. Овна не підпорядковані Левицю . А ось у неї такий шанс є. Її розсудливості та жіночої спритності цілком може вистачити на приборкання самого великого зодіакального норовливця . Але може і не вистачити … Адже царственість і зарозумілість , так само як благородство і гординя , можуть у неї плавно перетікати один в одного. Саме ця обставина і стане в даному випадку ключиком до успіху. Однак , варто зауважити , що якщо мати на увазі двох типових представників цих знаків , то їх благополуччя зумовлено самими небесами .

Жінка -Овен і чоловік -Лев
Спостерігаючи з боку відносини такої пари , можна тільки дивуватися , як вони до цих пір не посварилися навіки . Адже кожен здатний спалахувати як сірник від найменшого опору партнера. Лев – через неперевершеного зарозумілості , Овен – через упертість . Але , будучи обидва натурами чесними і незлопам’ятна , вони чи не відразу забувають здаються образи , пам’ятаючи при цьому тепло і любов , які отримували один від одного. Одного разу зійшовшись , вони обов’язково будуть разом. Йому , без сумніву , подобається її шалений темперамент ( він-то розуміє , що таке пристрасть !) , А вона підкорена його благородством і силою.

Гороскоп сумісності Овен і Діва

Чоловік -Овен і жінка – Діва
Діва мудра, розумна , завбачлива . Вона вміє передбачити розвиток подій , але коли вона стане говорити Овна , що і як потрібно робити , щоб не сталося того чи іншого, в його очах це буде виглядати як тикання його носом в його ж недоліки . Та вже, сумнівно , щоб він стерпів це! Овна б повчитися у Діви , наприклад , її вдумливості і розсудливості . Але йому не позбутися відчуття , що їм намагаються керувати . А він адже прав уже на тій підставі , що він чоловік. Але якщо раптом станеться диво , і в Овні переможе здоровий глузд , то ця пара явить світу розкішний союз , якому достатньо лише намацати точку опори , щоб перевернути всю землю.

Жінка- Овен і чоловік-Діва
Чоловік- Діва – це зразок терплячості та уважності . Він не рубає з плеча – а саме такий нерідко буває чоловіча реакція на представницю знака Овна , – але дає собі працю розібратися в її внутрішньому світі і зрозуміти , що поряд з ним жінка глибоко відчуває і ранима . Вона ж, відчуваючи його ніжність і терпіння , розкривається перед ним немов розкішний квітка , і тоді такий союз триває вічно. Єдиною руйнівною силою їхнього щастя , як не дивно , може стати лише надмірна розсудливість і , як наслідок , повільність Діви , яка нестерпна для жінки- Овна , звиклої отримувати все і відразу.

Гороскоп сумісності Овен і Терези

Чоловік -Овен і жінка -Терези
Жінка -Терези вміє бути настільки чарівною , звабливою та сексуальною , що встояти перед нею не в змозі навіть грубуватий Овен. Вона так щиро захоплюється ним , так тонко помічає його гідності , що йому здається : ніхто і ніколи не розумів його як вона. Але ось наступають суворі будні , і романтика кудись дівається . Овен вже не здається дамі – Терезам таким ідеальним – його поспіх , непослідовність призводять її спочатку в подив , а потім начисто позбавляють відчуття гармонії з навколишнім світом , яка для неї життєво важлива. Висновок очевидний: між цими двома може відбутися витончений флірт , красивий роман. На більше не варто й зазіхати .

Жінка- Овен і чоловік-Терези
Терези , звичайно ж , не суперник Овна за силою характеру . Здавалося б , що цій запальною і впертою дамі до м’якого і часто нерішучого чоловіка? Але його чарівність , невідпорність якого не таємниця і для нього самого , приводить її в несамовите захоплення. Він же , зрозумівши яку пристрасть викликав у душі настільки неординарною жінки , захоче зануритися в неї з головою . Так, мабуть , чоловік-Терези і жінка -Овен – повні протилежності. Але ж саме протилежності здатні прикипіти один до одного , як не зможуть цього зробити навіть дуже схожі люди.

Гороскоп сумісності Овен і Скорпіон

Чоловік -Овен і жінка -Скорпіон
Жінку- Скорпіона можна сміливо назвати оптимальним « варіантом » для Овна. Скорпіони жагучі і неординарні. У гніві вони здатні на лють , необдуманий вчинок. Але Овен і сам такий. І як ніхто інший зрозуміє свою подругу. Втім , звичайно ж , на це потрібен час . Але жінка -Скорпіон по-жіночому мудра … і вона потерпить. Що ж до сексуальної сторони відносин , то вона чудова і нагадує про магію . Бо ніяк по -іншому не істолкуешь то взаємне тяжіння , яке відчувають пара Овен-чоловік і Скорпіон -жінка. Так що , в цілому перспективи багатообіцяючі .

Жінка- Овен і чоловік- Скорпіон
Скорпіон впевнений , що він може все. Навіть переробити чийсь характер. Жінка -Овен здасться йому гідної кандидаткою на роль його подруги , правда , він відзначить для себе кілька «але» в її характері. І так як примирятися з чим-небудь не в його правилах , він вирішить , що зуміє змінити її . І в цей момент « коса знайде на камінь». Тому що жінку – Овна не можна змусити робити або думати так , як їй не властиво й не хочеться. Що ж вийде в результаті? Буря емоцій , сплески енергій , опір … І порожнеча замість відносин .

Гороскоп сумісності Овен і Стрілець

Чоловік -Овен і жінка -Стрілець
Стрільці вміють досягти компромісу і взаєморозуміння практично в будь-якій ситуації . Жінка -Стрілець здатна на це подвійно. У випадку з Овном це вже не просто сприятлива риса характеру , а істинний талант. Змусити великовагового , часто нетактовного чоловіка з загостреним почуттям самолюбства погодитися з собою дано не багатьом. Втім , « погодитися » – це голосно сказано. Але навіть уміння поступитися з гідністю – не менше цінна властивість Стрільця , коли мова йде про Овні . Так що можна з великою часткою ймовірності стверджувати : Овен і його подруга Стрілець зуміють бути разом довгі роки.

Жінка -Овен і чоловік -Стрілець
Вітрогон -Стрілець , здається , не зовсім підходяща пара для чесної і часто прямолінійною жінки- Овна. І дійсно , якщо він виявить максимум властивого йому егоїзму і не стане щадити своєї партнерки , то у їх зв’язку не буде майбутнього . Однак Стрілець, що розуміється на любовних пристрастях , навряд чи зможе залишитися байдужим до сили емоцій і почуттів , прихованих у душі Овна. І тоді йому залишиться проявити лише трохи такту , позбавивши її від легковажних оповідань про жіночих поглядах , кинутих на нього сьогодні , або вчорашніх спробах випадкової попутниці зав’язати з ним знайомство … І тоді щастя цієї пари можна вважати забезпеченим.

Гороскоп сумісності Овен і Козеріг

Чоловік -Овен і жінка – Козеріг
Овен в парі з жінкою- Козерогом – це як би дві гори . Вони недосяжні одне для одного. Втім , може статися небудь природний катаклізм , і тоді вони раптом зійдуться . Що побачить вона при ближчому розгляді ? Нестриманість , грубість , відсутність яких би то не було спроб бути галантним … Що відкриється йому ? Розважливість , сугубий матеріалізм , повну невідповідність його поданням про ідеальну жінку … Якщо вже вони зійдуться , то напевно будуть боротися один з одним , бути може , навіть один за одного. Але що може з цього вийти крім шуму і руйнувань!

Жінка- Овен і чоловік- Козеріг
Жінка -Овен бачить себе над натовпом. Їй не зрозумілі легковажне проведення часу в випадковій компанії і порожні розмови . Тому Козеріг, теж не приймає участі в безглуздих розвагах і нерідко відчужено що стоїть осторонь на гучній вечірці , здається їй людиною , якого вона вже починає розуміти. Але його відстороненість досить глибока і дуже нагадує байдужість і зарозумілість . Зрозумівши це , жінка -Овен неодмінно відступить убік. Дві -три спроби достукатися до нього , що не принесли бажаного результату , змусять її зробити загальний висновок і вирішити , що перед нею кар’єрист і сухар . Він же , в глибині душі тонко відчуває красу чоловік , буде в силу своєї застарілої звички всіляко чинити опір їй і , як зазвичай , відгороджуватися від усього світу у створеній ним самим шкаралупі. З них міг би вийти цікавий обом союз . Але чомусь це ніколи не трапляється.

Гороскоп сумісності Овен і Водолій

Чоловік -Овен і жінка -Водолій
Водолії ненав’язливі і завжди готові дарувати своїм партнерам відчуття новизни . Жінка -Водолій неординарна, чесна , не стане « набивати собі ціну». І Овен обов’язково відчує в ній споріднену душу. Така пара подарує світові цікавий союз людей , які зневажають умовності і здатних навіть хизуватися власним дисидентством . Для повної гармонії дамі – Водолія слід лише не бути настільки поглибленої у свій внутрішній світ і не залишати надовго Овна без уваги. Адже він так потребує постійного визнання своїх талантів і достоїнств !

Жінка- Овен і чоловік-Водолій
Водолій – хитрун і в усі привносить азарт. Навіть любовні ігри для нього частенько тільки гри. Побачивши , як його подруга Овен виходить з себе , він не упустить захоплюючої можливості поддразніть і підбурити її . Вона ж , не розуміючи його жартів , здаються їй те злими , то жорстокими , буде все більше віддалятися від нього. Втім , все це зовсім не означає їх повну несумісність. Просто їм у своїх взаєминах не потрібно торкатися сфери почуттів . У якості ж колег або бізнес-партнерів вони чудово порозуміються .

Гороскоп сумісності Овен і Риби

Чоловік -Овен і жінки-Риби
Чоловіки – Овни і жінки -Риби йдуть по життю абсолютно паралельно , без ексцесів , але і без точок дотику. Між ними не може бути конфліктів . Жінка- Риба здатна стерпіти напір Овна , кинуті їм мимохідь несправедливі фрази. Котра пішла в себе , вона змовчить , а може бути , і насправді не почує і не відчує виплеску емоцій , які Овен направить в її бік. Між ними не може бути навіть банальної сексуальної пристрасті. Їй важлива платонічна частина залицянь , для Овна ж пастушачої ідилії не існує.

Жінка -Овен і чоловік -Риби
Дуже красивим , швидше за все , буде початок відносин у жінки – Овна з чоловіком- Рибою . Однак ейфорія дуже швидко перейде в розчарування , оскільки для відкритої , щирої і прямолінійною дами – Овна незабаром стане незрозумілим і навіть неприємним цей складний чоловік з його меланхолією і зміною настроїв . Його світовідчуття може змінюватися щохвилини , причому сарказму на зміну приходить самоприниження , а бурі емоцій – безвольність . Жінка- Овен не може задовольнятися половиною правди , і те , що чоловік – Риба вважатиме півтонами , для неї виявиться явною брехнею.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>