Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Скорпіон

Гороскоп на 2015 рік Скорпіон

Гороскоп на 2015 рік Скорпіон

З перших днів січня Скорпіони відчують прилив сил і енергії, які захочеться направити на щось конкретне. Будьте уважні, оскільки в цей час ви зможете позбутися від того, що більше не приваблює вас. Це стосується як почуттів, так і ситуацій, пов’язаних з кар’єрою. Січневі свята поставлять багатьох перед вибором, чи варто повертатися на колишню роботу чи пора шукати нову. Якщо впевнені, що в іншому місці буде краще, приступайте до розсилку резюме після 17 січня.

Друга декада лютого для багатьох Скорпіонів може виявитися досить напруженою. Захочеться рухатися вперед, але раніше незавершені справи і невиконані обіцянки можуть нагадати про себе. Постарайтеся в цей час розібратися з боргами і навести порядок у робочих справах. У любові – період складний і наповнена суперечливими емоціями. Тим, хто перебуває в активному пошуку, поки не варто всерйоз сприймати знайомства цього періоду.

У березні справи суттєво покращаться. Прилив сил і бадьорості ви відчуєте вже з перших днів місяця. З 1 по 11 березня приступайте до нових проектів, переходьте на інше місце роботи, розширюйте коло професійного спілкування. 13 березня на ваш знак надасть сильний вплив Сатурн – зверніть увагу на старших членів сім’ї. Можливо, їм знадобиться ваша допомога, увага і турбота.

Квітень присвятіть рішенням любовних питань. Ті, для кого актуально створення сім’ї, саме в цьому місяці можуть розраховувати на пропозицію руки і серця. Середина квітня-час, сприятливий для нових знайомств. Якщо ви перебуваєте у відносинах, в цей період вам захочеться більше часу проводити з другою половинкою.

Травень – складний і насичений подіями етап. В цей час можуть отримати прискорення професійні питання, вдало вирішиться ситуація з підвищенням у посаді. Багато хто з вас в травні відправляться в подорож, щоб зарядитися необхідними позитивними враженнями і з новими силами приступити до роботи в останній декаді місяця. Максимальну ділову активність приурочьте на період з 23 по 31 травня. Не виключено, що доведеться затримуватися на роботі або брати справи на будинок, але результати вас порадують.

У червні може знизитися ділова активність, але це один із сприятливих місяців для того, щоб зайнятися особистим життям. 4 червня прислухайтеся до інтуїції, оновлювати гардероб, змініть імідж і знайомтеся з тими, хто близький вам по духу. Загальні захоплення будуть відігравати важливу роль у розвитку відносин. 19 червня ви зможете сконцентруватися на власних бажаннях і зрозуміти, чого саме ви хочете. Мрії, загадані в цей час, мають високий шанс на виконання.

Липень буде вдалим і для тих, хто хоче вирішити особисті питання, і для тих, у кого в пріоритеті кар’єра. У перші два тижні не варто брати кредити або вирішувати питання, пов’язані з іпотекою, придбанням нерухомості. Друга половина місяця принесе довгоочікувані новини та різноманітні можливості. Сміливо приступайте до пошуків нової роботи, ведіть переговори з діловими партнерами, вирішуйтеся на важливу розмову з керівництвом. Також можете розраховувати на надбавку до зарплати. У любові – час яскравих знайомств, заручин та весіль.

До серпня ви візьмете досить високий темп роботи, і вас буде складно відвернути на другорядні питання. Однак не варто починати справу, перш ніж буде закінчено попереднє. Намагайтеся все доводити до кінця. Вересень принесе оновлення почуттів. В це час ви зрозумієте справжні мотиви поведінки людини, який знаходиться поруч з вами. У фінансових питаннях з 3 по 21 вересня настане період розумної економії, коли ви зможете уникнути непотрібних витрат.

У першому тижні жовтня у вас з’явиться бажання більше часу присвячувати захопленням і менше концентруватися на професійних завданнях. Для відпустки підійде друга половина місяця, починаючи з 15 жовтня. У листопаді постарайтеся більше часу проводити з другою половинкою. Сімейним представникам вашого знаку варто більше прислухатися до настрою і почуттів чоловіка. Ті, хто знаходиться в активному пошуку, мають всі шанси зав’язати цікаве знайомство – успіх залежить від вашої ініціативи.

У грудні ви зможете приділити увагу роботі і професійних питань, але до нових проектів краще вже не братися. Будьте уважні до тих підказок, які дасть ваша інтуїція 26-27 грудня.

Гороскоп здоров’я Скорпіона на 2015 рік

Перша половина 2015 року для багатьох Скорпіонів стане періодом підвищеної уваги до свого здоров’я. 1 січня – день, коли відбувається закладка вашого енергетичного потенціалу. В цей день вивільняться приховані резерви вашого організму. 29 січня успішним стане обстеження в медичних установах, так і початок маніпуляцій в області апаратної косметології.

У лютому будуть підстерігати простудні захворювання. Це пов’язано з тим, що Сонце пройде по знаку Водолія, максимально послаблюючи енергетику вашого знака. Проте заходи по загальному зміцненню організму і заняття спортом, розпочаті 15 лютого, увінчаються успіхом. Помірні фізичні навантаження будуть корисними і результативними.
1 березня рекомендується використовувати тим, хто проходить лікування захворювань ендокринної системи. Захворювання кісткової системи краще будуть піддаватися лікуванню, якщо до нього приступити в момент впливу Сатурна на ваш знак.

Перша декада квітня насичена не самими сприятливими аспектами планет. У цей час краще не планувати операції. 26 квітня покращення відчують ті, хто страждає захворюваннями дихальної системи. Лікування, розпочате у цей день обіцяє швидке зцілення. 27 квітня користь вашому організму принесуть водні процедури, відвідування SPA-салонів – так проявиться вплив Нептуна.

4 травня ви можете успішно відмовитися від шкідливої звички – Сонце, що відповідає за життєві сили, утворює відмінний аспект до Плутона, пов’язаній з позбавленням від зайвого жиру. Не допускайте підвищених навантажень на хребет 10 травня – посилюється несприятливий вплив Сатурна, пов’язаного з хребетним стовпом.

6 червня підходить для початку фізіотерапевтичних процедур, застосування апаратної косметології. Аспект від Сонця до Юпітера в цей день підвищує ефективність всього, що пов’язане з електронікою. У день з’єднання Венери з Юпітером, 21 червня лікування бронхіальної астми або алергії дасть хороші і довготривалі результати.

У липні 2015 року у Скорпіонів значно підвищаться внутрішні резерви організму і відбудеться полегшення багатьох захворювань, особливо пов’язаних з серцево-судинної та нервової системами. Санаторно-курортне лікування, розпочате в останній декаді місяця, дасть відмінні результати.

У першій половині серпня все ще збережеться сприятливий енергетичний фон, який впливає на стан вашого організму. 8 серпня підійде для початку лікування неврологічних захворювань, а також для застосування нових ліків у лікуванні хвороб серця та судин.

Від того, наскільки точно ви готові виконувати призначення лікаря залежить успіх лікування від багатьох хронічних захворювань в першій половині вересня. Лікування, розпочате в цей час, не обіцяє швидкого одужання, але воно обов’язково настане у тому випадку, якщо рекомендації лікаря будуть дотримуватися послідовно і дисципліновано.

Незважаючи на складний зоряний фон в жовтні, ви зможете істотно зміцнити здоров’я. Планових операцій краще не призначати в період з 3 по 8 жовтня. Якщо ви вирішите позбутися від зайвих кілограмів, використовуйте 10 жовтня для початку дієти. Інтенсивні спортивні тренування допоможуть знизити загальне напруження організму, якщо ви приступите до них 15 жовтня.

Операції, призначені на 3 листопада, пройдуть вдало. В цей день утворюється сильний і гармонійний аспект між Сонцем і Нептуном, що значно підвищить рівень регенерації тканин і швидкість загоєння ран. 18 листопада Сатурн допоможе вам грамотно спланувати раціон.

На початку грудня на ваше самопочуття позитивний вплив надасть аспект Урана і Плутона. 8 грудня можна зайнятися оздоровленням органів дихання. 14 грудня на Стрільців буде впливати Юпітер – лікування захворювань серця і судин, розпочате в цей день, пройде успішно. 27 грудня може підвищитися ваша емоційність і вразливість. Але саме в цей час ви зможете відчути себе більш комфортно.

Гороскоп відпочинку і подорожей на 2015 рік для Скорпіона

Гороскоп на 2015 рік Скорпіон

Гороскоп на 2015 рік Скорпіон

В січні 2015 року Скорпіонам найкраще знаходитися вдома – період новорічних канікул не особливо підходить для зарубіжних поїздок. В цей час захоплення прикладними видами творчості – вишивкою, різьбою по дереву, шиттям, ліпленням – допоможе відволіктися від проблем на роботі. Найкращих успіхів ви зможете домогтися у відокремленій обстановці. Вашим близьким буде приємно отримати подарунок, зроблений вами власноруч.

У лютому ви можете відчути сильне бажання прочитати книгу, коли-то давно викликала у вас яскраві емоції. Зверніться до художніх творів – в них ви знайдете відповіді на хвилюючі вас питання. Березень буде непростим місяцем. Зросла ділова активність залишить вам не багато вільного часу. Цей період краще заповнити відвідуванням виставок і походами в музеї. Освітні лекції теж виявляться дуже корисними для розширення кругозору. Деякі з представників вашого знаку відчують потребу почати навчання на хобі-курсах.

Квітень 2015 року згідно з гороскопом буде вдалим для тих Скорпіонів, хто більшу частину вільного часу присвятить дачним робіт, поїздок за місто. В цей час небажано планувати закордонні тури, особливо якщо вони передбачають великі фінансові витрати. Є ризик переплатити в закордонному подорожі більше, ніж необхідно. Знайдіть трохи часу і відпочиньте біля водойми. Якщо справи не відпускають вас надовго, використовуйте вихідні для поїздки до річки або озера.

Травень буде відзначений деяким затишшям в кар’єрних питаннях, і ви зможете більше часу приділяти захопленням і хобі. Поїздки на природу підживлять організм необхідною енергією, особливо якщо ви будете перебувати в компанії близьких людей. У цей час у самотніх представників вашого знаку можливі романтичні знайомства на відпочинку. Дачні роботи – висадка квітів та декорування саду – допоможуть відволіктися від думок про роботу.

У червні особливу актуальність набуває заняття ландшафтним дизайном. Якщо у вас немає земельної ділянки, то кімнатне квітникарство принесе вам відчуття спокою і внутрішньої гармонії. У роботі з рослинами віддайте перевагу тим, які не вимагають копіткого догляду і швидко починають цвісти і радувати око. В цей же час ви можете завести собі домашнього вихованця.

Липень – місяць відмінних можливостей для тих, хто народжений під знаком Скорпіона. Ймовірно поява нового захоплення або повернення до того хобі, яке радувало вас коли-то. Якщо в середині місяця ви приурочите закордонну поїздку, незабутні враження вам гарантовані. Дегустація страв іноземної кухні в цей час не викличе збільшення ваги, зате наповнить вас відчуттям повноти життя.

У серпні продовжаться позитивні тенденції попереднього місяця. Настане відмінний час для відпустки. Вибираючи напрямки для подорожі, віддайте перевагу південь і південний захід. Поїздки в межах вашого краю також будуть наповнені новими яскравими враженнями та емоціями. Самотніх представників вашого знака в цей час чекають романтичні знайомства далеко від дому. Вивчення іноземної мови в цей час буде успішним і незабаром порадує вас результатами.

Вересень принесе нові можливості в роботі, і це відіб’ється на ваших захопленнях. Багато в цей час будуть схильні до розширення професійного кругозору і задумаються про можливості навчання на різних курсах.
Хобі та захоплення набудуть особливої актуальності в жовтні. Цей місяць стане насиченим напруженим впливом Плутона на ваш знак – постарайтеся більше вільного часу проводити вдома за приємними творчими заняттями. Ручні види творчості – малювання, вишивка, ліплення, різьба по дереву – принесуть вам відчуття задоволення і гармонії.

Листопад підходить для закордонної поїздки чи для пізнавального вітчизняного туру. В середині листопада краще взяти відпустку або кілька днів відгулів і повністю змінити обстановку. Якщо ви не маєте можливості виїхати в інші краї, то вирушайте на дачу або заміську базу відпочинку хоча б на кілька днів. У грудні вас може відвідати думка про те, що захоплення цілком здатне приносити не тільки задоволення, але й прибуток. Подумайте над способами отримання доходу від хобі.

© Гороскоп на 2015 рік Скорпіон складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>