Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знака Козеріг

Гороскоп сумісності для знака Козеріг

Гороскоп сумісності Козеріг і Овен

Чоловік-Козеріг і жінка-Овен

Жінка-Овен бачить себе над натовпом. Їй не зрозуміло легковажне проведення часу в випадковій компанії і порожні розмови. Тому Козеріг, теж не приймає участі в безглуздих розвагах і нерідко відчужено що стоїть осторонь на гучній вечірці, здається їй людиною, якого вона вже починає розуміти.

Але його відстороненість досить глибока і дуже нагадує байдужість і зарозумілість. Зрозумівши це, жінка-Овен неодмінно відступить убік. Дві-три спроби достукатися до нього, що не принесли бажаного результату, змусять її зробити загальний висновок і вирішити, що перед нею кар’єрист і сухар.

Він же, в глибині душі тонко відчуває красу чоловік, буде в силу своєї застарілої звички всіляко чинити опір їй і, як зазвичай, відгороджуватися від усього світу у створеній ним самим шкаралупі.

З них міг би вийти цікавий обом союз. Але чомусь це ніколи не трапляється.

Жінка-Козеріг і чоловік-Овен

Овен в парі з жінкою-Козерогом – це як би дві гори. Вони недосяжні одне для одного. Втім, може статися небудь природний катаклізм, і тоді вони раптом зійдуться. Що побачить вона при ближчому розгляді? Нестриманість, грубість, відсутність яких би то не було спроб бути галантним … Що відкриється йому? Розважливість, сугубий матеріалізм, повну невідповідність його поданням про ідеальну жінку …

Якщо вже вони зійдуться, то напевно будуть боротися один з одним, бути може, навіть один за одного. Але що може з цього вийти крім шуму і руйнувань!

Гороскоп сумісності Козеріг і Телець

Чоловік-Козеріг і жінка-Телець

Відомо, що будь подружжю для щастя потрібно багато терпіння і … по телевізору (а в наш час, бути може, по комп’ютеру) кожному. Пара чоловік-Козеріг і жінка-Телець зуміють забезпечити собі таку можливість. З грошима у них проблем, швидше за все, не буде. Терпінням обидва аж ніяк не обділені.

Можна з упевненістю стверджувати: їх зв’яжуть стабільні і рівні відносини. Зрозуміло, мова йде не про пастушачої ідилії – у кожного з них є «ріжки». Але ні йому, ні їй навіть і в голову не прийде будується ними один з одним.

Жінка-Козеріг і чоловік-Телець

І Телець і Козеріг – практики, трудівники, цінують матеріальну сторону життя. Вони прекрасно зрозуміють один одного. У їх відносинах не буде підозр, хитрості по відношенню один до одного. Правда, швидше за все, не буде і особливої ​​романтики і шаленої пристрасті. Ну, що ж, якщо обох це влаштовує …

Зате їхні діти будуть забезпечені, отримають гарну освіту, будинок напевно стане повною чашею. До того ж, передбачуваність у відносинах – запорука їх стабільності і, стало бути, довговічності.

Гороскоп сумісності Козеріг і Близнюки

Чоловік-Козеріг і жінка-Близнюки

Методичний і практичний Козеріг, безсумнівно, зацікавиться дамою знака Близнюки. Спочатку його захопить різноманітність її інтересів, оригінальність суджень. Але скоро він буде вражений повною відсутністю логіки і здорового глузду в її твердженнях і думках.

Козеріг спробує розібратися у всьому цьому. Він буде сердитися бачачи, що вона не хоче розуміти очевидних речей. Але в підсумку прийде до висновку: те, що твориться в голові цієї жінки, подібно первозданного хаосу, і йому цей головний біль під назвою «жінка-близнюк» не потрібна.

Втім, для жінки-Близнюка це не стане трагедією. Вона, бути може, навіть першої кине Козерога, визнавши його нудним і занудним.

Жінка-Козеріг і чоловік-Близнюки

Чоловік-близнюк і жінка-Козеріг – дуже різні. Причому, різні в питаннях самого принципового характеру. Їй потрібна міцна матеріальна основа в житті, він же часто не замислюється навіть про те, що робитиме завтра.

По суті, вони зможуть бути разом. Але лише в тому випадку, якщо здогадаються обмінятися життєвими ролями. Главою в їх сім’ї може бути і повинен бути тільки Козеріг. Інакше вони запросто «по світу підуть», а для жінки-Козерога це, мабуть, найстрашніше, що може статися з нею в житті.

Гороскоп сумісності Козеріг і Рак

Чоловік-Козеріг і жінка-Рак

Чи не найцінніше якість в чоловікові, на думку жінки-Рака, – надійність. Вона дуже потребує того, щоб її будинок був облаштований, діти росли забезпеченими. Козеріг – один з тих чоловіків, які здатні повною мірою забезпечити їй це. Він вміє наполегливо йти до своїх часто меркантильним цілям, домагаючись значних успіхів. Вона буде берегти і плекати створений ним достаток і оточить свого супутника життя турботою, увагою і співчуттям.

Обидва будуть задоволені: Козеріг – надійним тилом, жінка-Рак – можливістю реалізувати свій потенціал ніжності і потреба оточити близьких опікою.

Жінка-Козеріг і чоловік-Рак

Галантний Рак і цінує все красиве жінка-Козеріг обов’язково звернуть увагу один на одного. Його приверне її стриманість і непретензійність, її – його вміння доглядати за жінкою і бути тактовним.

Однак, незабаром виявиться, що Рак – великий власник, і приймаючи знаки турботи від своєї подруги, буде перебувати в переконанні, що інакше й бути не може, адже раз належить йому вона сама, то і її турботи повинні бути цілком для нього. Вона буде терпіти це рівно до тих пір, поки їй не здасться, що він переходить межі і не намагається піднятися, як кажуть, їй на голову. Далі стануть виникати конфлікти. Але їм вдасться залагоджувати їх.

Бути може, Рак зробить відповідні висновки швидко, можливо – ні. Від цього залежатиме тривалість і масштаби його з жінкою-Козерогом «притирання».

Гороскоп сумісності Козеріг і Лев

Чоловік-Козеріг і жінка-Лев

Вельми консервативний, по виду здається абсолютно неемоційним і сухим чоловік-Козеріг, тим не менш, дуже цінує красу. Яскрава, ефектна, ніколи не втрачає гідності Левиця відповідає всім цим заявленим Козерогом вимогам. До того ж, для такого чоловіка важливий соціальний статус, а Леви вміють досягати успіху в суспільстві.

Однак, навіть неозброєним оком видно, що відмінностей між цими людьми більше, ніж подібностей. Наприклад, Козеріг ніколи не зуміє стати супутником Левиці в її світському способі життя, який відповідав би всім її запитами, тому що він у великій мірі самітник і не вміє і не бажає бути душею компанії. Левиця ж на перевірку починає здаватися Козерогу занадто фривольної.

От якщо вони спробують досягти компромісу, даючи один одному деяку свободу без підозр і ревнощів, тоді, можливо …

Жінка-Козеріг і чоловік-Лев

У перший момент вона здасться йому звичайною жінкою, неглупой, врівноваженою. Їй здасться, що він заслуговує довіри. Він буде поблажливо слухати її (як звичайну жінку), не надаючи особливого значення сутності того, що вона говорить. Яка різниця, вирішить він, буде-то по-моєму!

Вона, відчувши, що її не сприймають всерйоз, не стане дутися, упускати сльози, скандалити. Лише по погляду своєї подруги Козерога Лев зрозуміє: колишній інтерес до нього втрачений, про захопленні, до якого він вже встиг звикнути, і мови бути не може. Він зніяковіє, під її крижаним поглядом відчує себе навіть якимось незграбним.

Важко припустити, що за цим може послідувати хоч скільки романтичне продовження.

Ось коли доля зводить Лева і жінку-Козерога як ділових партнерів, то їх відносини можуть тривати довгі роки і бути приємними для обох.

Гороскоп сумісності Козеріг і Діва

Чоловік-Козеріг і жінка-Діва

Чоловік-Козеріг – годувальник, жінка-Діва – дбайлива господиня. З них вийде розкішний союз двох людей, що прагнуть до загальної мети і цінують зароблене і зроблене один одним.

Він буде тягнути в будинок все, що зуміє, примножуючи матеріальний добробут сім’ї, вона з усього принесеного стане піч дуже смачні пироги і робити спільне «гніздечко» все затишніше рік від року.

Хтось, можливо, вирішить, що вони нуднувато живуть. Але цим двом немає діла до чийогось думки, вони щасливі, і все тут!

Жінка-Козеріг і чоловік-Діва

Жінці-Козерогу і чоловікові-Діві буде комфортно разом. Звичайно, їх характери різняться, хоч і протегує їм одна і та ж стихія. Але вони захочуть знайти один до одного підхід і цілком досягнуть успіху в цьому.

Втім, деякі тертя можуть виникнути на грунті того, що жінки знака Козеріг не відрізняються зайвою клопіткої і переживаннями з приводу домашнього господарства, краще робити кар’єру, а не безперервно пекти пироги. Адже Діви – великі шанувальники ідеальної чистоти і порядку. Але якщо чоловік у такій сім’ї зуміє гідно заробляти (а людям земних знаків це зазвичай вдається), то жінка – нехай навіть мова йде і про Козерозі, – впевнена в своєму завтрашньому дні, буде і пекти пироги, і розкладати книги на полиці по росту, і ідеально вигладжує простирадла.

Гороскоп сумісності Козеріг і Терези

Чоловік-Козеріг і жінка-Терези

Що потрібно жінці-Терезам? Романтика? Мабуть. Витончені знаки уваги? Непогано б. Але й романтика, і галантність меркнуть на тлі безперервної низки побутових проблем.

Чоловік же, що народився під знаком Козерога, спочатку не створить про себе враження ідеального кавалера і дамського угодника. Та, власне, він таким і не є.

Однак, саме з ним можна розраховувати на таку бажану матеріальну забезпеченість, – єдине, що може стати запорукою і затишку, і комфорту, і красивого інтер’єру. А яка жінка не цінує цього?

Ось і жінка-Терези, поміркувавши і придивившись, дійде висновку, що такий супутник життя їй, звичайно ж, підходить.

А що ж він? Йому з нею цікаво. Вона – аж ніяк не прочитана книга. Ця жінка манить його якоїсь недомовленістю, чарівністю, сміхом, що нагадує дзвін дзвіночків.

Що ж, кожен знайде в цьому союзі саме те, чого і бажав би.

Жінка-Козеріг і чоловік-Терези

Козероги взагалі і жінки-Козероги зокрема завжди прагнуть до успіху. Вони роблять кар’єру (причому в будь-якій сфері), здатні вирішувати аж ніяк не жіночі завдання і проблеми.

Якщо життя зведе таку леді (яка часто здається залізної) з чоловіком-Терезами, то їй однозначно доведеться взяти на себе обов’язки, пов’язані і з його успіхом, який в її уявленні повинен бути невід’ємною частиною будь-якого чоловіка.

Але чи потрібен йому успіх, яким розуміє його жінка-Козеріг? Ось у чому корінь питання «бути чи не бути їм разом». Якщо чоловік-Терези вирішить, що не потрібен, вони не «протягнуть» разом навіть зовсім короткий проміжок часу. Якщо ж він погодиться на її «умови» життя, то спільне існування відбудеться. Але тільки до тих пір, поки жінці-Козерогові не набридне тягнути його «на аркані» до слави або багатства, і вона просто не позбавиться від того, що стало просто баластом.

Гороскоп сумісності Козеріг і Скорпіон

Чоловік-Козеріг і жінка-Скорпіон

Стабільний Козеріг, перспективний і майже завжди успішний, безсумнівно, привабливий для жінки-Скорпіона. Однак, їй не дочекатися від нього милих дурниць, оригінальних знаків уваги і шалено марнотратних витрат. А адже вона явно потребує цього, хоча ніколи прямо і не скаже про свої таємні бажання.

Між цими двома який спалахнути пристрасті. Однак в якості ділових партнерів вони підходять один одному чи не ідеально.

Ну, що ж! Кожному своє. І доля цієї пари – вершини кар’єри чи бізнесу, чудеса яких вони здатні показати світу, йдучи по життю поруч.

Жінка-Козеріг і чоловік-Скорпіон

Чоловік-Скорпіон і жінка-Козеріг дуже навіть непогано підійдуть один одному. Цій пані досить сильно лестить успішність і сексуальна привабливість Скорпіона. Адже матеріальні блага для неї мають важливе значення. Та й та обставина, що Скорпіон чоловік аж ніяк не ординарний, теж зіграє свою роль. Та й йому, звичайно ж, виявиться до душі супутниця життя, яка неабиякою мірою посприяє йому в досягненні його цілей.

Ця пара здатна досягти чималого успіху, йдучи по життю в єдиній «упряжці».

Гороскоп сумісності Козеріг і Стрілець

Чоловік-Козеріг і жінка-Стрілець

Чоловік-Козеріг в якості коханого підійде жінці-Стрільцю чи не ідеально. Ця пара буде відчувати чудову гармонію в інтимних відносинах. Дійсно, він, як правило, не бідний, вона не банальна. Що ще потрібно для гарного і цікавого любовного роману!

Але ось на благополучне ведення спільного домашнього господарства розраховувати їм не доводиться. Козерогу буде не зрозуміти непосидючості своєї супутниці життя і її небажання займатися тільки веденням домашнього господарства. Більше того, швидше за все, жінка-Стрілець здасться йому навіть легковажною. Так що одружуватися їм не варто.

Жінка-Козеріг і чоловік-Стрілець

Жінка-Козеріг може стати Стрільцю вірною і надійною подругою. Правда, надмірно прагматична і не особливо палка дама, яка народилася під сузір’ям Козерога, може здатися Стрільцю яка не потребує особливих знаках уваги і любові. Але це відчуття абсолютно оманливе. Вона оцінить гідно і дорогий подарунок, і вечеря в респектабельному ресторані і ефектний букет квітів.

Крім того, Стрільцю слід якомога більш серйозно ставитися до своєї частини сімейних обов’язків, інакше його партнерка, що цінує серйозність і відповідальність чи не понад усе, вважатиме його непростимо легковажним.

Гороскоп сумісності Козеріг і Козеріг

За двома Козерогами на першому етапі відносин поспостерігати цікаво. Крайній ступінь обережності і недовіри до оточуючих у поєднанні з самолюбством (не дай Бог, хтось помітить слабкість в козерожьей броні!) Буде змушувати їх «наближатися» один до одного ніби наосліп, навпомацки.

Пройде час перш ніж вони перестануть сумніватися у взаємній щирості і зрозуміють, що прояв слабкості не викликає глузування з боку партнера. А ще, що проявити слабкість і спертися на сильне плече буває навіть приємно.

Ви ніколи не зустрінете пару Козерогів, що демонструють в суспільстві свої почуття. Втім, і їх самих в суспільстві ви зустрінете нечасто. Вони домосіди, і їх спосіб життя може декому здатися нудним і одноманітним. Але це саме те, що як не можна краще влаштовує обох.

Гороскоп сумісності Козеріг і Водолій

Чоловік-Козеріг і жінка-Водолій

Жінці-Водолію такий чоловік як Козеріг без сумніву доведеться «до смаку». Він стабільний, вміє заробляти. З ним нічого побоюватися, що він бовкне зайве в компанії. Але у нього є пунктик – його сім’я. Таке трепетне ставлення до своєї рідні ви рідко зустрінете у якого-небудь ще представника зодіакального сімейства. Порівняти його в цьому плані можна хіба що з Раком, але у того єдиний незаперечний авторитет – мати, Козеріг ж живе з оглядкою і на батька, і на братів-сестер, і на тіткою-дядьком. І всі вони будуть при нагоді безсоромно користуватися його заступництвом, допомогою, грошима.

Жінка-Водолій одного разу може не витримати і «видати» про них що-небудь неприємне (а вони час від часу будуть, звичайно ж, цього заслуговувати). І раптом виявиться, що вона порушила неписане табу “не-смій-говорити-о моїх-родичах-погано».

Як відреагує вона на його гнів? Бути може, пошле його до всіх … його родичам. Але, можливо, вирішить шукати компроміс (адже у всіх свої дивацтва!), Бо жити як «за кам’яною стіною» все-таки дуже приємно. Саме це доленосне рішення і стане ключиком до успіху їхніх стосунків.

Жінка-Козеріг і чоловік-Водолій

Не зовсім жіночий – в загальноприйнятому сенсі – характер жінки-Козерога призводить до того, що говорити про ідеального партнера для неї майже не доводиться. Ось і Водолій навряд чи зуміє зрозуміти її, так як свою пристрасність, ніжність, почуття прекрасного вона ховає в душі від нескромних очей за сімома замками. Її характер Водолій, швидше за все, вважатиме … чоловічим.

Втім, це стане для чоловіка-Водолія істинної знахідкою, якщо він, наприклад, займається бізнесом, адже кращого партнера ніж жінка-Козеріг йому не знайти. Але в особистих взаєминах така дама буде діяти на нього подібно відро крижаної води.

Гороскоп сумісності Козеріг і Риби

Чоловік-Козеріг і жінки-Риби

Жінка-Риба непередбачувана. Вона може вирішити робити кар’єру, а може побажати вести чи не самітницький спосіб життя в чотирьох стінах свого будинку. Чоловік-Козеріг так чи інакше може виявитися незадоволений її рішенням. Адже якщо він ще не досяг вершини успіху, він вважатиме, що і його дружина повинна взяти участь у «будівництві» добробуту їх родини. А якщо він вже добре заробляє, то її рішення працювати може бути сприйнято як неповагу до його можливостей і успіхам.

Але Риба терпляча і поступлива. Вона зуміє правильно зрозуміти його претензії і згладити «тертя». Зрештою, їй не важко і просто підкоритися його рішенню, тому що відчуття стабільності та впевненості у завтрашньому дні, яке від нього виходить, заспокоює бурю в її смятенной і вічно невпевненою в собі душі.

Така сім’я напевно виявиться перспективною і міцної, причому, сумнівів у тому, хто саме є її главою, ніколи не виникне.

Жінка-Козеріг і чоловік-Риби

З чоловіком-Рибою у жінки-Козерога, швидше за все, не може бути плідних стосунків ні в якій сфері життя. Хіба що чоловік-Риба проявить чудеса неконфліктності, поступливості, м’якості. Однак, хоч Риби і мають достатньо таких якостей, але і їх може виявитися недостатньо для цієї пари, щоб можна було міркувати про перспективи. Справа в тому, що Козеріг буде відверто говорити про слабкості Риби і наполягати на власному лідерстві і його підпорядкуванні. Але Риба (чоловік все-таки!) Не захоче з цим погодитися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>