Головна / Гороскоп / Гороскоп сумісності для знака Близнюки

Гороскоп сумісності для знака Близнюки

Гороскоп сумісності Близнюки і Овен

Чоловік-Близнюки і жінка-Овен
Шанси на сімейне щастя з Близнюком у такої жінки досить великі. Хоча, звичайно, їх життя безхмарною не назвеш. Вона вперта і безапеляційна, він мінливий і непередбачуваний. Але, при цьому, обидва не злі і не злопам’ятні. Вони будуть спопеляє один одного сарказмом і презирливими поглядами, а незабаром, забувши про все, нестримно веселитися, немов між ними ніколи не пробігало ні єдиної тіні.

Втім, бути може, саме це і робить життя цікавим і наповненим …

Жінка-Близнюки і чоловік-Овен
Чоловіку-Овна і жінці-Близнюку конфліктів не уникнути. Але, власне кажучи, у випадку з Овном, конфліктів майже завжди не уникнути. Але шанси на успіх у цієї пари безумовно є. Тільки от Близнюку б поменше поширюватися про свої минулі романах і закоханостях. Інакше, Овен – цей ревнивець і власник – буде, що називається, рвати і метати.

Але й Овна бажано не розслаблятися. Дама-Близнюк нерідко живе ілюзіями. Якщо їй здасться, що її партнер не намагається забезпечити їй гідне існування (а під цим вона розуміє не тільки матеріальну сторону життя, а й залицяння і знаки уваги), вона запросто може спробувати шукати їх в іншому місці.

Гороскоп сумісності Близнюки і Телець

Чоловік-Близнюки і жінка-Телець
Ах, як уміє доглядати чоловік-Близнюк! Романтичний, уважний, щедрий – він обов’язково причарувати жінку-Тельця. Але мінливість настроїв, пристрастей, думок незрозуміла її цільної натурі. Вона ж давно розклала по потрібних місцях свого розуму і душі результати аналізу, який стосується всього, що її оточує. А Близнюк ніяк не вкладається в її систему.

Гарний, але недовговічний роман – ось їхня доля. Для тривалих, перспективних відносин у цієї пари занадто мало спільного.

Жінка-Близнюки і чоловік-Телець
Скільки думок і бажань носиться в голові жінки-Близнюка! Вона вся ніби зіткана з фантазій та ілюзій. Зміна настроїв у неї відбувається часто і абсолютно нелогічно. У розважливого, статечного та приземленого Тельця ця повітряна німфа, швидше за все, викличе подив і нерозуміння.

Ні, це не означає, що жінка-близнюк для нього не приваблива. Навпаки, спочатку вона йому якраз дуже сподобається і, будучи людиною правильним і позитивним, він неодмінно постарається узаконити їхні стосунки. І це стане початком кінця. Тому що, живучи з Близнюком пліч-о-пліч, він дуже скоро втомиться від її непередбачуваності, необов’язковості, марнотратства.

Ну, що тут поробиш!

Гороскоп сумісності Близнюки і Близнюки

Чоловік-близнюк – особистість глибоко відчуває, емоційна, однак, сталість і стабільність у відносинах – не його коник. Так що, незважаючи на часом нездоланну перше враження, яке він здатний виробляти, ужитися з ним буває не так вже й легко.

Але це анітрохи не належить до його «сестрі» за знаком жінці-Близнюку. Вона, як ніхто інший, зуміє зрозуміти всі перипетії його складного характеру і, головне, прийняти його таким, який він є.

Тому жінка-близнюк – воістину друга половинка для настільки неоднозначного чоловіки.

Гороскоп сумісності Близнюки і Рак

Чоловік-Близнюки і жінка-Рак
Характери Близнюків і Раков не так сумісні, щоб забезпечити перспективу ідеального шлюбу. Він непередбачуваний, але і їй це властиво значною мірою. Вона образлива, він нерідко буває нетактовним. Їм у будь-якому випадку не уникнути сварок, з’ясування стосунків. І проте, якась сила неминуче тягне їх один до одного. Бути може, це невиліковна тяга осягнути загадку партнера?

Одного разу утворивши пару, чоловік-Близнюк і жінка-Рак навряд чи захочуть розлучитися. І, зрештою, неодмінно, немов дві різнокольорові рідини, змішаються в одну цілу і неподільну субстанцію.

Жінка-Близнюки і чоловік-Рак
Чоловік-Рак галантний, романтичний, одним словом, він – лицар у найкращому сенсі цього слова. Як же комфортно повинна відчувати себе поряд з ним емоційна дама-Близнюк, що має прекрасна уява і вміє у фантазіях ще більше прикрасити гідності свого обранця!

Однак, в будь-який момент вона може відчути, що його ніжні обійми тримають її міцно, немов окови. Вона з подивом констатує: Рак – моторошний власник. Втім, ця дама теж може здивувати Рака, демонструючи, що його знаки уваги – не єдина радість у її житті.

Але, втім, все це дрібниці і нюанси, тому що кожен з них розуміє, що знайшов саме того, хто йому дійсно потрібний.

Гороскоп сумісності Близнюки і Лев

Чоловік-Близнюки і жінка-Лев
Яскраво і цікаво почнеться знайомство чоловіки-Близнюка і жінки-Лева. Він аж ніяк не простакуватий, вона і зовсім царствена леді. Однак незабаром неминуче між ними виникне тріщина взаємного нерозуміння, яка з часом буде тільки збільшуватися. Левиці ніколи не вдасться зробити Близнюка своєю власністю, а для неї це відчуття принципово важливо. Та й тяга до постійних змін не дуже зрозуміло величної жінці знака Лева.

Так що, цей союз подібний горезвісної парі кораблів, які розійдуться в море назавжди.

Жінка-Близнюки і чоловік-Лев
Жінка-Близнюк сприйнятлива і емоційна. Лев може захотіти продемонструвати їй своє благородство чи перевага (вони адже такі різні, ці Леви!) Але така жінка завжди розуміє, що це всього лише фасад, за яким може ховатися і бажання приховати власну вразливість, і потреба проявити найкращі якості левової душі.

І Лев неодмінно відчує, що його розуміють, цінують і, головне, приймають без застережень і всяких там «але».

З часом він все менше впадає в менторський тон і навіть, трапляється, поступається. І між ним і жінкою-близнюком виникає таке красиве і навіть завидне взаєморозуміння.

Гороскоп сумісності Близнюки і Діва

Чоловік-Близнюки і жінка-Діва
Люблячому яскраві відчуття і враження Близнюку не зрозумілий раціоналізм і прагматизм Діви. Спочатку обидва цікаві один одному. Йому хочеться осягнути новий для себе характер, її вражає його неординарність в судженнях і бавлять його зміни настрою.

Однак життя вносить суворі корективи, і ось вже їм не до символічних дрібничок і мрій. Точніше, це їй, Діві, не до всього цього. Вона стурбована питанням виживання сім’ї. А він у цей час продовжує нерозумно витрачати гроші, анітрохи не думаючи про завтрашній день.

Ні-ні, звичайно ж, цей чоловік не для неї!

Жінка-Близнюки і чоловік-Діва
Чоловік-Діва і його подруга Близнюк, здається, такі різні! Він любить спокій і споглядання, їй потрібна компанія і постійне спілкування. Це, безумовно, проблема. Однак, як не дивно, вони вміють знайти для неї компроміс. Наприклад, Близнюк вирушає в гості, але свого чоловіка Діву благополучно залишає вдома. У той час, коли вона веселиться, він спокійно і методично наводить порядок на який-небудь поличці в улюбленому гаражі.

Правда, Діва може приревнував надто комунікабельним дружину до чоловічого голосу в слухавці, але вона вміє бути переконливою і розвіяти його сумніви. Так, ситуації в їх житті трапляються різні. Але навряд чи щось зможе розлучити їх.

Гороскоп сумісності Близнюки і Терези

Чоловік-Близнюки і жінка-Терези
Жінка-Терези з чималим трудом досягає рівноваги і гармонії власної душі. Чоловік-близнюк – майстер емоційних хитросплетінь і підкорювач жіночих сердець. Він внесе сум’яття в її тільки-тільки заспокоєний душу.

Але майже відразу вона розуміє, що їй це подобається. Більше того, виявляється, що навіть у його майстерно відпрацьованих прийомах зваблювання і уміннях хитрувати і виходити сухим з ​​води вона часом навіть дасть йому фору.

Їй цікава така гра. Йому теж. Швидше за все, вона не прискучит їм ніколи. Ну, що ж, злагода та любов!

Жінка-Близнюки і чоловік-Терези
Близнюки і Терези – це щось дуже близьке по духу. Але цього чомусь виявляється недостатньо, щоб гармонійно співіснувати разом. Жінка-Близнюки непередбачувана, сфера її інтересів настільки розмита, що абсолютно незрозуміло, чим вона вирішиться зайнятися завтра.

Чоловік-Терези – це теж непередбачуваність, але вона, швидше, належить до галузі сумнівів. Прагне він завжди до балансу, рівноваги (правда, це, як правило, рівновагу нестійке, але інша вище його можливостей). Нерозсудливості ж своєї подруги для нього – саме нерозсудливості, і приймати їх він не бажає.

Між жінкою-близнюком та чоловіком-Терезами часті сварки. Втім, може бути, їм і вдасться не зайти надто далеко.

Гороскоп сумісності Близнюки і Скорпіон

Чоловік-Близнюки і жінка-Скорпіон
Жінка-Скорпіон експресивна, але вона мудра. Вона може розлютити й відрубати сплачує. Але все ж таки спочатку спробує зрозуміти. Полігамність Близнюка для неї чужа, але вона знайде об’єктивні причини, щоб пояснити самій собі це його властивість. Пояснити, зрозуміти, але не прийняти …

Вона виявиться між двох вогнів. Погодитися з тим, що їй будуть змінювати? Ну, вже немає! Але ж вона ж вже закохалася в його вічно юну душу, і як вирвати цю любов зі свого серця!?

А він? Він не відчуває подібних мук. Йому лестить вже одна думка про те, що з ним така яскрава, неординарна жінка. Але він легковажний, та й до того ж у нього завжди на прикметі ще пара кандидаток на його увагу.

Звичайно ж, вони розлучаться. Це сумно … Але неминуче.

Жінка-Близнюки і чоловік-Скорпіон
Цілеспрямованість, наполегливість, що знає, чого він хоче, Скорпіону незрозумілі емоційні перипетії, які є постійними супутниками жінки-Близнюка. Настільки ненадійна (на його думку) супутниця життя йому не підходить. Та вона ж, переконаний він, заграє з усіма підряд. Тим часом, жінка-близнюк, звичайно ж, і в думках не мала нічого подібного, але що тут вдієш!

Ось якщо Скорпіон доводиться дамі-Близнюку просто приятелем або діловим партнером, тоді інша справа. У цій якості вони чудово підходять один одному і знаходять спільну мову.

Гороскоп сумісності Близнюки і Стрілець

Чоловік-Близнюки і жінка-Стрілець
І чоловік-Близнюк, і жінка-Стрілець обидва неабиякою мірою легковажні. Здавалося б, з них може вийти міцний союз, заснований на принципі надання один одному повної свободи.

Але не тут-то було. Дама-Стрілець, звичайно, анемона, але зупинивши вибір на певному чоловікові, вона буде чесною і щирою по відношенню до нього, поки вони разом. Близнюк ж не побачить нічого поганого в тому, щоб під час їхнього роману закрутити інтрижку ще з ким-небудь.

Жінка-Стрілець при цьому буде ображена до глибини душі. І, можливо, саме «завдяки» Близнюку в її голові міцно засяде переконання, що чоловіки «всі однакові».

Жінка-Близнюки і чоловік-Стрілець
Стрілець – дуже навіть непоганий хлопець. Він позитивно дивиться в майбутнє, йому чуже лукавство. А ще він може годинами про щось міркувати. Ну, скажімо, про свої достоїнства. Тому що скромність якраз не в його характері.

Жінка-Близнюк, можливо, спочатку буде слухати його, проте зображати люб’язність довго не стане. І одного разу сильно образить його неуважністю або спробами змінити тему.

А він? Він з подивом почне помічати, що вона дуже мінлива – і в настрої, і в пристрастях. Напевно, і з чоловіками вона така ж, подумає він. Загалом, Стрілець буде розчарований, адже сталість – це саме те, що він так цінує в жінках.

Гороскоп сумісності Близнюки і Козеріг

Чоловік-Близнюки і жінка-Козеріг
Чоловік-близнюк і жінка-Козеріг – дуже різні. Причому, різні в питаннях самого принципового характеру. Їй потрібна міцна матеріальна основа в житті, він же часто не замислюється навіть про те, що робитиме завтра.

По суті, вони зможуть бути разом. Але лише в тому випадку, якщо здогадаються обмінятися життєвими ролями. Главою в їх сім’ї може бути і повинен бути тільки Козеріг. Інакше вони запросто «по світу підуть», а для жінки-Козерога це, мабуть, найстрашніше, що може статися з нею в житті.

Жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг
Методичний і практичний Козеріг, безсумнівно, зацікавиться дамою знака Близнюки. Спочатку його захопить різноманітність її інтересів, оригінальність суджень. Але скоро він буде вражений повною відсутністю логіки і здорового глузду в її твердженнях і думках.

Козеріг спробує розібратися у всьому цьому. Він буде сердитися, бачачи, що вона не хоче розуміти очевидних речей. Але в підсумку прийде до висновку: те, що твориться в голові цієї жінки, подібно первозданного хаосу, і йому цей головний біль під назвою «жінка-близнюк» не потрібна.

Втім, для жінки-Близнюка це не стане трагедією. Вона, бути може, навіть першої кине Козерога, визнавши його нудним і занудним.

Гороскоп сумісності Близнюки і Водолій

Чоловік-Близнюки і жінка-Водолій
Близнюк, зустрівши жінку-Водолія, раптом відчує споріднену душу. Кожен з нас час від часу відчуває образу на оточуючих, буває не зрозумілий або сам когось не розуміє. А жінка-Водолій і чоловік-Близнюк знаходять один в одному те саме горезвісне плече, в яке так солодко поплакати.

Обидва емоційні люди, вони у своїх партнерах високо цінують саме духовна спорідненість, матеріальні ж блага для них вторинні. Тому можна з упевненістю стверджувати, що кожен в такому союзі буде дорожити своїм обранцем.

Жінка-Близнюки і чоловік-Водолій
У Водолія і Близнюка є одна загальна властивість, яке в їхніх очах варто десятка інших, – тяга до змін. Ніхто інший не зрозуміє жінку-Близнюка так, як він, Водолій. А вона із задоволенням буде подорожувати у світі фантазій, який вони витчуть разом.

Потрібно відзначити, що Водолій іноді буває непередбачуваним навіть для дами-Близнюка. У ці моменти їй здаватиметься, що життя – божевільний круговорот емоцій, подій, зустрічей. Але хіба не це марилося їй у найяскравіших мріях і навіть здавалося недосяжним!

Гороскоп сумісності Близнюки і Риби

Чоловік-Близнюки і жінка-Риби
Цікавого Близнюка обов’язково зацікавить жінка-Риба – розумна, податлива, мінлива. Він буде намагатися розгадати її, як захоплюючу головоломку. Риба теж не залишиться байдужою до цього вічно юному романтику, який в кожен момент може бути зовсім новим.

Незрозуміло одне: хто буде заробляти для них на хліб насущний, поки вони будуть подорожувати по внутрішньому світу один одного? Це може стати великою проблемою, тим більше, що Близнюк не вміє ні економити, ні планувати.

Жінка-Близнюки і чоловік-Риби
Жінці-Близнюку хочеться встигнути все. Вона гарячково озирається навколо в пошуках нових вражень, людей, подій. Чоловік-Риба в цей час меланхолійно спостерігає за всім цим, відчуваючи себе стороннім спостерігачем, але ніяк не учасником.

Що їм робити разом? Жінка-Близнюк буде тягнути його за собою і квапити. І раптом відчує, що його вже давно немає поруч. Він немов випарувався. Як же так, здивується вона?

Але це так виглядає його спосіб опору. Він не стане заперечувати і упиратися. Він зникне м’яко і непомітно. Хоча ні, це дама-Близнюк одного разу упорхнет, не витримавши його повільність і штилю, яких він прагне оточити себе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>