Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Риби

Гороскоп на 2015 рік Риби

Гороскоп на 2015 рік Риби

Початок 2015 року принесе Рибам необхідність задуматися про подальші шляхи до поставленої мети. Деякі представники вашого знаку відчують прилив сил і бажання негайно приступити до перетворень. Але до 8 січня краще почекати з ініціативами і нововведеннями. Любов та емоції до початку лютого будуть непостійні і мінливі, але ви зможете відновити значущі для вас відносини. Діяльний і енергійний настрій триватиме до 2 березня, після чого бажано зайнятися ревізією того, що було зроблено.

Весна – час зміни кола общения.Гороскоп на 2015 рік Риби каже, що, можливо, в цей час вам захочеться більше часу проводити в колі близьких і не вступати в суперечки з тими, хто дивиться на багато речей не так, як ви самі. Друзі відзначать те, що ви стали більш позитивними і| оптимістичними. Особисте життя буде інтенсивно оновлюватися.

Друга половина квітня-початок травня – не найкращий час для того, щоб взяти кредит, а ось розрахуватися з боргами ви зможете. Червень 2015 року сприятливий для подорожей. Нові враження допоможуть впоратися з емоційним напруженням і відновити сили.

Середина літа – прекрасний час для тих, хто знаходиться в пошуку другої половинки.! Перспективні можливі зустрічі в колі ваших друзів та професійному середовищі. Захоплення теж може сприяти появі у вашому житті любові. Не перебувають у шлюбі представники вашого знаку можуть розраховувати на швидке весілля. Ті Риби, в кого є чоловік або дружина, мають чудовий шанс провести спільний відпустку і внести яскраві фарби у відносини.

Серпень 2015 року – час очікування та підготовки до значущих перемінимо. Це насамперед стосується кар’єрних питань. Перша декада місяця підходить для планування і опрацювання деталей. Починаючи з 22 серпня настає час тих, хто звик повністю викладатися на шляху до поставленої мети. Багато Риби в цей час можуть розширити коло своїх повноважень. Зростання відповідальності буде пов’язаний з кар’єрними перспективами, які відкриються перед вами.

Вересень поставить перед Ними конкретні цілі та завдання. Грамотно розподіляйте час і не витрачайте його на пустопорожні розмови з приятелями або колегами. Можливо, вам доведеться йти на компроміси відносинах з коханою людиною. Постарайтеся, щоб через завантаженість на роботі не постраждали ваше особисте життя або стосунки з дітьми, які в цей період активно вимагати уваги. Остання декада вересня пройде спокійно і ви зможете присвячувати більше часу своїй родині та тим, хто вам доріг.

28 вересня – місячне затемнення. В цей день будьте особливо уважні до знаків, які посилає доля. Знайомства цього дня не випадкові і мають прекрасні перспективи подальшого розвитку.

У жовтні особливу значимість набувають взаємовідносини з колегами і діловими партнерами. Це час встановлення важливих контактів, корисних зв’язків і перспективних знайомств. Від вашої комунікабельності і дипломатичності залежить велика частина професійних успіхів в середині осені.

На початку листопада ви відчуєте певне уповільнення в справах і бажання повністю віддатися захопленням і хобі. Перша декада місяця подарує можливість невеликого перепочинку, але решту листопада вам доведеться присвятити роботі. Після 21 листопада перед вами відкриються нові перспективи, і це додасть вам додаткової енергії. Особисте життя також буде розвиватися досить активно. Будьте уважні до нових знайомих – серед них можуть виявитися ті, хто не ставить перед собою мети мати довгострокові відносини. Якщо ви вже одружені – намагайтеся в цей час не надто наполягати на своїй точці зору, навіть якщо ви абсолютно праві. Від уміння ладити з партнером і поступатися ініціативу залежить гармонія вашого союзу.

Напружена робота в грудні і підведення професійних підсумків принесуть задоволення. Завершення 2015 року застане вас в роздумах щодо ваших подальших цілей. До свят ви зможете підійти з досить значним списком того, що вам вдалося здійснити, але нереалізовані бажання, як і раніше будуть залишатися. У другій декаді грудня необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб здійснити те, про що ви давно мріяли. Це має пряме відношення до ваших захоплень та бажань. 27 грудня ймовірно отримання приємного известия або нової можливості, також має відношення до хобі чи творчості.

Гороскоп здоров’я Риб на 2015 рік

У цьому році для народжених під знаком Риб стануть особливо актуальними здоровий спосіб життя і активні заняття спортом. Перший тиждень січня ознаменується енергійністю рухливістю. Напружені зв’язку планет 8 січня можуть стати причиною зайвих кілограмів, тому не перегніть.

Лютий – ще один місяць, коли питання загального оздоровлення організму і поліпшення зовнішнього вигляду будуть вирішуватися успішно і досить швидко. Якщо ви довгий час відкладали початок спортивних вправ, то зараз саме час для того, щоб приступити до цих планів.

Початок березня для багатьох Риб ознаменується підвищеним бажанням щось змінити у зовнішності. Але 2 березня краще відмовитися від подібних нововведень, так як з-за несприятливого аспекти планет ці дії можуть просто не досягти бажаної мети. Краще навідатися в салон краси 28-29 березня – в цей час планети перебувають у гармонії, і результати вас порадують.

У квітні настає напружений період, пов’язаний із загостренням запальних захворювань. Марс, що проходить в цей час по знаку Тельця, впливає на область попереку, тому уникайте переохолодження та надмірних фізичних навантажень. 22-24 квітня проблема зайвої ваги знову може стати актуальною, в ці дні відмовтеся від солодкого і випічки, щоб зберегти фігуру.

Після першої декади травня зоряний фон стане більш спокійним і врівноваженим. Використовуйте сприятливий вплив Меркурія, пов’язане з відпочинком та зменшенням емоційного навантаження. Якщо є можливість відправитися у відпустку, приурочьте його початок до 12-14 травня. Останній тиждень місяця відмінно підходить для пікніків і спортивних заходів – відмінні зв’язку Сонця з Марсом будуть стимулювати фізичну активність і заряджати енергією.

На червень 2015 року не варто призначати планових операцій та обстежень, так як напружені аспекти Марса можуть стати причиною утруднення в правильній постановці діагнозу. Застосування нових методик та відвідування SPA-салонів з метою оздоровлення дадуть відмінні результати, якщо їх почати 29 червня – в цей час формується сприятлива зв’язок Сонця з Нептуном, який відповідає за даний аспект в лікуванні.

Якщо ви зважилися на зміни в зовнішності, приурочьте відвідування салону краси до 13 липня, зачіски та стрижки, зроблені в цей час, підвищать вашу привабливість. Крім того, сприятливе дію цих планет можна використовувати тим, хто вирішив почати дієту або поєднувати її з фізичними навантаженнями для зниження ваги. Під впливом Венери в цей період можна відмовитися від деяких видів продуктів, що сприяють набору ваги, особливо солодощів і випічки.

Перший тиждень серпня чудово підходить для планового: обстеження в лікувальних установах. В цей же час ефективними виявляться водні процедури – загартовування, гідромасаж і відвідування цілющих джерел. Тим, хто страждає хронічними захворюваннями, на допомогу прийде Сатурн, який відповідає за одужання в результаті тривалого лікування. Зв’язок цієї планети з Сонцем 21 серпня підкаже правильний напрямок.

Початок осені відкриє широкі можливості для тих Риб, хто хоче внести зміни в зовнішність. Під впливом планет вам захочеться додати в імідж: елементи класики: реалізуйте це бажання і залишитеся задоволені. А в жовтні 2015 року успішним; виявиться лікування захворювань ендокринної системи.

У перших числах листопада відпочинок у будь-яких водойм принесе заспокоєння, і це буде пов’язано з сприятливим аспектом між Марсом і Нептуном, знімає стреси і пов’язаним з водною стихією. З 1 по 10 листопада не нехтуйте будь можливістю дні відпочинку і відновлення сил.

Грудень потребує підвищеної відповідальності – так проявиться вплив Сатурна вже з першого дня місяця. Друга половина місяця принесе відмінні можливості для тих хто вирішить поліпшити зовнішність за допомогою апаратної косметології. 21 грудня посилюється вплив Урану, що відповідає за застосування різних апаратів та електроніки в області краси та здоров’я. А 27 грудня неодмінно поповните запаси косметичних засобів – використовуйте аспект відповідає за стан шкіри.

Гороскоп відпочинку і подорожей для Риби на 2015 рік

Гороскоп на 2015 рік Риби

Гороскоп на 2015 рік Риби

Перші місяці нового 2015 року будуть відзначені високим рівнем особистої активності, ентузіазму. Бажання щось змінити в навколишній обстановці стане керувати вашими діями. Деякі з Риб можуть захопитися рукоділлям, а хтось знайде свою віддушину в квітникарстві. У зимові місяці краще не залишати будинок надовго, так що поки можете тільки планувати далекі поїздки – втілювати їх будете пізніше. Планети зроблять на вас сильне вплив в кінці січня і лютому, закликаючи вас до розумності грошових витрат на розваги.

Весна 2015 року чудово підходить для того, щоб отримати нові враження і збагатити світогляд. На березень заплануйте поїздку по культурних місцях. В цей же час ви значно розширите коло спілкування – у нього можуть увійти як попутники з туристичної групи, так і нові знайомі з інших країн.

Квітень і травень ви проведете у вирішенні нагальних питань, пов’язаних з матеріальними перспективами. У цей час не варто планувати далекі поїздки, обмежуючись зміною обстановки по вихідним дням – поїздками на природу, походами в кіно і т.п. Вдале вплив Венери і Меркурія сприятиме отриманню позитивних вражень від заміських поїздок. Якщо у вас є дача, вирушайте туди разом з компанією друзів і близьких людей. Друга половина весни – не час для інтенсивних фізичних навантажень, але вдалий період для впорядкування навколишнього простору: посадка квітів, зміна інтер’єру і т.п. стануть джерелом хорошого настрою та гарного самопочуття.

Червень підходить для того, щоб взяти відпустку і вирушити в місця, пов’язані з вашим минулим. В цей час сприятливі і закордонні подорожі і поїздки в сусіднє місто. Якщо вас давно тягне відвідати якесь конкретне місце, то з 7 по 16 червня для цього саме час.

У липні посилюється вплив Юпітера. У цей час багато хто з вас можуть захопитися кулінарією, осягаючи тонкощі зарубіжних меню. Приготування екзотичних страв приємно порадує вас і ваших близьких.

Серпень 2015 року буде відзначений появою нових хобі та захоплень. Більшість з них пов’язано з бажанням прикрасити навколишній простір. Прагнення до змін виразиться в бажанні розпочати ремонт, тим більше що Меркурій і Плутон створять для цього сприятливі умови. Якщо бажаєте помандрувати, зірки рекомендують вибрати країни з кліматом, максимально близьким до звичного вам.

Початок вересня сприятливо для поїздок на лікувальні курорти. Буде краще, якщо витрати ви заплануєте заздалегідь. Відпочивати в цей час бажано в невеликій компанії самих близьких людей або з коханою людиною. Рибалка і короткі заміські поїздки принесуть море позитиву.

У жовтні зверніть увагу на давно забуті захоплення. Що з того, що хвилювало вас в минулому, цілком може знову стати актуальним. Зараз не час для початку нових справ і це стосується не тільки роботи, але і хобі. Краще запишіться на майстер-класи і надайте старому захопленню більш організований характер. Для поїздок, особливо за кордон, зараз не найсприятливіший час, але ви можете почати збирати інформацію по цікавлять вас напрямами, порівнювати пропозиції туристичних фірм, вибираючи найбільш вигідну.

Листопад чудово підходить для того, щоб тимчасово відірватися від роботи і дозволите собі трохи відпочити. Незважаючи на інтенсивний темп розвитку подій в колективі вам буде корисна невелика зміна обстановки. Закордонні поїздки у цей час особливо вдалі. Знайомство з архітектурою і укладом життя іншої країни допоможе вам зарядитися позитивними враженнями.

У грудні ви зможете відпочивати лише уривками, так як потік роботи під впливом! Нептуна буде весь час зростати. Тому віддайте перевагу пасивному відпочинку, перегляду улюблених кінофільмів і читання художньої літератури.

© Гороскоп на 2015 рік від астролога Риби

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>