Головна / Гороскоп / Гороскоп на тиждень з 17 по 23 березня

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 березня

Тиждень з 17 по 23 березня обіцяє бути досить благополучним, хоча і не зовсім безхмарною. Не виключені дрібні негаразди , швидкоплинні сварки з оточуючими і деякі « перебої » у функціонуванні організму.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 березняЗагальний гороскоп на тиждень

Будьте уважнішими на дорогах , що не провокуйте конфлікти і оперативно реагуйте на будь-які неприємні симптоми – навіть від невеликого нежитю рекомендується позбавлятися відразу ж.

До того ж даний період стане своєрідним перехідним моментом від сприятливих тенденцій до менш позитивним. Тому користуйтеся випадком – закінчуйте справи , які давно потребують завершення , і спілкуйтеся з людьми , переговори з якими ви з якихось причин відкладали.

Крім того , багатьох чекають позитивні зміни , які принесуть збільшення прибутку або нові джерела доходів .

Любовний гороскоп на тиждень

Тиждень з 17 по 23 березня буде багатим різного роду несподіванками , і не всі вони виявляться приємними. Те , чого ви очікували від своєї коханої людини , може стати приводом для розчарування , навіть якщо він ( вона) зробить все так , як ви хотіли. Справа в тому , що якась мрія , придумана вами на початку року або в першій половині цього місяця , перестане бути актуальною , тобто розіб’ється об раптом опанувала вами прагматизм .

Багато змінять романтичний настрій на більш конкретні матеріальні бажання і будуть чекати від своїх реальних і потенційних любовних партнерів не красивих слів і ліричних подарунків , а активних дій , спрямованих у майбутнє.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>