Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Лев

Гороскоп на 2015 рік Лев

Гороскоп на 2015 рік Лев

Перший тиждень січня – час значних змін. Марс утворює опозицію з Юпітером вже 2 січня, і приймати важливі рішення доведеться вже в перші дні нового року. Незважаючи на те, що ви зараз в прекрасній фізичній формі, постарайтеся не перевтомлюватися. В особистому житті вас чекають серйозні і відверті розмови з другою половинкою. Тим, хто самотній, січень дасть можливість зрозуміти справжні причини цього стану і змінитися в потрібному напрямку.

Гороскоп Лев на 2015 рік обіцяє, що в лютому обстановка на роботі буде стабільною, і ви зможете спокійно займатися запланованими справами. Контакти з колегами не створять напруги, а ось нові ділові пропозиції у цей період краще не приймати. В останній тиждень зими не варто купувати комп’ютери, ноутбуки, планшети і мобільні телефони.

У березні будьте готові до того, що особисте життя істотно зміниться. Сімейні представники вашого знаку відчують гостру потребу в додаткових знаки уваги з боку другої половини, і на цьому грунті можуть виникнути конфлікти. Тримайте себе в руках, щоб не посваритися. Тема любовного трикутника може зазвучати для тих, хто перебуває в активному пошуку. Нові знайомства цього періоду будуть яскравими, але нетривалими.

Перша половина квітня 2015 року підведе Львів до необхідності зважитися на рішучі дії. Не бійтеся залишити в минулому те, що було колись значимо для вас, але зараз втратило цінність і привабливість. 15 квітня – день планування майбутніх досягнень. Останній тиждень квітня принесе довгоочікувані новини здалеку. Вони більшою мірою пов’язані з вашою професією і відкриють перед вами нові кар’єрні перспективи.

Початок травня – період енергетичної підживлення від природи. Постарайтеся більшу частину свят провести на природі в компанії приємних вам людей. Ретельно вибирайте коло спілкування, так як в цей час ви будете сильно схильні до впливу тих, хто вас оточує. Те, що хвилює вас у взаєминах з вашим партнером, ви можете озвучити 14-15 травня, під час сильного впливу Венери на ваш знак. Готуйтеся до того, що розмова може вийти непростим, але він все ж принесе полегшення і зміцнить взаєморозуміння.

Перша декада червня 2015 року подарує нові знайомства, а також повернення у ваше життя колишніх шанувальників. Якщо ви відчуваєте, що не змогли повністю залишити в минулому значущі для вас зв’язку, – спробуйте почати їх заново в цьому місяці. Ваша привабливість в очах протилежної статі буде особливо сильною 9 червня – використовуйте цей день для гармонізації відносин з коханою людиною або для нових знайомств.

У липні ви відчуєте енергетичний спад. Гороскоп на 2015 рік Лев каже, що це буде вірною ознакою того, що вам пора у відпустку. Найкращий час для початку подорожі – 7 липня, коли на ваш знак нададуть сильний вплив Венера та Уран, обіцяють отримання задоволень і приємних вражень. Тема ремонту може досить несподівано з’явитися у вашому житті в останню декаду місяця.

Перші дні серпня додадуть багатьом вашим діям на роботі і в колективі більше впевненості та ініціативності. Наполягайте на тому, що вигідно особисто для вас, і не дозволяйте іншим користуватися плодами вашої праці. Середина місяця – відмінний час для початку занять спортом.

Перший тиждень вересня сприятлива для переходу на нову роботу і вирішення професійних завдань. Велика ймовірність підвищення в посаді і збільшення зарплати. 13 вересня – сонячне затемнення, і в цей день уважно стежте за знаками долі. Ваша інтуїція буде сильна, прислухайтеся до того, що вона вам підкаже.

У першій половині жовтня на знак Лева надасть сильний вплив Юпітер, під дією якого сімейні свята пройдуть яскраво і стануть незабутньою подією для ваших близьких.

У листопаді робота і рішення професійних питань зажадають від вас великої віддачі. Не піддавайтеся спокусі кинути проекти на половині шляху, завершуйте раніше розпочате. Питання навчання та підвищення освітнього рівня також актуальні. Ви можете освоїти навички, розширюють ваші професійні можливості.

Грудень буде наповнений емоціями в особистих питаннях. Романтична сфера може стати і джерелом переживань, однак друга половина місяця пройде під гармонійним впливом Венери. Леви одинаки мають всі шанси зустріти любов після 19 грудня. Сімейні представники вашого знаку в цей час прийдуть до повного взаєморозуміння з чоловіком.

Гороскоп здоров’я Лев на 2015 рік

Починаючи з 2 січня, під впливом протистояння Марса і Юпітера, ви зможете успішно розлучитися зі шкідливими звичками, закріпивши досягнуті результати 24 січня, під час утворення гармонійного аспекту між Сонцем і Сатурном. У цей день добре займатися дихальною гімнастикою.

20 лютого складеться сприятлива комбінація Меркурія і Сатурна, підвищує вашу фізичну активність і робить заняття спортом більш результативними і корисними для здоров’я. Початок прийому полівітамінів і заходів з профілактики простудних захворювань бажано приурочити до цього дня. На 26-27 лютого, коли на ваш знак сильний вплив буде надавати Юпітер, можна запланувати візит до стоматолога.

3 березня, під впливом гармонійного зв’язку між Місяцем і Венерою, ви відчуєте прилив життєвої енергії. Операції, призначені на цей час, мають високі шанси на успіх, а ризик ускладнень мінімальний. 13 березня сприятливий аспект від Марса до Юпітера підвищить дисциплінованість у дотриманні лікування, призначеного лікарем. У цей день краще віддати перевагу перевірені і відпрацьовані схеми лікування.

Хірургічну корекцію зору і операції в області очей не рекомендується проводити 3 квітня – в цей день Сонце в Овні відповідає за зір і здоров’я очей, сформує напружений аспект. Пластичні операції, особливо ринопластика, обіцяють гарні результати, якщо до них приступити 18 квітня. В цей день Венера, пов’язана із зовнішністю, формує сприятливу зв’язок з Юпітером. Свіже повітря буде особливо цілющим для вас 29 квітня, коли на ваш знак буде чинити сильний і благотворний вплив Меркурій.

Початок травневих свят-хороший період для відновлення енергетичного потенціалу вашого організму. 9 травня Сонце утворює сприятливий аспект до Місяця, і ви можете розраховувати на підвищення рівня ваших життєвих сил.

Невеликі косметичні маніпуляції, наприклад татуаж брів або ліфтинг, пройдуть вдало, якщо їх початок приурочити до 9 червня, коли Сонце створить сприятливу зв’язок з Юпітером. Фізичну активність краще обмежити 13 червня. У цей час Меркурій утворює напружений аспект до Сатурна, і незбалансовані фізичні навантаження можуть призвести до травм. В цей же час варто приділити підвищену увагу імунітету.

4 липня, під впливом протистояння Місяця та Юпітера, можуть загостритися хронічні захворювання, особливо пов’язані з серцево-судинною системою. Найбільш точний діагноз і підібрати оптимальну схему лікування ви зможете 7 липня, під час формування гармонійного аспекту між Місяцем і Сатурном.

У першій декаді серпня посилиться вплив Нептуна на ваш знак. 7 серпня сформується зв’язок між Марсом і Нептуном, і активний відпочинок поблизу водойм допоможе вам почувати себе значно бадьоріше. Прекрасний ефект дадуть заняття плаванням. Хронічні захворювання будуть добре піддаватися терапії, якщо почати лікувальні процедури з 14 по 17 серпня. В цей час формується стійка і сприятлива зв’язок між Плутоном і Марсом, що впливає на підвищення опірності організму інфекціям.
3 вересня скористайтесь сприятливими можливостями, пов’язаними з аспектом

7 серпня сформується зв’язок між Марсом і Сатурном, і активний відпочинок поблизу водойм допоможе вам почувати себе значно бадьоріше. Прекрасний ефект дадуть заняття плаванням. Хронічні захворювання будуть добре піддаватися терапії, якщо почати лікувальні процедури 18 серпня. В цей час формується стійка і сприятлива зв’язок між Сонцем і Венерою, що впливає на підвищення опірності організму інфекціям.

11 вересня скористайтесь сприятливими можливостями, пов’язаними з аспектом між Меркурієм і Венерою. Цей день добре присвятити відмови від шкідливих звичок, а Сонце в знаку Діви додасть мотивації та енергії тим, хто вирішить вести здоровий спосіб життя. Візити в салони краси будуть вдалі 14 вересня.

Перша половина жовтня не принесе суттєвих змін у стані здоров’я. Плануйте на цей час планові обстеження і профілактики авітамінозу. 25 жовтня почніть курс омолоджуючих процедур, що не вимагають хірургічного втручання.

Якщо вам належить операція, то призначте її на першу декаду листопада. В цей час підвищиться здатність організму до відновлення і регенерації в післяопераційний період. Хронічні бронхіти, астма найкраще будуть піддаватися лікуванню, якщо його почати 16 листопада – в цей день на ваш знак надасть сприятливий вплив Меркурій, що має відношення до стану органів дихання.

В період з 12 по 17 грудня слід дотримуватися підвищеної обережності під час водіння автомобіля або на виробництві. Варто заглянути в салон краси 20 грудня – в цей день процедури дадуть прекрасні результати. 25 грудня Меркурій утворює зв’язок з Юпітером, даючи другий шанс тим, хто хоче відмовитися від куріння на користь здорового способу життя.

Гороскоп відпочинку і подорожей на 2015 рік для Лева

Гороскоп на 2015 рік Лев

Гороскоп на 2015 рік Лев

Початок січня спонукає вас відмовитися від непотрібними минулих захоплень. Цілком імовірно, що в цей час ви вирішите менше часу присвячувати звичним для вас занять. Цей період сприятливий для появи нових хобі, але для цього ви повинні позбавитися від непотрібного в життєвому просторі. Потужне прагнення до оновлення не дозволить вам надовго відлучитися з дому – адже все найважливіше та цікаве буде відбуватися саме там. Деякі представники вашого знаку всерйоз захопляться дизайном інтер’єрів і постараються відразу ж втілити нові знання на практиці у своїй оселі.

У лютому будьте готові до продовження захоплень, пов’язаних з перетворенням простору. Під «гарячу руку» можуть потрапити вийшли з ладу предмети або застаріла одяг. Ви можете викинути все, що стало непотрібним, але рекомендується дати речам друге життя, відреставрувавши їх або& втіливши з їх допомогою креативні дизайнерські ідеї.

В березні вас зацікавить сфера мистецтв. Ваша професійна сфера теж не залишиться без уваги, ви зможете знайти цікаві сторони в роботі і працювати не тільки відповідально, але й захоплено. Квітень 2015 року, якщо вірити гороскопу, прекрасно підходить для подорожей. До другої половині місяця приурочьте початок відпустки. Якщо через роботу ви не зможете надовго поїхати відпочивати, то візьміть хоча б пару відгулів і це проведіть час на природі. Вибирайте відокремлені місця, рибалку, в туристичні походи, влаштовувати пікніки в компанії близьких людей.

Травневі свята краще зустріти в подорожі. Особливо вдалими в цей період виявляться закордонні поїздки у південному і південно-західному напрямку. Тема фінансів в цей час може викликати занепокоєння, так що постарайтеся більшу частину витрат на поїздку запланувати заздалегідь.

У червні з новою силою спалахне ваше давнє захоплення. Це відбудеться зовсім випадково – під впливом прочитаної книги або почутої музики. Особливо плідними будуть пошуки цікавить вас інформації в книгах. Якщо ви зневірилися знайти потрібну літературу, загляньте в букіністичний магазин – у цей час вас чекають цікаві знахідки.

Липневе вплив планет пробудить у вас захоплення іноземними мовами. В цей час ви зможете підтягнути знання до потрібного рівня. Цей місяць також сприятливий і для тих, хто хоче поліпшити навички роботи на комп’ютері.

Для літніх подорожей чудово підходить серпень, особливо його друга половина. Краще віддати перевагу поїздкам по рідній країні. В цей час деяких представників вашого знака можуть чекати романи і виникнення тривалих відносин.

Вересень налаштує вас на прагматичний лад – ви будете схильні витрачати вільний час тільки на те, що приносить відчутну матеріальну користь. У цей період ви зможете знайти спосіб перетворити хобі у непогане джерело доходу, який принесе перші дивіденди вже в кінці року. Роботи в саду або поїздки на природу допоможуть вам знизити рівень напруги і відволіктися від роботи.

У жовтні чекайте появи нових захоплень, пов’язаних з прикладним творчістю. У цьому місяці вам доставить особливе задоволення творити гарні речі своїми руками. Особливо вдалими будуть заняття шиття, вишивка, плетіння, а також кімнатне квітникарство та флористика. Складання букетів стане особливо привабливим для тих, хто народився в останній тиждень жовтня.

У листопаді ви захочете відсторонитися від робочих питань і присвятити весь вільний час захопленням. У цей період особливо важливим буде наявність кола однодумців, з якими ви зможете обмінятися думками або отримати цінні поради. Вплив Сатурна і Меркурія на ваш знак вкаже на необхідність прислухатися до порад старших і тих, хто володіє великим досвідом.

У першій половині грудня ви можете відчути, що вам не вистачає певних знань або навичок у тому, що ви вважаєте своїм хобі. Якщо до цього часу зможете знайти курси з теми, що цікавить вас, отримаєте можливість удосконалити свої вміння.

© Гороскоп на 2015 рік Лев складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>