Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Водолій

Гороскоп на 2015 рік Водолій

Гороскоп на 2015 рік Водолій

З самого початку 2015 року життя Водоліїв періодично з’являтимуться люди, з якими вас колись пов’язували стосунки або симпатії. До 31-го січня ви можете ще раз спробувати почати відносини з колишніми коханими або навпаки навпаки – поставити крапку в тих почуттях, які перестали бути для вас актуальними. Для глобальныхперемен у зовнішності січень 2015 року – не найкращий час. Друга половина місяця оптимально підходить для боротьби із зайвою вагою і початку нових дієт.

У лютому гороскоп на 2015 рік для Водолія радить готуватися з новими силами приступити до роботи, особливо якщо вона пов’язана зі сферою продажів. Для розширення сфери діяльності поки не самий відповідний момент, а от закріпити вже досягнуті результати ви можете. У любові місяць не принесе Водоліям особливих змін, тільки якщо ви самі не станете ініціатором знайомств. Вибудовуйте відносини з вашим нинішнім партнером. Якщо перебуваєте в активному пошуку, то краще почекати з початком нових романів.

Березень принесе Водоліям оновлення і в любові, і в роботі. Це час важливих подій. Нове почуття буде пов’язано з вашими захопленнями, і знайомство може відбутися на виставці або тематичній вечірці, так як загальна тема для розмов буде відігравати важливу роль на початку відносин. Друга половина місяця – час для ініціатив на роботі. Не хвилюйтеся, якщо відчуваєте зростання навантаження, – у підсумку ви зможете отримати з цього вигоду.

У квітні 2015 гороскоп рекомендує не ігнорувати знаки, які посилає доля. Протягом місяця стосунки з колегами будуть складатися досить напружено, але до суттєвих перестановок в колективі це не призведе. 4 квітня – сонячне затемнення, яке відбудеться в знаку Овна. Можете піддатися пориву й почати нове життя, позбувшись від того, що заважає вашому розвитку.

Першу декаду травня краще провести в компанії рідних та друзів. Спілкування з близькими людьми підвищить вашу самооцінку і принесе задоволення. З 20 травня посилюється вплив Марса – готуйтеся до підвищених навантажень на роботі. Зараз краще не затягувати з виконанням необхідної роботи. В любові це час створення нових міцних союзів.

Стосунки у червні зажадають терпіння і досягнення взаєморозуміння з партнером. Особливу значимість набувають слова і безпосереднє спілкування. Спільні поїздки і подорожі зроблять ваші відносини більш міцними і насиченими яскравими емоціями. Для тих, хто відчуває необхідність змін у кар’єрі, червень надасть можливості для пошуків нового місця роботи.

У липні ваш будинок потребує особливої уваги. Сприятливо починати ремонт або оновлювати інтер’єр. Липень 2015 року – один з найбільш вдалих місяців для відпустки. Серпень – час великих покупок, зміни іміджу та оновлення гардеробу. Не варто брати кредит або давати гроші в борг у цьому місяці. Приймайте активну участь в справах на роботі, обговорюйте важливі справи і не пропустіть шанс переговорити з вашим керівництвом про подальші перспективи.

У вересні включайтеся в роботу. Незважаючи на сильне бажання усамітнитися у власному будинку постарайтеся не втрачати нитку подій в колективі. До 20 вересня Сонце пробуде у знаку Діви, і ви закріпите досягнуті результати і почнете просування до нових цілей, В цей же час цілком ймовірно знайомство, яке може перерости у тривалий роман.

Починаючи з жовтня будьте уважні до тих пропозицій, які пов’язані з роботою. Цей місяць сприятливо використовувати для початку навчання нового предмету або спеціальності, вивчення іноземної мови або запису на курси підвищення кваліфікації.

Потреба в турботі особливо гостро проявиться в листопаді. Дайте зрозуміти партнеру, не уникайте відвертих розмов з тим, хто вам доріг. Щирість і відкритість в любові вбережуть відносини від недомовок і двозначностей. Якщо ви знаходитесь в активному пошуку, не поспішайте надавати новим знайомствам характер близьких відносин. Уважно придивляйтеся до того, з ким зводить вас доля.

У перший тиждень грудня комусь з молодших членів сім’ї може знадобитися ваша допомога і турбота. Спільні заняття й вивчення чогось нового не тільки зміцнять відносини, але і принесуть гармонію у емоційний стан. 27 грудня використовуйте гармонійне вплив Нептуна і подумки відпустіть все, що турбувало вас протягом року.

Гороскоп здоров’я та краси Водолія на 2015 рік

Початок року застане вас за роздумами щодо вашого іміджу. Венера буде знаходитися у знаку Козерога, що відповідає за стан шкіри і волосся, тому не дивуйтеся раптово возникнувшему бажанням відвідати косметолога або перукаря. Проте вирішуватися на радикальні зміни поки не варто. Поліпшення зовнішнього вигляду нігтів, а також лікування шкіри і волосся дадуть непоганий ефект, якщо приурочити початок цих маніпуляцій до 11 січня – дня, коли Венера, яка відповідає за красу, створить сприятливу зв’язок з Меркурієм, що відповідає за зцілення і якісні зміни шкіри, волосся і нігтів.

У лютому сприятливий вплив планет на знак Водолія продовжиться, і до 25-го числа ви можете завершити цикл естетичних змін, розпочатий у січні. Починаючи з третьої декади місяця, на ваш знак сильний вплив надасть Уран, і все пов’язане з апаратної косметологією буде не тільки привертати вашу увагу, але й отримає енергетичну підживлення від цієї планети і піде вам на користь.

Березень зробить актуальними питання, пов’язані з корекцією ваги. Розпочаті 2 березня тренування будуть пов’язані з бажанням позбутися від зайвих кілограмів, але мотивації довести почате до кінця може виявитися недостатньо. Марс у знаку Овна знизить загальний тонус організму і викличе бажання відкласти на потолм все, що пов’язано з фізичною активністю. 29 березня будьте обережні, так як в цей день великий ризик травм і переломів, що пов’язано з впливом Сатурна відповідає за цілісності кісток і суглобів.

Квітень – ще один сприятливий місяць для процедур по зниженню ваги. 18 квітня Венера утворює квадратура з Нептуном, пов’язаних з позбавленням від хронічних захворювань. 25-26 квітня вирушайте на природу, дихайте свіжим повітрям і приймайте сонячні ванни – цим ви підсилите сприятливий вплив секстиля Нептуна і Сонця і покращите самопочуття. У ці дні Венера також утворює відмінну зв’язку з Ураном, так що уважно прислухайтеся до порад більш досвідчених людей.

Бажання змінитися може виявитися несвоєчасним в першій половині травня, так як 11 травня виникає напружений аспект між Марсом і Сатурном. Цей час краще присвятити зміцненню імунітету та профілактики запальних захворювань. Початок обстеження краще приурочити до 16 травня. У ці дні Венера, формує гармонійний аспект з Нептуном, що має зв’язок з електронними приладами і технікою.

Перша декада червня – відмінний час для відновлення душевної рівноваги. Йога, ароматерапія і SPA-процедури ,удут особливо успішними, якщо почати їх 4 червня. Планові операції, зокрема й пластичні, краще призначити на 9-10 червня.

У першій половині липня збережеться зоряна розкладка, сприяє заходам по зниженню ваги. Результати медичних обстежень, проведених 7 липня, порадують точністю. З 16 по 24 липня зірки рекомендують приступати до лікування захворювань серцево-судинної системи, а також хвороб шлунка та жовчного міхура.

1 серпня гармонійна зв’язок між Венерою і Сатурном створить сприятливі умови для лікування зубів. Любителям солодощів та екзотичної кухні варто бути уважними у період з 17 по 20 серпня – у ці дні Сонце з’єднується з Юпітером, а ці планети не тільки захищають гурманам, але і пов’язані з набором зайвих кілограмів. Застосування апаратної косметології принесе користь, якщо почати процедури 25 серпня, використовуючи вплив Урану.

10 вересня проявіть уважність до їжі і напоїв, які ви вживаєте, так як активність Нептуна в цей час створює ймовірність харчових отруєнь. Рентгенівське обстеження, а також операції пройдуть досить вдало, якщо їх почати в період з 14 по 21 вересня. Венера, яка керує вашим знаком, формує в цей період відмінні зв’язку з планетами, пов’язаними з хірургічними втручаннями.

Жовтень створить сприятливі умови для тих, для кого актуальними є питання, пов’язані з досягненням психологічного комфорту. 17 жовтня відмінний ефект дадуть відвідування психолога або заняття на тренінгах у групі. 27 жовтня приступайте до занять йогою – вплив Нептуна обіцяє відмінні результати тим, хто буде поєднувати фізичні вправи з досягненням психологічної рівноваги.

Лікування хребта або суглобів почніть 13 листопада. З другої половини місяця прекрасний ефект дасть і профілактичний прийом препаратів, що зміцнюють опорно рухову систему.

Грудень принесе зцілення від хронічного захворювання, цьому ж місяці може відпасти і необхідність планової операції. Курс лікування, розпочатий 14 грудня, дасть перші результати. 20 грудня ви легко відмовитеся від будь-якої шкідливої звички. Гармонійна зв’язок планет обіцяє покращення стану здоров’я

Гороскоп відпочинку і подорожей для Водолія на 2015 рік

Гороскоп на 2015 рік Водолій

Гороскоп на 2015 рік Водолій

Новорічні канікули найкраще провести в домашній обстановці. У цей час ви будете схильні спілкуватися тільки з близькими людьми і перевіреними друзями. Січень чудово підходить для дизайнерських перетворень, змін у колірній гамі вашого інтер’єру. У лютому беріться за давно відкладаємо роботу, особливо якщо вона відповідає вашим захопленням і інтересам. В цей час прекрасні результати дасть читання книг, присвячених вашому хобі. Для квітникарів вдалий час настає з 15 лютого.

Березень принесе енергію оновлення і бажання змінити обстановку хоча б ненадовго. Для далеких подорожей не найкращий час, так як є ризик придбати путівку за завищеною ціною. Втім, вдалі знахідки серед пропозицій туристичних компаній найбільш вірогідні 26 березня, коли на ваш знак надає гармонійний вплив Меркурій.

У першій половині квітня, коли вплив Венери і Сонця на ваш знак особливо сильний і благотворний, відпочиньте на природі. Цей час підходить для спілкування з друзями, перебування в компанії приємних вам людей. 26 квітня велика ймовірність появи нового захоплення.

Травень 2015 року відкриє перед Водоліями можливість здійснити закордонну подорож. Особливо вдалими виявляться поїздки в південному і південно-західному напрямку. Тури, придбані в перших числах травня, виявляться вдалою покупкою. Друга половина місяця підходить для дачних робіт, садіння і пересаджування квітів. Рибалка і відпочинок біля водойми стануть ще одним джерелом сил і енергії.

У червні ви станете більше займатися захопленнями. Читайте бопьше книг про те, що пов’язане з вашим хобі, відвідуйте курси. Для колекціонерів 18 та 20 червня – дні, коли ви можете придбати зацікавив вас предмет особливо вигідно.

Перший тиждень липня підходить дні початку відпустки. Постарайтеся запланувати на цей час яку-небудь поїздку. Не має значення, чи це закордонна поїздка або подорож в сусіднє місто. Екскурсійні маршрути в супроводі досвідченого гіда допоможуть вам глибше відчути багатогранність цього світу, познайомитися з іншими життєвими устроями. УТакже у Водоліїв не виключено виникнення романтичних відносин але час поїздки.

У серпні сильний вплив на вас нададуть Венера і Марс. З’явиться бажання освоїти мистецтво візажу, манікюру або перукарського мистецтва. Отримані знання можуть стати причиною професійної переорієнтації. Для подорожей оптимальні виїзди на природу в оточенні близьких.

У вересні 2015 року ви будете більше часу приділяти хобі і захоплень. В цей же час ви можете успішно завершити ремонтні роботи в будинку і прикрасити навколишній простір оригінальними предметами інтер’єру ручної роботи.

У жовтні краще постарайтеся бути недосяжними для колег і заплануйте на цей час подорож, краще – закордонне. Бюджетні тури не матимуть серйозного впливу на ваш гаманець, але наповнять вас новими враженнями і допоможуть відновитися після напруженої роботи.

Не дивуйтеся, якщо в листопаді у вас з’явиться бажання записатися на хобі-курси. В цей час ваш знак опиниться під сильним впливом Юпітера, і тяга до знань буде сильна. Перший тиждень грудня може принести нові захоплення, пов’язані з комп’ютерами, малюванням або дизайном. Це ж час дуже сприятливо використовувати для вивчення іноземних мов.

© Гороскоп на 2015 рік Водолій складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>