Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Терези

Гороскоп на 2015 рік Терези

Гороскоп на 2015 рік Терези

Перший тиждень нового 2015 року ознаменується відмовою від усього, що не приносить користь і не несе в собі ніякої значущості. Терезам необхідно в цей період більше уваги приділяти профілактиці простудних захворювань і не відмовлятися від можливості відпочити, відновити сили. Середина січня – час, сприятливий для спілкування з близькими людьми, друзями і однодумцями. Контакти з людьми зі схожими інтересами в цей період будуть для вас дуже значущими. В останню декаду місяця постарайтеся почати важливі проекти, так як наступний шанс випаде тільки навесні.

З 7 по 28 лютого варто уважно стежити за тенденціями, які відбуваються в значущих для вас областях. В любові це час повернення минулих почуттів, появи колишніх шанувальників і відродження відносин, завершених у минулому. Ділові питання будуть розвиватися не так активно, але ви зможете неквапливо завершити те, що почали ще в листопаді. Придивляйтеся до нових цілей, збирайте інформацію.

Події початку березня зможуть внести струмінь різноманітності в вашу ділову життя. Якщо ви маєте потребу в змінах, сміливо ініціюйте їх вже з 3 березня. Не пропустіть сприятливу можливість, пов’язану з кар’єрними перспективами, 14 березня, а другу половину місяця використовуйте для вирішення любовних питань. Знайомства цього періоду можуть призвести до тривалого роману.

У квітні ви зможете розібратися в суперечливих відносинах з партнером. Цей час добре підходить для того, щоб вирішити проблеми у вже існуючих відносинах, намітити шлях їх подальшого розвитку. Признавайтеся в коханні і не бійтеся здатися надмірно романтичними – будь-які прояви чуттєвості та емоційності припадуть до місця.

У травні 2015 року вам доведеться працювати з подвоєною енергією. Інтуїтивно ви відчуєте, що для багатьох справ настав вдалий момент і його треба використовувати. У цей період найкраще піде робота в самоті, або в оточенні близьких. Протягом усього місяця уникайте спілкування з настирливими людьми, не контактуйте з тими, хто викликає у вас роздратування або нудьгу.

У червні, починаючи з 7-го числа, Меркурій буде рухатися у зворотному напрямку по знаку Близнюків. В цей час вам можуть робити повторні пропозиції на роботі, особливо якщо вона пов’язана з рекламою, інформацією або комп’ютерами. Почекати з згодою, але і відмовлятися теж не варто.

Липень буде відзначений особливою удачею і везінням навіть там, де ви вже зневірилися отримати гарні звістки. Нагадуйте про себе тим, хто пов’язаний з вами професійно, міняйте роботу, шукайте альтернативні джерела заробітку. Це час інтенсивних змін і в особистому житті. Для весіль чудово підходить друга половина місяця. Шлюби, укладені в цей час, будуть міцними і заснованими на повному взаєморозумінні.

В серпні 2015 року Терезам краще взяти перепочинок і обдумати шляхи подальшого прямування поставленим цілям. Плануйте перерви в роботі, але в той же час намагайтеся більше відпочивати. В останній декаді серпня спостерігайте за тим, що тільки входить у ваше життя. Знайомства цього періоду відрізняються прагматичністю і прагненням до партнера, скоєного у всіх відносинах.

Перша половина вересня – час для тих, хто прагне у всьому досягти високих результатів. Не перестарайтеся в роботі, намагайтеся чергувати навантаження з відпочинком. Велике значення придбають і ваші захоплення, з’являться нові хобі. Спілкування може стати більш виборчим, не виключені зміни в колі тих, кого ви вважаєте друзями.

Жовтень – час непередбачуваних подій в ділових питаннях, вам представляться можливості змінити те, що довгий час викликало у вас невдоволення. Особливо вдалими будуть перетворення, розпочаті в період з 8 по 23 жовтня.

У листопаді вашої уваги може зажадати ситуація вдома. Багато хто з представників вашого знаку почнуть ремонт, захочуть оновити інтер’єр або внести зміни в планування житлового простору. У цьому місяці проявіть особливу дбайливість по відношенню до старшого покоління, знайдіть час і відвідайте батьків. Підтримайте сімейні традиції або влаштуйте невелике свято в своєму будинку, запросивши на нього близьких вам людей.

8 грудня спостерігайте за тим, що буде актуально в цей день. Знаки, які посилає вам доля, вкажуть на події, які відбудуться в першій половині наступного року. Кінець місяця принесе нові фінансові перспективи, підвищення зарплати або поява додаткового доходу.

Гороскоп здоров’я Терези на 2015 рік

Протягом 2015 року ви зможете розлучитися зі шкідливими звичками. За рахунок цього ви не тільки поправите здоров’я, але і поліпшите зовнішній вигляд. У першу декаду січня не варто захоплюватися калорійною їжею, так як з 2 по 4 січня висока ймовірність набору зайвої ваги. Меркурій у цей час буде несприятливо впливати на ваш знак зодіаку і важко буде втриматися від надмірностей у їжі. Початок спортивних тренувань краще приурочити до 24 січня – Марс забезпечить бажання зайнятися спортом і додасть мотивації.
З 7 по 28 лютого ви зможете повернутися до лікування, яке раніше не давало результатів. До лікування хронічних захворювань
органів дихання приступите 15-го числа – в цей день Сонце благотворно вплине на стан дихальної системи. В цей день також добре прийняти заходи по зміцненню імунітету.

У першій половині березня ваш тонус знизиться, і це пов’язано з проходженням Сонця по знаку Риб, а Марс, який відповідає за опірність інфекціям і життєву енергію, не дасть вашому знаку достатньої підтримки. 11 березня складеться напружена зв’язок між Меркурієм і Сатурном – постарайтеся уникати підвищених навантажень на хребет, а також нервового перенапруження. 22 березень застосування нових лікарських засобів сприятливо вплине на процес одужання. Також 22 березня підійде для відвідування психолога. Якщо є необхідність хірургічного втручання, то краще призначити операцію на 28 березня – у цей день планети позитивно впливають на загоєння органів і тканин організму.

Найбільш точні результати медичних аналізів ви можете отримати, якщо почнете обстеження 14 квітня. В цей день на ваш знак вплине Уран, який відповідає за використання новітньої техніки і електроніки, в тому числі і в діагностичних цілях. 15 квітня не підходить для операцій, – в цей день знижена загальна опірність організму до інфекцій. 26 квітня ви відчуєте прилив сил, а також можете почати успішне лікування органів дихання і носоглотки.

3 травня можуть нагадати про себе захворювання опорно-рухового апарату. По можливості уникайте підвищених фізичних навантажень і переохолодження. 12 травня приступайте до спортивних тренувань.

Період з 7 червня по 1 липня негативно відіб’ється на стані органів дихання та нервової системи. Відвідування лор-спеціалістів та невропатологів в цей час дадуть непогані результати, а для проведення операцій місяць не самий відповідний. 19 червня підходить для відмови від шкідливих звичок – планети вплинуть на образ думок, формує повсякденні звички.

Перша половина липня принесе можливість кардинально змінити зовнішній вигляд, зважитися на зміни в іміджі. 19 липня будь-які водні процедури принесуть хороший ефект.

До початку дієти краще приступити 2 серпня – у цей день Меркурій утворює зв’язок з Юпітером, що відповідає не тільки за їжу, але і за надмірність. 8 серпня інструментальні обстеження дадуть точні результати, будуть успішними і фізіотерапевтичні процедури. Планові операції краще приурочити до 21 серпня – у цей день утворюється сприятливий аспект, який відповідає за регенерацію тканин і відновлення організму.

11 вересня відмінно підходить для лікування захворювань кісток і суглобів. Лікувальна фізкультура, корекція постави і прийом препаратів кальцію для профілактики ламкості кісток дадуть результати. З 14 по 21 жовтня міняйте імідж. Жовтень – місяць, коли зміна способу допоможе вам поліпшити відносини з протилежною підлогою. Вплив Венери, як і раніше сильна і сприятливий. 14 жовтня вона сформує позитивний аспект до Юпітера – в цей день ви легко зможете обмежити себе у вживанні солодощів і калорійної їжі. Візити до психолога будуть особливо результативними, якщо їх початок приурочити до 12 листопада. Відвідування SPA-салонів призведе до оздоровлення організму.

8 грудня відмінно підходить для того, щоб забути образи. Постарайтеся розібратися з внутрішніми тривогами до 25 грудня – в цей день ви з легкістю відпустіть минуле.

Гороскоп відпочинку і подорожей на 2015 рік для Терезів

Гороскоп на 2015 рік Терези

Гороскоп на 2015 рік Терези

У першій половині січня особлива удача чекає тих, чия робота безпосередньо пов’язана з їх захопленням. Представники творчих професій – журналісти, художники й дизайнери – в цей час можуть відчувати певні сумніви: чи варто продовжувати займатися улюбленою справою або приділяти своїй творчості менше уваги?

Сумніви розвіються вже в лютому. У цей період ви з подвоєною силою відчуєте творче натхнення і бажання більше часу присвячувати тому, що вас захоплює. Найбільші шанси на успіх мають ті, хто здатний повністю віддатися улюбленій справі. Речі, зроблені вами власноруч, наповнять затишком і гармонією домашнє простір. Читання літератури в цей час допоможе розширити кругозір і збагатить новими ідеями.

У березні уплотняйте вільний час пізнавальними заходами. Особливе задоволення принесуть відвідування виставок, походи в музеї і театри. Вас чекають цікаві знайомства в місцях, пов’язаних з мистецтвом і творчістю. Для подорожей березень нейтральний.

Квітень вдалий для тих, хто захоплюється квітникарством або садівництвом. Це ж час підходить і для проведення ремонтних робіт на дачі. Краще всього починати ремонт з 13 по 16 квітня. У цей час у планети допоможуть тим, хто хоче внести оновлення в навколишній простір. Для рослин – непосадочное час, в яке краще не турбувати їх кореневу систему.

У травні 2015 року знайдіть час для відпочинку – вплив зірок на ваш знак буде сприяти успіху в поїздках до водойм. Якщо є можливість, відпочиньте кілька днів у річки, озера або на морському узбережжі. В це час ви захочете повернутися до раніше прочитану книгу або слухати ту музику, яка викликала у вас сильні емоції.

Початок літа принесе бажання змінити обстановку, і причиною цього може стати зниження загальної ділової активності навколо вас. Проведіть частина відпустки вдома, займаючись у відокремленій обстановці улюбленою справою. Декорування домашнього простору, ландшафтний дизайн і квітникарство сприятимуть відновленню душевної рівноваги.

У першій половині липня вас можуть зацікавити питання, пов’язані з вивченням вашого генеалогічного дерева або походження прізвища. Кращим прикрасою домашнього простору в цей час стануть речі, виготовлені вами власноруч. Для колекціонерів настає вдалий період поповнення колекції незвичайними і довгоочікуваними експонатами.

Серпень підійде для закордонних поїздок, особливо в південному і південно-східному напрямках. В цей час вас може залучати все, що пов’язано з зарубіжної тематикою, – історія і звичаї інших народів, іноземні мови, архітектура. В далеких поїздках можливі дружні знайомства, а також виникнення романтичних відносин.

У вересні краще всього повністю зануритися в роботу, так як саме в цій сфері вам будуть дані найбільші можливості. Часу на захоплення і хобі залишиться не так багато, але ви зможете продуктивно використовувати кожну вільну хвилину для підвищення майстерності в тому, що захоплює вас.

У жовтні вам захочеться відпочити у тихій домашній обстановці. В цей час особливу актуальність придбають ручні види творчості, пов’язані з точної обробкою деталей, – вишивка, плетіння, різьблення по дереву, ліплення та шиття. Журналісти, письменники або дизайнери можуть скаржитися на брак натхнення, хоча саме в цей час збільшаться шанси на створення прекрасного твору.

У листопаді ви відчуєте бажання освоїти новий для вас захоплення. Активна присутність в клубах за інтересами сприятиме розширенню кола знайомств. Грудень найкраще присвятити наведенню порядку в будинку. Книга, прочитана вами в останній місяць року, справить сильне враження і допоможе вирішити важливе питання.

© Гороскоп на 2015 рік Терези складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>