Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Рак

Гороскоп на 2015 рік Рак

Гороскоп на 2015 рік Рак

Перша січневий тиждень спонукає народжених під сузір’ям Рака переглянути постійний коло спілкування. Не виключено, що деяких знайомих або друзів ви захочете бачити рідше, ніж у попередньому році. В цей же час у вас може з’явитися несподіваний інтерес або хобі. Будьте готові до того, що включитися в роботу доведеться вже в другій половині січня, і цей період варто використовувати для закладки важливих проектів. В кінці місяця настає час, сприятливий для нових знайомств і відновлення колишніх романтичних відносин.

В лютому 2015 року вам можуть нагадати про борги і невиконані обіцянки. Тимчасово відкладіть захоплення і зверніть увагу на професійну сферу. В кінці лютого ви можете відновити спілкування з друзями, з якими давно не бачилися.

Перша половина березня ознаменується новинами і змінами в професійній сфері. З 5 числа будьте готові не тільки до підвищеного навантаження на роботі, але і до несподівано відкривається можливостям. Якщо ваша праця пов’язана з рекламою, торгівлею, очікуйте додаткового прибутку. Тим, у кого в пріоритеті особисте життя, гармонійне вплив Юпітера обіцяє стабільні і тривалі стосунки.

Початок квітня принесе Ракам деяку напруженість на роботі, але вирішувати складні питання краще відразу ж у міру їх виникнення, не відкладаючи на потім. Не виключено, що в цьому місяці ви захочете змінити роботу, місце проживання або сімейний стан. До перетворень краще приступати не раніше 18 квітня, коли на ваш знак буде надавати сприятливий вплив Венера – планета любові, краси і матеріального комфорту. Останній тиждень місяця принесе приємні новини.

Травневі свята 2015 пройдуть позитивно і гармонійно. 6 травня добре для початку подорожі або для того, щоб приділити час захопленням і хобі. Перша половина місяця буде насичений приємними можливостями і в особистому житті. Нові знайомства чекають на тих, хто перебуває в активному пошуку, а сімейні представники вашого знаку можуть розраховувати на романтичні залицяння з боку чоловіка. Відносини з дітьми в цей час потребують особливої уваги.

У червні вам належить впритул зайнятися темою ремонту житла. Скоріше за все, будуть потрібні додаткові кошти – кредит можете оформляти з 1 по 6 червня. Кращі результати принесе робота, зроблена власноруч. 18 червня – сприятливий час для оновлення інтер’єру; продумайте новий стиль будинку або квартири, наповніть житловий простір затишними і оригінальними деталями.

Перша половина липня – пора завершення раніше розпочатих справ. Крім того, ви зможете остаточно визначитися зі своїми істинними бажаннями і цілями. Мрії, задумані в цей час, мають високий шанс на виконання, а відкриваються перспективи краще використовувати без зволікання. Якщо ви хочете змінити роботу, до пошуків нового місця приступайте з 16 липня. Активні переговори з роботодавцями і яскрава подача вашого професіоналізму допоможуть вам знайти ту посаду, яка вам підійде найбільше. Настає час самореклами – не бійтеся вигідно подавати свої сильні сторони. Це стосується не тільки ділових питань, а й особисте життя. Якщо ви знаходитесь в активному пошуку, додайте іміджу більшої яскравості і сміливості.

Серпень зажадає від вас наполегливості в досягненні намічених цілей. Активно розвивати мережу професійних контактів, спілкуйтеся з колегами, ведіть ділову переписку. В особистому житті настає час романів для тих, хто самотній. Починаючи з 18 серпня ви можете зустріти любов – будьте готові до несподіваного знайомства.

Вересень сприятливий для поїздок і подорожей. Освоєння нових знань не тільки допоможе вам розширити кругозір, але і посприяє появі цікавих знайомств.

Жовтень пройде гармонійно, особливо порадує новими можливостями в професійній сфері перша половина місяця. Відносини з колегами будуть складатися рівно, а у самотніх Раків в цей час ймовірне виникнення службових романів. Третя декада місяця допоможе залагодити складності у відносинах з млад шими членами вашої родини.

У листопаді будьте готові до несподіваних новин і змін позитивного характеру. Якщо ви довго мріяли про зміну роботи, то ви зможете знайти нове місце абсолютно несподівано. Бережіть гаманець від необдуманих витрат, плануйте важливі покупки заздалегідь.

Грудень принесе зміну настрою – вам захочеться більше часу проводити вдома, в колі близьких вам людей. У цей час краще не починати нових справ, а наводити в домі порядок і затишок. Також ви будете частіше бачитися з тими, хто вам близький по духу та інтересам.

Гороскоп здоров’я Рак на 2015 рік

У першій половині року ваша увага буде залучати нетрадиційна медицина. Народні методи лікування виявляться цілком ефективними, однак це справедливо тільки для тих ситуацій, коли мова йде про профілактику. Сатурн в цей період уплине на ваш знак, тому особливої потреби звертатися до лікарів не виникне. Період авітамінозу ви перенесете цілком благополучно.

У лютому ви відчуєте прилив бадьорості, що найсприятливішим чином відіб’ється не тільки на самопочуття, але і на зовнішності. Запорукою прекрасної фізичної форми стане оптимістичне бачення життя.

Початок весни – це чудовий час для того, щоб зайнятися фітнесом, записатися в спортзал або звернутися до дієт. 1 березня можете починати тренування і підвищувати фізичну активність. Правда, тим, хто народжений в останніх числах червня, в якийсь момент може не вистачити наполегливості і бажання досягати поставлених результатів – від Марса, який відповідає за фізичну активність, не надійде достатньої підтримки. Не пропускайте заняття та відмінна фізична форма вам буде забезпечена.

Починаючи з середини весни, більше бувайте на свіжому повітрі. Якщо під впливом зірок ви вирішите звернутися до апаратної косметології, то приурочьте початок процедур до 18 квітня. Взаємодія планет буде вам сприяти. Ті, хто страждає хронічними захворюваннями, можуть приступити до повторного обстеження і лікування з 6 по 10 травня.

Перший місяць літа принесе зміни самопочуття. Візити до лікаря в цей період та проходження медичного обстеження дадуть позитивні результати. Косметичні процедури, розпочаті 18-19 червня, принесуть вам відчуття оновлення.

Липень-серпень можна сміливо назвати другим періодом року, сприятливим для вирішення питань, пов’язаних зі здоров’ям. Постарайтеся використовувати ці місяці для відпустки, який рекомендується приурочити до 16-17 липня. Новизна вражень і зміна обстановки чарівним чином позначаться на самопочутті.

Восени варто звернути увагу на стан серцево-судинної системи і не давати організму підвищених навантажень. 10-11 вересня добре концентруватися на перемоги і досягнення, підвищувати самооцінку і впевненість у собі. Юпітер в цей час також і вкаже на нові можливості, у тому числі і пов’язані з питаннями зміцнення здоров’я.

На жовтень добре призначати планові операції. Невелику перерву в роботі приурочьте до 18-22 жовтня-днях максимально сприятливих аспектів планет. Місяць, пов’язана з життєвими силами організму, і Венера, відповідальна за відпочинок і розслаблення, допоможуть впоратися з наростаючим напруженням і відновити сили.

Друга половина листопада і майже весь грудень повернуть вам оптимізм. Сонце в Стрільці подарує Ракам нові захоплення, яскраві знайомства і відмінну фізичну форму. З 11 по 13 грудня спілкування з приємними людьми підвищить вам настрій – завдяки вдалому взаємодії планет, що відповідають за оптимізм і позитивний настрій.

Передноворічний тиждень грудня пройде під знаком стурбованості фінансовими питаннями, але здоров’я це не зробить істотного впливу. 25 числа найкраще завершити робочі питання, так як напружені зв’язку Місяця, що відповідає за емоційні реакції, що можуть вплинути на самопочуття. Легка неуважність уваги в цей час буде сигналом для того, щоб знизити ділову активність і готуватися до свят.

Гороскоп відпочинку і подорожей на 2015 рік для Рака

Гороскоп на 2015 рік Рак

Гороскоп на 2015 рік Рак

Оптимістичний настрій і впевненість будуть характерні для вас протягом всіх новорічних свят 2015. В це час ви можете з новою силою зануритися в хобі та захоплення. Особливо вас буде цікавити зарубіжна тематика. Ви покращите навички спілкування іноземною мовою. Для тих, хто захоплюється кулінарією, джерелом нового інтересу може стати кухня народів світу та приготування екзотичних страв. Ймовірна зарубіжна поїздка в північній або північно-західному напрямку.

У лютому краще віддати перевагу тому, чим ви давно займаєтеся. В цей час особливо цінним буде читання художньої і науково-популярної літератури. Знайдіть час і зберіть компанію старих друзів для спільного відпочинку – в лютому для вас особливо вдало складуться маршрути вихідного дня в суспільстві приємних людей.

Березень розширить коло спілкування – в нього увійдуть люди з оригінальними ідеями, які захоплять вашу уяву. В це час ви можете знайти упевненість в своїх силах, навіть якщо до цього сумнівалися. Малюйте, пишіть вірші, складайте розповіді і не бійтеся виставляти свою творчість на загальний огляд. В цей час ви можете отримати визнання свого таланту або розкрити в собі творчий потенціал.

Квітень пройде досить спокійно, на хвилі хорошого настрою. В цей час прекрасно складуться поїздки на природу, екскурсії з оглядом визначних пам’яток рідного краю. Садівництво та роботи по благоустрою дачної ділянки принесуть відчуття задоволеності. У цей час деякі представники вашого знаку захочуть завести собі домашнього вихованця. Спілкування з однодумцями принесе цінні ідеї, які ви зможете застосувати у своїх хобі.

У травні ви будете переповнені планами на майбутнє і всерйоз задумаєтеся про літню відпустку. Зараз не найкращий час для закордонних поїздок, але непоганий момент для того, щоб уважно придивитися до пропозицій від туристичних компаній. Перевагу краще віддати південним країнам.

Червень – місяць домашніх клопотів та внесення затишку та гармонії в житловий простір. Не виключено, що ви відкриєте в собі пристрасть до дизайну і декорування інтер’єрів. Можливо, більшу частину змін вам захочеться зробити своїми руками. Невеликі, але затишні мело чи оживлять домашню атмосферу, зроблять її більш спокійною і гармонійною.

У липні ви можете отримати підвищення по службі або пропозицію змінити роботу. Це багато в чому вплине і на ваші захоплення, зробивши їх прагматичними. Вам захочеться більше часу присвячувати вдосконалення навичок, корисних у новій роботі. У другій половині місяця краще відправитися в поїздку, змінити обстановку.

Якщо ви плануєте відпустку на серпень, то віддайте перевагу активному відпочинку. Туристичні походи, дайвінг або відвідування вогнищ древніх культур-все це як не можна краще буде відповідати вашому авантюристичному настрою в цей період року. Неодмінно візьміть з собою фотоапарат, так як у вас може несподівано проявитися талант фотохудожника.

У вересні ви станете більш врівноваженими і націленими на практичні результати. Хобі та захоплення цього періоду будуть пов’язані з зосередженою роботою в самоті. Вишивка, плетіння, ліплення, малювання і різьблення по дереву допоможуть відволіктися від роботи і знайти душевну рівновагу. У цей період краще всього спілкуватися тільки з тими, хто поділяє ваші захоплення та хобі. Для поїздок і подорожей зараз не найсприятливіший час.

Жовтень перевірить на міцність зв’язку з друзями і однодумцями. Вільний час присвятіть самоосвіти та екскурсіях по місту з відвідуванням музеїв, виставок і театрів. Пошуки потрібної інформації увінчаються успіхом, якщо в цьому місяці ви знайдете час для регулярного відвідування бібліотеки. Поїздки та подорожі краще відкласти на наступний місяць.

Перша половина листопада буде насичена інтенсивними подіями на роботі і в особистому житті. Час для занять хобі настане тільки в останній декаді. Це сприятливий період для початку відпустки, закордонного подорожі або презентації вашої творчості.

Грудень буде наповнений можливостями для тих, хто захоплюється рукоділлям. Заняття улюбленим хобі в цей час поверне відчуття душевного комфорту і допоможе більш оптимістично дивитися в майбутнє.

© Гороскоп на 2015 рік Рак складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>