Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знака Лев

Гороскоп сумісності для знака Лев

Гороскоп сумісності Лев і Овен

Чоловік-Лев і жінка-Овен

Спостерігаючи з боку відносини такої пари, можна тільки дивуватися, як вони до цих пір не посварилися навіки. Адже кожен здатний спалахувати як сірник від найменшого опору партнера. Лев – через неперевершеного зарозумілості, Овен – через упертість.

Але, будучи обидва натурами чесними і незлопам’ятна, вони чи не відразу забувають здаються образи, пам’ятаючи при цьому тепло і любов, які отримували один від одного.

Одного разу зійшовшись, вони обов’язково будуть разом. Йому, без сумніву, подобається її шалений темперамент (він-то розуміє, що таке пристрасть!), А вона підкорена його благородством і силою.

Жінка-Лев і чоловік-Овен

Чоловік-Овен і жінка-Лев … Цікава пара, але не відомо – чи надовго. Овна не підпорядковані Левицю. А ось у неї такий шанс є. Її розсудливості та жіночої спритності цілком може вистачити на приборкання самого великого зодіакального норовливця. Але може і не вистачити … Адже царственість і зарозумілість, так само як благородство і гординя, можуть у неї плавно перетікати один в одного. Саме ця обставина і стане в даному випадку ключиком до успіху.

Однак, варто зауважити, що якщо мати на увазі двох типових представників цих знаків, то їх благополуччя зумовлено самими небесами.

Гороскоп сумісності Лев і Телець

Чоловік-Лев і жінка-Телець

Він – володар і добувач, вона – працьовита жінка, що цінує матеріальні блага. Його будинок, звичайно ж, буде повною чашею, але, крім того, він буде ще і дуже затишним. І все тому, що господиня цього будинку – жінка-Телець.

Їх життя ніяк не назвеш ідилічною. Леви – запальні, Тельці – вперті. Їх сварки будуть подібні прокидаєшся вулкану. Але до виверження справа не дійде, тому що ці двоє дорожать одне одним. До того ж і Лев і Телець не злопам’ятні і чесні. І завжди готові вчинками довести це.

Жінка-Лев і чоловік-Телець

Чого б хотілося Левиці? Зрозуміло, розкоші, витончених знаків уваги, вишуканості. Який Телець? Практичний, простий (у порівнянні з Левицею, звичайно), розумніший. Він зневажає надмірності і готовий задовольнятися малим, коня гроші для вигідного вкладення.

Його образ думок здасться цій жінці – ні, цією леді – плебейським, вона прямо-таки фізично буде відчувати десь дуже близько, ну, просто непробачно близько, присутність купецької лавки.

Швидше за все, згодом він все ж зуміє заробити багато, можливо, більше, ніж було б потрібно навіть їй. Але вона не захоче чекати і жити надіями.

Гороскоп сумісності Лев і Близнюки

Чоловік-Лев і жінка-Близнюки

Жінка-Близнюк сприйнятлива і емоційна. Лев може захотіти продемонструвати їй своє благородство чи перевага (вони адже такі різні, ці Леви!) Але така жінка завжди розуміє, що це всього лише фасад, за яким може ховатися і бажання приховати власну вразливість, і потреба проявити найкращі якості левової душі.

І Лев неодмінно відчує, що його розуміють, цінують і, головне, приймають без застережень і всяких там «але».

З часом він все менше впадає в менторський тон і навіть, трапляється, поступається. І між ним і жінкою-близнюком виникає таке красиве і навіть завидне взаєморозуміння.

Жінка-Лев і чоловік-Близнюки

Яскраво і цікаво почнеться знайомство чоловіки-Близнюка і жінки-Лева. Він аж ніяк не простакуватий, вона і зовсім царствена леді. Однак незабаром неминуче між ними виникне тріщина взаємного нерозуміння, яка з часом буде тільки збільшуватися. Левиці ніколи не вдасться зробити Близнюка своєю власністю, а для неї це відчуття принципово важливо. Та й тяга до постійних змін не дуже зрозуміло величної жінці знака Лева.

Так що цей союз подібний горезвісної парі кораблів, які розійдуться в море назавжди.

Гороскоп сумісності Лев і Рак

Чоловік-Лев і жінка-Рак

З Левом жінці-Раку доведеться пройти не дуже простий первісний період стосунків. Лев часто буває гордовитим і незаперечним, жінка-Рак – непередбачуваною. Однак те, що спочатку здасться йому примхливістю і несерйозністю, на ділі виявиться таємницею, розгадка якої зацікавить його чимало. І тоді цей чоловік поступово пом’якшиться під впливом своєї м’якою і чуттєвої подруги, яка ніколи не виявиться для нього прочитаною книгою. У результаті – хеппі-енд, пара людей, які разом являть собою чи не ідеальний союз.

Жінка-Лев і чоловік-Рак

Як не дивно це може здатися, але м’якому і скромному Раку велична, царствена Левиця підходить чудово. А чи задоволена своїм партнером Раком вона? Так, звичайно! І секрет тут досить простий: він захоплений і підкорений, вона вміє гідно цінувати це.

Левиця сильна, вона впорається із зовнішніми проблемами. Але з бурею, яку проблеми, несправедливість, людська вульгарність піднімають в душі, завжди адже залишаєшся один на один. А чоловік-Рак разюче вміє лікувати душевні рани.

Рак і жінка-Лев будуть щиро намагатися віддати один одному краще, ніж мають. Він буде невтомно ткати навколо неї ніжне покривало емоційної гармонії, вона буде всіляко підтримувати його у всіх починаннях, даючи йому сили, яких він поодинці ніколи б не знайшов у собі.

Гороскоп сумісності Лев і Лев

Два представника настільки неординарного знака обов’язково впізнають один одного в будь-якій компанії. Кожен з них, добре розбираючись в самому собі, неодмінно відчує споріднену душу. Адже витікаючу від них впевненість у собі, зовнішню привабливість і таку собі царственість не можна сплутати ні з чим.

Однак вже перший етап відносин принесе проблеми. Та й не дивно, оскільки кожен з них не захоче поступатися життєвою позицією. Особливо складно буває в тих випадках, коли жінка-Левиця заробляє більше або стоїть на вищому щаблі кар’єрної драбини в порівнянні зі своїм партнером Левом.

Вони, може бути, будуть навіть гарчати один на одного, але почуття власної гідності не дозволить їм опуститися до банальних чвар.

І, зрештою, компроміс напевно буде знайдений.

Гороскоп сумісності Лев і Діва

Чоловік-Лев і жінка-Діва

Представниць слабкої частини людства, готових прожити своє життя в парі з Левом, не так вже й мало. У їх числі і жінки-Діви. Вони будуть згодні миритися з тими чи іншими вадами чоловіків-Львів та підлаштовуватися під них. Чому б це? А справа вся в тому, що сила характеру, стабільність і супроводжуюча Львів успішність дуже цінні для Діви, яка гостро потребує в достатку, гармонії в матеріальній сфері та впевненості у завтрашньому дні.

Діва вважатиме, що численні (на її думку) гідності Льва з’являться достатньою компенсацією його не завжди виправданою зарозумілості, уразливості і марнославства. Зрештою, завжди адже доводиться з чимось миритися і чим-небудь поступатися.

Жінка-Лев і чоловік-Діва

Розвиток відносин між дамою-Левом і чоловіком знака Діви непередбачувано. Їхнє ставлення до матеріальної сторони життя кілька відмінно. Левиця любить шик, дорогі знаки уваги. Чоловік-Діва рачітель, смітити грошима не любить. Ні, він, звичайно, не скупий, але до левової легкості у ставленні до грошей йому далеко. Йому не завжди вдається прийняти зневажливе ставлення до купюр у своєї подруги-Лева. Тому запорукою успіху в даній ситуації будуть грошові можливості Діви. Адже в цьому випадку марнотратність його царственої супутниці життя не опиниться для нього настільки болісною і не створюватиме відчуття гострого дискомфорту.

Гороскоп сумісності Лев і Терези

Чоловік-Лев і жінка-Терези

Просто дивно, як два на перший погляд абсолютно різні людини можуть настільки гармонійно співіснувати. Але секрет насправді не так вже й складний. Лев – сильний, впевнений у собі чоловік, здатний, здається, звернути гори. Він уміє цінувати все прекрасне, тим більше якщо мова йде про жінок. Жінка-Терези зазвичай красива, ніжна, має гарний смак. Їй імпонує царствений Лев. Сама ж вона настільки сильно притягне його до себе, що він навіть готовий буде іноді поступатися їй, чого більшості жінок від Лева не дочекатися.

Втім, дама-Терези може спробувати зловжити цим. І отримає відсіч. Але він буде таким м’яким і щадним, що їй нічого не залишиться як змиритися, причому без спроб заперечувати і бунтувати.

Жінка-Лев і чоловік-Терези

У цієї пари на перевірку виявляється чимало спільного. Вони обидва не люблять тривалого усамітнення, люблять компліменти та знаки уваги, користуються успіхом у протилежної статі. Якщо у них буде можливість вести активний спосіб життя, багатий спілкуванням, то це стане запорукою успіху їх відносин. Однак, чи зуміє чоловік-Терези забезпечити матеріальну сторону такого життя? І, крім того, чи не виявиться, що кількість знаків уваги, які надають їм іншим жінкам, його Левиця вважатиме надмірною?

Ці проблеми воістину критичні для союзу чоловік-Терези і жінка-Лев, оскільки довго мучитися від ревнощів або жити в бідності вона навряд чи забажає.

Гороскоп сумісності Лев і Скорпіон

Чоловік-Лев і жінка-Скорпіон

Прогноз для пари чоловік-Лев і жінка-Скорпіон, на перший погляд, не особливо оптимістичний. Без труднощів першого періоду цим двом точно не обійтися. Та, власне, це і не дивно. Настільки харизматичні, звиклі домагатися свого особистості не можуть легко ужитися. Адже що таке спільне життя? У першу чергу, терпіння і вміння йти на поступки. А це якраз і становить проблему для кожного з них.

Але, потрібно відзначити, вони будуть намагатися «притертися» один до одного, бо їм цікаво разом. І ще тому, що відчувають: в тандемі вони здатні досягти багато більше, ніж поодинці або з більш слабким партнером.

І в підсумку ця пара, швидше за все, прийде до стабільних відносин.

Жінка-Лев і чоловік-Скорпіон

І сузір’я Лева, і сузір’я Скорпіона наділяють своїх представників сильними і неординарними характерами. Втім, порівнюючи Скорпіона і Левицю, доводиться визнати: Скорпіон в багатьох ситуаціях все ж зуміє підпорядкувати царську подругу.

І жінка-Лев буде терпіти деякі «перегини» чоловіка (коханця, бойфренда і т. д.) Скорпіона. Але лише в тому випадку, якщо його сила проявиться не тільки в бажанні бути психологічним лідером у відносинах, а й в умінні досить заробити. Причому, «досить» має бути саме їй, Левиці.

Гороскоп сумісності Лев і Стрілець

Чоловік-Лев і жінка-Стрілець

Коли зустрічаються Лев і жінка-Стрілець, вони зазвичай не проходять байдуже одне мимо одного. Але зав’язавши стосунки, тут же починають нескінченну низку перевірок їх на міцність. Жінка-Стрілець щира, але, на погляд Льва, надто товариська. Посмішки, марнуємо нею в сторону сторонніх чоловіків, змушують його засумніватися (або зробити вигляд, що він засумнівався) в її абсолютній вірності. Він висловлює їй свої сумніви, вона обурюється. І правильно робить, бо чим сильніше її протести, тим спокійніше на душі у Льва і тим швидше буде вичерпано конфлікт.

Чоловік-Лев, на думку жінки-Стрільця, занадто наполегливо намагається підпорядкувати її собі. Вона звинуватить його в деспотичності, образиться і … замовкне. Залишившись же без знаків уваги, Лев почне відчувати себе «не в своїй тарілці» і постарається повернути прихильність подруги новими «подвигами».

Їм буде нелегко … Але цікаво. І навряд чи вони захочуть коли-небудь розлучитися.

Жінка-Лев і чоловік-Стрілець

Бути чи не бути разом з чоловіком-Стрільцем – Левиця в змозі вирішити сама. Для неї не проблема підкорити цього чоловіка, бо його чуттєвість не може обійти увагою настільки розкішну жінку. Але Левиця буде визначати ступінь його «потрібності» їй тільки холодним розумом.

Левиці не підходить ординарний, посередній чоловік. Вона всіма силами буде намагатися наблизити своє життя до придуманого нею ж ідеалу. Тому, у випадку зі Стрільцем, пильну увагу виявиться спрямованим на його виховання, рівень доходів і т.д.

І якщо Стрільцю хочеться бути з нею, йому не можна забувати про це.

Гороскоп сумісності Лев і Козеріг

Чоловік-Лев і жінка-Козеріг

У перший момент вона здасться йому звичайною жінкою, неглупой, врівноваженою. Їй здасться, що він заслуговує довіри. Він буде поблажливо слухати її (як звичайну жінку), не надаючи особливого значення сутності того, що вона говорить. Яка різниця, вирішить він, буде-то по-моєму!

Вона, відчувши, що її не сприймають всерйоз, не стане дутися, упускати сльози, скандалити. Лише по погляду своєї подруги Козерога Лев зрозуміє: колишній інтерес до нього втрачений, про захопленні, до якого він вже встиг звикнути, і мови бути не може. Він зніяковіє, під її крижаним поглядом відчує себе навіть якимось незграбним.

Важко припустити, що за цим може послідувати хоч скільки романтичне продовження.

Ось коли доля зводить Лева і жінку-Козерога як ділових партнерів, то їх відносини можуть тривати довгі роки і бути приємними для обох.

Жінка-Лев і чоловік-Козеріг

Вельми консервативний, по виду здається абсолютно неемоційним і сухим, чоловік-Козеріг, тим не менш, дуже цінує красу. Яскрава, ефектна, ніколи не втрачає гідності Левиця відповідає всім цим заявленим Козерогом вимогам. До того ж, для такого чоловіка важливий соціальний статус, а Леви вміють досягати успіху в суспільстві.

Однак, навіть неозброєним оком видно, що відмінностей між цими людьми більше, ніж подібностей. Наприклад, Козеріг ніколи не зуміє стати супутником Левиці в її світському способі життя, який відповідав би всім її запитами, тому що він у великій мірі самітник і не вміє і не бажає бути душею компанії. Левиця ж на перевірку починає здаватися Козерогу занадто фривольної.

От якщо вони спробують досягти компромісу, даючи один одному деяку свободу без підозр і ревнощів, тоді, можливо …

Гороскоп сумісності Лев і Водолій

Чоловік-Лев і жінка-Водолій

Вони такі різні … Лев самовпевнений і здебільшого зайнятий власною персоною. Жінка-Водолій цікава, її погляд спрямований назовні. Він стабільно урівноважений і, здається, його не можна здивувати нічим. Вона мінлива, непередбачувана, емоційна.

Вона буде дивуватися його байдужості, коли їй доводиться говорити неймовірні речі, і невпинно намагатися схвилювати його, ну, або хоча б … вивести з себе. Він же у відповідь буде все впертішими демонструвати левову поставу і стриманість істинного британського лорда.

Його спочатку, ймовірно, буде дратувати, що вона часто здійснює нелогічні вчинки, але поступово він звикне до того, що її нелогічність – це просто її власний спосіб мислення. І розбіжності розсіються.

Жінка-Лев і чоловік-Водолій

Коли зустрічаються Водолій і Левиця, між ними неминуче пробігає іскра. Левиця підкорена, вона не може відірвати погляду від його очей, в яких, здається, причаїлися мрії всього світу. Його чарівність – це чудовий океан, в якому вона готова розчинитися.

Але суворі реалії життя ніколи не дозволяють такого роману тривати довго. Незабаром з’являться перші ознаки. Він романтик, але аж ніяк не добувач, і за його уявленнями, її матеріальні запити просто зашкалюють. Вона приголомшена його дріб’язковістю, скупістю і постійним бурчанням.

Спільна сім’я – не їхня справа. Взаємне щастя вони можуть набути лише в недовгій романтичного зв’язку.

Гороскоп сумісності Лев і Риби

Чоловік-Лев і жінки-Риби

Риба, тим більше жінка, звичайно не матиме сумніву в перевазі свого царственого супутника життя (або коханого). Вона стане терпіти його рики і гордовитість. І навіть на поради подруг приструнити його, налякати розривом навряд чи відреагує.

Але це зовсім не означає її повної і беззаперечної покори та безсловесності. Риби завжди серцем відчувають, як найкраще вчинити саме в даній ситуації. Причому, це стосується і заперечень і опору. У конфліктній ситуації жінка-Риба не стане волати і тупотіти ногами. Вона замкнеться в собі або встане і мовчки віддалиться, залишивши Лева в подиві – а чи переміг він в цьому їх поєдинку?

І Лев розуміє, що ця жінка невловима й незбагненна, а значить, вона – непрочитана книга, захоплююча і захоплююча.

Жінка-Лев і чоловік-Риби

Риб відрізняє м’якість характеру і гарний смак. Пихата Левиця зачарована, адже за нею так красиво доглядають! Чоловік-Риба здається їй загадковим, він уважний і галантний. Деякий час її захоплює, що він пам’ятає день, коли вони вперше зустрілися, що свої подарунки він дарує небуденно і взагалі попереджає всі її забаганки і побажання.

Однак, коли зникає відчуття новизни, Левиця починає помічати дрібниці, які раніше проходили повз її уваги. Вона цінує матеріальні блага і хотіла б отримувати дорогі подарунки якомога частіше, але Риби, як правило, мають достатніми можливостями для цього. Крім того, його мінливість і податливість вже не здаються їй милими, а створюють відчуття чогось невагомого, невловимого, що якось не в’яжеться з її уявленнями про чоловічому характері.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>