Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Стрілець

Гороскоп на 2015 рік Стрілець

Гороскоп на 2015 рік Стрілець

Перша половина січня у Стрільців буде насичений спілкуванням з близькими людьми. Тема родинних стосунків, підтримки сімейних традицій і допомоги старшим членам сім’ї буде домінувати у ваших думках і справах. Намагайтеся встигнути протягом новорічних свят знайти час і поспілкуватися з тими, з ким ви пов’язані родинними узами. Будьте уважні до самопочуття – намагайтеся не вживати у великих кількостях продукти з високим вмістом жирів і вуглеводів.

В лютому 2015 року ви почнете рухатися до нових горизонтів, які відкриються перед вами в кар’єрі. У цей час важливо зробити правильний вибір і не помилитися з перспективою. Повна картина відкриється вам пізніше. Особисте життя буде потребувати вашої уваги і оновлення. Для тих, хто народився в останній декаді листопада, настане час повернення до колишніх відносин, відродження втрачених почуттів і появи колишніх прихильників.

У березні активізуються конкуренти, так що саме час проявити ініціативу у ключових питаннях. Здоров’я може зажадати уваги, так як висока ймовірність перевантажень на роботі, позначаються і на стані організму. Вчасно звертайтеся до лікаря і не затягуйте з лікуванням, якщо воно необхідне.

Вдале вплив Венери на ваш знак в квітні можна використовувати як для оновлення свого іміджу і гардероба, так і для вирішення особистих питань. Має сенс вчасно йти з роботи і не брати справи на будинок, щоб вільний час приділяти новим знайомствам і вже існуючим відносинам. Вплив планет в останній тиждень квітня зробить актуальними питання просування по кар’єрних сходах або пошуків нового, більш комфортного місця роботи.

До середини травня Стрільцям важливо визначитися з пріоритетними напрямками і постаратися при цьому не забути про свої родинні обов’язки. Уваги і певних витрат може зажадати житло. Ремонт краще всього починати 4-6 травня. Середину місяця рекомендується провести в домашній обстановці, спілкуючись тільки з тими, хто вам близький по духу. В цей час особливо уникайте контактів з нав’язливими людьми.

Червень гороскоп Стрільця 2015 рекомендує використовувати для наведення порядку в справах. В цей час також не рекомендується змінювати місце роботи. Вирішення питань, пов’язаних з придбанням нерухомості, теж поки що краще відкласти.

З другої половини липня відкриються нові перспективи у вирішенні фінансових питань. Ви можете взяти кредит на розвиток своєї справи або розширення бізнесу. Вдалим виявиться оформлення іпотеки та придбання власної нерухомості. Тих, хто довго перебував в пошуках вигідного місця роботи, теж чекають відповідні пропозиції.

Серпень буде досить напруженим місяцем. У перших числах виявляйте акуратність на дорогах, якщо ви водите автомобіль. Для вдалого вирішення любовних питань відмінно підходить середина місяця-в цей період вірогідні знайомства і початок нових, стабільних відносин. Це вдалий час для заручин або весілля.

Вересень дасть імпульс раніше розпочатих і відкладених проектів. Цей місяць просто ідеальний для тих, у кого кар’єра на першому місці. Все буде залежати від вашої працездатності, активність і підприємливість не залишаться без нагороди. Сонячне затемение 13 вересня 2015 року надасть сильний вплив на всіх представників знаку. Постарайтеся в цей день бути особливо уважними до знаків долі, прислухайтеся до інтуїції.

Жовтень буде досить складною в емоційному плані. Постарайтеся не реагувати на події, які можуть відбуватися в робочому колективі. Це час для того, щоб тримати професійні плани в таємниці від оточуючих. Працювати краще всього в самоті. У середині жовтня ви можете відчути бажання змінити місце роботи, але поки що не варто цього робити. Спробуйте знайти нові можливості там, де ви вже працюєте.

У листопаді можете запускати нові проекти, змінювати роботу чи сферу діяльності. Остання декада місяця підходить для освоєння нової спеціальності. Удача чекає тих з вас, хто вирішив вивчити іноземну мову.

Грудень – час значних перетворень, велика частина яких буде відбуватися всередині вас Цей місяць варто використати для остаточного завершення стосунків, більше не дають спокою і гармонії. Другий тиждень грудня добре підходить тим, хто хоче більше часу посвіт скорочувати інтересам і захопленням. На останню декаду місяця ви можете запланувати поїздку і зустріти Новий рік далеко від дому. Це час активного планування майбутнього і відмови від непотрібного і изжившего себе.

Гороскоп здоров’я Стрільця на 2015 рік

У 2015 році ви впораєтеся з хронічними захворюваннями і зміцните імунітет. А найбільш сприятливою для лікування і профілактики стане перша половина року. З 1 по 20 січня ваш тонус буде злегка знижений, що може стати причиною виникнення простудних захворювань. Сонце в цей час пройде по знаку Козерога; треба уникати переохолоджень та інтенсивних фізичних навантажень. 29 січня можна починати курс фізіотерапевтичних процедур.

Першу декаду лютого використовуйте для загартовування або відвідування SPA-салону. Планові операції краще відкласти. 25 лютого під впливом сприятливих зв’язків між планетами ви можете оновити імідж.
1 березня почніть лікування, якщо ви відчуваєте проблеми зі шлунком або ендокринною системою. З 24 по 26 березня вам варто виключити всі оперативні втручання. 26 і 27 березня на вас вплине Меркурій, пов’язаний з комунікаціями і розумовими процесами. Відвідування психоаналітика або участь у групових психологічних тренінгах в ці дні будуть особливо корисні.

У першій половині квітня підвищена небезпека опіків і травм. 19 квітня підвищиться ймовірність опіків і запальних захворювань. Остання декада місяця пройде спокійно і принесе удачу в лікуванні захворювань нервової системи, органів дихання і підвищення тонусу організму.

У травні 2015 року Стрільцям слід особливо уважно слід поставитися до стану ендокринної системи. Тим, хто планує приступити до корекції ваги, варто почати цикл фізичних вправ 6 травня. У цей день ви зможете почати цілеспрямовану роботу щодо нормалізації обміну речовин. 18 травня уважно поставтеся до раціону – в цей день досить складно буде дотримуватися дієти. Лікування захворювань хребта та корекцію постави краще починати 24 травня, коли на ваш знак буде надавати благотворний вплив Сатурн, який відповідає за кістки, суглоби і стан хребта.

У першій половині червня вплив Сонця на ваш знак мінімально, і на цьому тлі ви можете легко підхоплювати простудні захворювання. Проте вже з 22 червня почнеться час, коли ваш організм буде заповнювати сили. Загартовування, розпочате 29 червня, допоможе тримати організм в тонусі довгий час. Гармонійні аспекти Сонця у цей день обіцяють користь від водних процедур, відвідування SPA-салонів, а також занять медитацією і йогою.

У липні ваш енергетичний тонус буде знаходитися на високому рівні, що пов’язано з впливом Юпітера, яке триватиме до середини місяця. Перша половина місяця сприятлива для лікування захворювань шлунка і підшлункової залози. 13 липня зірки будуть сприяти захопленню вашої привабливості і популярності у протилежної статі. Косметичні процедури, розпочаті у цей час, допоможуть вам виглядати більш привабливо і бажане.

8 і 9 серпня підходять для застосування апаратної косметології. З 20 по 23 серпня краще утриматися від операцій. У вересні для багатьох Раків стане актуальним підвищення власної грамотності в питаннях здоров’я. Це обумовлено впливом Сонця на ту частину вашого гороскопа, яка пов’язана з новими знаннями. Звернення до медитаціям і початок занять йогою принесуть потрібний ефект, якщо це приурочити до 10 вересня. В цей день вплив планет на ваш знак особливо сильно, і оздоровлюючі заходи дадуть відчутні результати. У вересні 2015 року варто підвищену увагу приділяти стану серцево-судинної і нервової систем. 13 і 28 вересня, у дні місячного і сонячного затемнень, краще виключити будь-які операції.

З 10 по 12 листопада можливо полегшення перебігу багатьох хронічних захворювань, а також одужання від давніх недуг. 16 листопада складеться вдалий аспект між планетами, який виразиться у вирішенні психологічних проблем.

Перша декада грудня сприятлива для відвідування косметичних салонів та внесення змін в зовнішність. У цей період особливо добре вийдуть короткі стрижки. Після 11 грудня успішними будуть маніпуляції з поліпшення стану шкіри і нігтів. Починаючи з 14 грудня ефективними будуть дієти, засновані на великому споживанні соків та мінеральної води. Те, що турбувало вас протягом року, може успішно вирішитися 27 грудня.

Гороскоп відпочинку і подорожей для Стрільця на 2015 рік

Гороскоп на 2015 рік Стрілець

Гороскоп на 2015 рік Стрілець

На початку січня багато Стрільці відчують сильне бажання проводити більше часу в затишній домашній обстановці. Захоплення цього періоду будуть відповідати вашому душевному стану. Найбільшу задоволеність принесуть заняття рукоділлям та декорування домашнього простору.

На лютий можна запланувати відпустку або взяти кілька днів відгулу. Цей місяць чудово підходить для дальніх поїздок, особливо в західному напрямку. Перебуваючи на відпочинку, насолоджуйтеся побаченим і неквапливо споглядайте архітектуру, пам’ятки і ландшафти іншої країни.

Березень принесе різке оновлення ваших ділових планів, і у вас буде небагато часу для захоплень і хоббі. Але цей час чудово підходить для освоєння нових комп’ютерних навичок. Якщо збираєтеся в подорож, зверніть увагу на тури, в яких пропонується інтенсивне вивчення іноземної мови. Особливо вразливі натури в цей час будуть схильні писати вірші. Прикладне творчість – малювання, ліплення, вишивка – принесе вражаючі результати.

У квітні вас приємно порадують ваші фінансові можливості. В цей час почніть відкладати гроші на відпустку. Квітневе сонце буде розташовувати до пікніків і виїздів на природу. Це же час сприятливо використовувати і для дачних робіт. 15 і 29 квітня утримайтеся від посадки рослин.

Поїздки до моря в першій половині травня принесуть відчуття оновлення і надовго зарядять вас енергією. Якщо ви знаходитесь в активному пошуку, то в поїздці вірогідні романтичне знайомство або бурхливий курортний роман. У червні краще не їхати далеко від дому, надовго залишаючи рідні краї. Оптимальні екскурсійні маршрути вихідного дня, особливо якщо вони насичені пізнавальними заходами.

Липень буде відзначений народженням нового захоплення або хобі. У цьому місяці ви переповнені енергією і вас можуть притягнути активні види спорту і відпочинку. Багато народжені в першій половині місяця звернуть увагу на активне дозвілля і у зв’язку з цим придбають у будинок спортивний тренажер, велосипед або туристичне спорядження для далеких походів.

У серпні вас чекає підвищення ділової активності, так що часу на захоплення залишиться не так багато. В цей же час уваги зажадають молодші члени родини. Сімейні поїздки за місто, на дачу або бази відпочинку в цей час пройдуть особливо вдало.

У вересні ви будете інтенсивно працювати на робочому місці, що вплине на зміни в захопленнях. У цей період ви будете схильні до прагматичним інтересам, пов’язаним з вашою професією. Деякі Стрільці в цей час захочуть піти на курси підвищення кваліфікації і поповнити свій багаж професійних знань, і це бажання варто реалізувати.

Жовтень 2015 року стане для вас багато в чому поворотною точкою року. В цей час зверніть більше уваги на обстановку у вашому будинку. Декорування домашнього простору, реставрація старих речей і повернення їм колишнього лиску – все це буде для вас актуальним протягом усього місяця. Остання декада жовтня пройде під сильним впливом Венери і налаштує вас на творчий лад. Ви можете написати вірші, намалювати картину або створити новий кулінарний шедевр.

У листопаді зробіть невелику перерву в роботі і використовуйте цей час для відпустки. Закордонні подорожі краще відкласти, а ось поїздки по вашому рідному краю принесуть відчуття спокою і гармонії. Ви отримаєте достатньо сил і енергії від спілкування з рідною природою.

Грудень буде наповнений новими враженнями та бажанням піти від суєти. В цей час ви зможете змайструвати своїми руками новорічні прикраси, які стануть чудовими подарунками для близьких.

© Гороскоп на 2015 рік Стрілець складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>