Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знаку Діва

Гороскоп сумісності для знаку Діва

Гороскоп сумісності Діва і Овен

Чоловік-Діва і жінка-Овен

Чоловік-Діва – це зразок терплячості та уважності. Він не рубає з плеча – а саме такий нерідко буває чоловіча реакція на представницю знака Овна, – але дає собі працю розібратися в її внутрішньому світі і зрозуміти, що поряд з ним жінка глибоко відчуває і ранима. Вона ж, відчуваючи його ніжність і терпіння, розкривається перед ним немов розкішний квітка, і тоді такий союз триває вічно.

Єдиною руйнівною силою їхнього щастя, як не дивно, може стати лише надмірна розсудливість і, як наслідок, повільність Діви, яка нестерпна для жінки-Овна, звиклої отримувати все і відразу.

Жінка-Діва і чоловік-Овен

Діва мудра, розумна, завбачлива. Вона вміє передбачити розвиток подій, але коли вона стане говорити Овна, що і як потрібно робити, щоб не сталося того чи іншого, в його очах це буде виглядати, як тикання його носом в його ж недоліки. Та вже, сумнівно, щоб він стерпів це!

Овна б повчитися у Діви, наприклад, її вдумливості і розсудливості. Але йому не позбутися відчуття, що їм намагаються керувати. А він адже прав уже на тій підставі, що він чоловік.

Але якщо раптом станеться диво і в Овні переможе здоровий глузд, то ця пара явить світу розкішний союз, якому достатньо лише намацати точку опори, щоб перевернути всю землю.

Гороскоп сумісності Діва і Телець

Чоловік-Діва і жінка-Телець

Ймовірність благополучного і тривалого союзу жінки-Тельця з чоловіком-Дівою досить велика. Діви акуратні, порядок для них – понад усе. Тельці господарські, дбайливі. Чоловік-Діва буде в захопленні від такої супутниці життя. До того ж, від неї виходить такий благодатний спокій! Скільки задоволення вона доставляє своїм умінням слухати і співпереживати.

Правда, їм, можливо, не відразу вдасться налагодити гармонійні стосунки в ліжку, але така «притирання» зазвичай буває недовгою і не критичною для відносин в цілому.

Жінка-Діва і чоловік-Телець

Телець – здобувач і практик, в гонитві за грошима він може не звертати уваги на ступінь пом’ятості сорочки. Його не турбує гора посуду в раковині. Діва – моторошна акуратистка. У неї все «розкладено по поличках» не тільки у шафах, а й в голові.

Спочатку настільки різне ставлення до життя може призводити цю пару до сварок, взаємному обуренню. Але з часом Телець відчує, наскільки все-таки зручно мати таку господарську та ощадливу дружину, вона ж, цінуючи його вміння заробляти, прийме його недоліки. І потім, все одно ж, наводити порядки – її життєва потреба.

Гороскоп сумісності Діва і Близнюки

Чоловік-Діва і жінка-Близнюки

Чоловік-Діва і його подруга Близнюк, здається, такі різні! Він любить спокій і споглядання, їй потрібна компанія і постійне спілкування. Це, безумовно, проблема. Однак, як не дивно, вони вміють знайти для неї компроміс. Наприклад, Близнюк вирушає в гості, але свого чоловіка Діву благополучно залишає вдома. У той час, коли вона веселиться, він спокійно і методично наводить порядок на який-небудь поличці в улюбленому гаражі.

Правда, Діва може приревнував надто комунікабельним дружину до чоловічого голосу в слухавці, але вона вміє бути переконливою і розвіяти його сумніви. Так, ситуації в їх житті трапляються різні. Але навряд чи щось зможе розлучити їх.

Жінка-Діва і чоловік-Близнюки

Люблячому яскраві відчуття і враження Близнюку не зрозумілий раціоналізм і прагматизм Діви. Спочатку обидва цікаві один одному. Йому хочеться осягнути новий для себе характер, її вражає його неординарність в судженнях і бавлять його зміни настрою.

Однак життя вносить суворі корективи, і ось вже їм не до символічних дрібничок і мрій. Точніше, це їй, Діві, не до всього цього. Вона стурбована питанням виживання сім’ї. А він у цей час продовжує нерозумно витрачати гроші, анітрохи не думаючи про завтрашній день.

Ні-ні, звичайно ж, цей чоловік не для неї!

Гороскоп сумісності Діва і Рак

Чоловік-Діва і жінка-Рак

Чоловік-Діва урівноважений, в його голові панує порядок. Його подруга Рак таємнича, як сама Місяць з її сезонними приливами і відливами. Він відчує спокуса осягнути її.

Але часті зміни емоційного стану, капризи і меланхолія жінки-Рака втомлять Діву. Вона почне відчувати його відчуження, переносити яке виявиться для неї катуванням. Зрештою, вони прийдуть до банального, але вимушеного «нам потрібно на якийсь час розлучитися». Їх розставання дійсно буде тимчасовим, адже поживши порізно, і він і вона пригадають таке гарне початок їх відносин і захочуть знову повернути все це.

Однак, новий виток не дасть нового результату. Так що ці двоє будуть і в другій, і в третій раз приходити все до того ж – розлучатися, сходитися і знову розлучатися.

Жінка-Діва і чоловік-Рак

Рак багато почуває. Емоційний дисбаланс, відсутність гармонії з навколишнім світом здатні довести його до сліз. Але він же чоловік, і він змушений критися в собі, не сміючи допустити, щоб хто-небудь з оточуючих навіть запідозрив це.

Зустрівши жінку-Діву, він починає відчувати: ось воно, щастя. Її вміння навести порядок у всьому, що її оточує, – просто знахідка. Світ і рівновагу в душі Діви подібні тихої гавані, до якої Раку так добре пристати. А її пироги! Та вони ж, здається, нагадують запах і смак пирогів з його дитинства, які пекла його дорога і обожнювана мама!

Жінка-Діва зуміє впорядкувати і рачачі хаотичні душевні метання і мріяння. Вона постарається «вбудувати» їх в певну життєву колію, він не буде заперечувати. І це стане запорукою успіху.

Гороскоп сумісності Діва і Лев

Чоловік-Діва і жінка-Лев

Розвиток відносин між дамою-Левом і чоловіком знака Діви непередбачувано. Їхнє ставлення до матеріальної сторони життя кілька відмінно. Левиця любить шик, дорогі знаки уваги. Чоловік-Діва рачітель, смітити грошима не любить. Ні, він, звичайно, не скупий, але до левової легкості у ставленні до грошей йому далеко. Йому не завжди вдається прийняти зневажливе ставлення до купюр у своєї подруги-Лева. Тому запорукою успіху в даній ситуації будуть грошові можливості Діви. Адже в цьому випадку марнотратність його царственої супутниці життя не опиниться для нього настільки болісною і не створюватиме відчуття гострого дискомфорту.

Жінка-Діва і чоловік-Лев

Представниць слабкої частини людства, готових прожити своє життя в парі з Левом, не так вже й мало. У їх числі і жінки-Діви. Вони будуть згодні миритися з тими чи іншими вадами чоловіків-Львів та підлаштовуватися під них. Чому б це? А справа вся в тому, що сила характеру, стабільність і супроводжуюча Львів успішність дуже цінні для Діви, яка гостро потребує в достатку, гармонії в матеріальній сфері та впевненості у завтрашньому дні.

Діва вважатиме, що численні (на її думку) гідності Льва з’являться достатньою компенсацією його не завжди виправданою зарозумілості, уразливості і марнославства. Зрештою, завжди адже доводиться з чимось миритися і чим-небудь поступатися.

Гороскоп сумісності Діва і Діва

Дві Діви обов’язково знайдуть спільну мову. Характер людей цього знака відрізняє врівноваженість, любов до порядку, розсудливість.

Не варто розраховувати, що познайомившись, вони кинуться в любов з головою, ніби у вир. Вони будуть розвивати свої відносини поступово, навіть занадто поступово, придивляючись і аналізуючи. Однак неминуче прийдуть до висновку, що один підходить іншому.

Дійсно, в сім’ї з двох Дев не буде проблем з розкиданими речами або розподілом обов’язків. Хоча вони можуть впадати і в крайнощі. Як би ви поставилися до того, що на вашій кухні висить графік черговості для миття посуду? А ось у Дів ви запросто можете зустріти щось подібне.

Але, втім, якщо обох це влаштовує, так чому б і ні …

Гороскоп сумісності Діва й Терези

Чоловік-Діва і жінка-Терези

Жінка-Терези більшою мірою підійде Діві як коханка. Сексуальна сфера взаємовідносин у такої пари відрізняється дивовижною гармонійністю, але от у побуті можуть виникати досить значні розбіжності.

Та це й не дивно. Розумовий чоловік-Діва, цінує в усьому точність і порядок, навряд чи зуміє примиритися з тим, що його подруга витає десь у хмарах в той час, що не випечений його улюблений пиріг або стопка білизни, призначеної для прасування, вже вище його зростання . А ці її непередбачені витрати! Терпіти їх буде вище його сил і розуміння.

Жінка-Діва і чоловік-Терези

Цікаву пару являють собою ці двоє … Він ніжний, пристрасний і готовий доглядати за своєю дамою серця з неймовірним романтизмом, знову і знову доводячи їй свою любов. Вона розсудливе, навіть приземлена, невпинно оточує себе чистотою і порядком і піклується про завтрашній день.

Їй, безумовно, буде схвально настільки наполегливе увагу люблячого чоловіка. Однак він недбалий, розкидає всюди свої речі, порушуючи почуття гармонії, яке вона відчуває, озираючись по сторонах ідеально вичіщенного і продуманого інтер’єру власного житла. Що пересилить в її очах – його недоліки або гідності? Передбачити практично неможливо. Але спробувати бути разом їм, звичайно ж, варто.

Гороскоп сумісності Діва і Скорпіон

Чоловік-Діва і жінка-Скорпіон

Шанси на успіх пари чоловік-Діва і жінка-Скорпіон не стовідсоткові, але досить великі. Деяка різниця характерів буде час від часу приводити до сварок і непорозумінь. Адже чоловік-Діва, у якого все в житті розписано і сплановано, часом буде незадоволений впертістю своєї подруги-Скорпіона, звиклої у що б то не стало добиватися свого, не рахуючись з аргументами розуму. Однак це в більшості випадків не стане причиною для розриву відносин, тому що бажання Скорпіонів, до яких вони так завзято прагнуть, звичайно цілком здорові і логічні.

Жінка-Діва і чоловік-Скорпіон

Для жінки-Діви характерна певна (і взагалі-то чимала) частка раціоналізму, але при цьому їй не чужий романтизм. Таке поєднання на перевірку виявляється досить вдалим, коли мова йде про чоловіка-Скорпіоні.

Він вміє добиватися поставлених перед собою цілей. Причому цілі ці цілком матеріальні, а часом навіть меркантильні. Значить, вона може бути впевнена, що про завтрашній день можна не переживати. Чого потребує чоловік-Скорпіон? Насамперед, у вірності і, звичайно ж, в комфорті. Господарська та морально охайна Діва з лишком забезпечить йому і перше і друге.

Ну, що ж, злагода та любов!

Гороскоп сумісності Діва і Стрілець

Чоловік-Діва і жінка-Стрілець

Жінка-Стрілець легка, витончена, дотепна. Здається, вона здатна захопити будь-якого представника сильної половини людства. Навіть розважливого, приземленого чоловіка-Діву.

Правда, казка триватиме, м’яко кажучи, недовго. Дуже скоро його стане відвідувати подив. Чому вона така весела? Адже він говорить про серйозні речі. Чому їй завжди хочеться чогось такого-такого? Адже бажати недосяжного безглуздо.

Потім в голові Діви оселиться і сумнів: а чи потрібна йому така супутниця життя?

Жінка-Стрілець же поруч з цим чоловіком може попросту занудьгувати. Вона обожнює розіграші, гру слів, а він … ні, він не ображається, але чомусь і не сміється.

Загалом, буде непогано, якщо ці двоє обмежаться романтичними побаченнями і не доведуть справу до спільного життя.

Жінка-Діва і чоловік-Стрілець

Чоловік-Стрілець легкий у спілкуванні, дотепний, щедрий. Здавалося б, чудовий набір якостей. Але тільки не у випадку з жінкою-Дівою. Його товариськість напевно здасться їй легковажністю, дотепність буде нею сприйматися як іронія і жартування на нею (а що може бути образливіше для жінки!) Щедрість Стрільця і ​​зовсім в її очах виглядає як порок, бо вона вельми нагадує марнотратство.

Вона буде ретельно планувати сімейний бюджет, а він – робити непередбачені витрати. Вона буде «вилизувати» їх будинок, створюючи затишок, а він раптом завалиться з галасливою компанією, яка з’їсть все, що є в холодильнику.

Судіть самі, що з цього може вийти!

Гороскоп сумісності Діва і Козеріг

Чоловік-Діва і жінка-Козеріг

Жінці-Козерогу і чоловікові-Діві буде комфортно разом. Звичайно, їх характери різняться, хоч і протегує їм одна і та ж стихія. Але вони захочуть знайти один до одного підхід і цілком досягнуть успіху в цьому.

Втім, деякі тертя можуть виникнути на грунті того, що жінки знака Козеріг не відрізняються зайвою клопіткої і переживаннями з приводу домашнього господарства, краще робити кар’єру, а не безперервно пекти пироги. Адже Діви – великі шанувальники ідеальної чистоти і порядку. Але якщо чоловік у такій сім’ї зуміє гідно заробляти (а людям земних знаків це зазвичай вдається), то жінка – нехай навіть мова йде і про Козерозі, – впевнена в своєму завтрашньому дні, буде і пекти пироги, і розкладати книги на полиці по росту, і ідеально вигладжує простирадла.

Жінка-Діва і чоловік-Козеріг

Чоловік-Козеріг – годувальник, жінка-Діва – дбайлива господиня. З них вийде розкішний союз двох людей, що прагнуть до загальної мети і цінують зароблене і зроблене один одним.

Він буде тягнути в будинок все, що зуміє, примножуючи матеріальний добробут сім’ї, вона з усього принесеного стане піч дуже смачні пироги і робити спільне «гніздечко» все затишніше рік від року.

Хтось, можливо, вирішить, що вони нуднувато живуть. Але цим двом немає діла до чийогось думки, вони щасливі, і все тут!

Гороскоп сумісності Діва і Водолій

Чоловік-Діва і жінка-Водолій

У більшості Дів в серці панує така ж чистота, як і в будинку. Чоловік-Діва зазвичай стриманий, урівноважений, навіть поміркований.

Коли він зустрічається з жінкою знака Водолій, то різниця між ними проявляється майже негайно ж. Способи цих дам для залучення уваги вподобаного чоловіка на Діві, як правило, не спрацьовують. Вони, швидше за все, здадуться йому грубими або навіть вульгарними.

Крім того, легкість, з якою вона відмовиться від попереднього кавалера на користь чоловіка-Діви, теж напевно насторожить його, оскільки йому на розум неодмінно прийде думка, що вона так само не замислюючись кине і його.

Загалом, якщо ви зустрінете таку пару, вже давно живе разом, можете відразу починати дуже-дуже дивуватися.

Жінка-Діва і чоловік-Водолій

Чоловік-Водолій – це безодня фантазій і мільйон настроїв. Вита в придуманої самим собою казці, він забуде поїсти або змінити брудну сорочку. Жінка-Діва в цьому сенсі для нього просто знахідка. Вона терпляча і охайна, турботлива і дбайливий. Вона буде обіхажівать його, терпіти капризи і нудьгу. Поки їй не набридне …

Одного разу терпіння закінчується і у самого терплячого з людей. Закінчиться воно і у Діви. І тоді вона, не скандалячи і не намагаючись йому щось довести, піде, залишивши його наодинці з (звичайно ж!) Нереалізованими фантазіями і планами.

Сумний, але неминучий фінал.

Гороскоп сумісності Діва і Риби

Чоловік-Діва і жінки-Риби

При усією притаманною чоловікові-Діві обережності, познайомившись з дамою знака Риб, він не просто почне симпатизувати їй, а прийде в хвилювання і захоплення. Чарівна, неконфліктна, турботлива – мрія, а не жінка! Вона вміє уважно вислухати, не перебиваючи, поспівчувати і навіть дати недурний рада.

Однак через деякий час на ідилічною гладі їх відносин почнуть з’являтися деякі шорсткості і тріщинки. Жінка-Риба мінлива, і Діві ніяк не вгадати, яким буде її настрій в наступний момент. Він спробує зробити їй якесь зауваження або дати пораду, але раптом посеред своєї тиради виявить, що її вже немає поруч. Тобто вона, бути може, і сидить на тому ж місці, але думками десь далеко і навіть не пам’ятає (та просто не хоче пам’ятати), що він сказав їй 10 секунд тому. А ще ця її забудькуватість …

Ну, ні, такий непередбачуваності йому не винести! Діви взагалі важко вирішуються, перш ніж впустити до себе в серце жінку. Рибі ж це точно не вдасться!

Жінка-Діва і чоловік-Риби

Чоловік-Риба м’який, ввічливий, ввічливий. Ця вельми позитивна з точки зору Діви характеристика вже в першу зустріч змусить її скласти про нового знайомого досить гладеньке думку. Чим довше вони знайомі, тим більше обом здається, що для них цілком можливо тихе сімейне щастя.

Так, звичайно, їх звичаї не “пригнані» один до одного ідеально. Він навряд чи зуміє заробити капітал, вона занадто вимоглива до порядку і навіть може часом здаватися йому педантичною. Однак його ніжність і поступливість спокутують її вимогливість, а вона у відповідь оточить його турботою. До того ж, вона господарська і може бути економною. Так що їм вдасться зводити кінці з кінцями і бути задоволеними спільним життям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>