Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Козеріг

Гороскоп на 2015 рік Козеріг

Гороскоп на 2015 рік Козеріг

Перша половина січня 2015 року пройде у Козерогів відносно спокійно, здоров’я не доставить особливих клопотів, а спілкування з друзями і близькими людьми стане джерелом радісного настрою. Після 20 січня темп подій прискориться, і ви повною мірою відчуєте на собі непередбачуване вплив планети Уран. Будьте готові до того, що в колективі намітяться зміни, що зачіпають і вас особисто. Нові справи поки починати не варто. Слідкуйте за тим, що повертається у ваше життя.

Гороскоп Козерога на 2015 рік обіцяє, що лютий стане важливим етапом, коли ви зможете розлучитися з боргами. Завершуйте раніше розпочате, наводьте порядок у документах та не поспішайте давати обіцянки або погоджуватися на ділові пропозиції. Не виключено, що у другій половині лютого буде не так-то просто достукатися до потрібних людей.

Початок березня поверне вам оптимізм не тільки в роботі, але і в особистих відносинах. У зможете більш яскраво і уверенн виражати почуття. Зробіть крок назустріч до того, хто вам не байдужий. З середини березня ви можете відчути недо статок мотивації для наполегливої роботи, і це сигнал того, що ви потребуєте в невеликому відпочинку. Якщо не можете взяти відпустку, постарайтеся не перевантажувати себе великою кількістю справ на роботі.

Квітень порадує вас як у питаннях поліпшення здоров’я, так і у всьому, що стосується сім’ї. Сильне і гармонійний вплив Сатурна на ваш знак в середині місяця варто використовувати для того, щоб провідати близьких, влаштувати пікнік з рідними або підтримати давні сімейні традиції.

Перша половина травня буде пов’язана з вирішенням ділових та робочих питань. Це вдалий час для того, щоб оформити кредит, вирішити питання з іпотекою. Речі, придбані в цьому місяці, дістануться вам за вигідною ціною і прослужать довго. У червні зменште темп. Якщо є можливість, використовуйте цей місяць для відпустки. Зусилля на роботі не приведуть до бажаного результату, так як справи, початі в цьому місяці, можуть надовго затягнутися. Уважно прислухайтеся до своїх бажань і по можливості їх реалізовуйте.

Липень знову розкриє перед Козерогами перспективи на роботі, а заодно подарує шанс почати нові романтичні відносини. Це один з кращих місяців для вирішення любовних питань. Тим, хто ще не зв’язав себе шлюбними узами, випаде така можливість. Сімейні пари можуть використовувати цей час для відновлення відносин. Знайдіть спільні інтереси з вашим партнером, і це допоможе вам краще зрозуміти того, хто вам доріг.

У серпні беріться за роботу і постарайтеся почати якомога більше перспективних справ. Цей місяць чудово підходить для зміни роботи. Меркурій надасть сприятливий вплив на ваш знак, використовуйте цей момент для розсилки резюме, особистого контакту з майбутнім роботодавцем. Не виключено отримання важливих звісток, які відкривають перед вами нові перспективи. У любові настає час змін – якщо стосунки перестали вас задовольняти, шукайте інші варіанти.

У вересні актуальною стане тема домашнього ремонту та заміни комунікацій. Якщо ви збираєтеся переїжджати в нове житло або міняти квартиру, приурочьте це до 21 вересня. Жовтень 2015 року принесе зміни в особистому житті. Не піддавайтеся спокусі вивести партнера на відверту розмову 4-го числа. Це може призвести до зіткнення амбіцій і конфлікту. 16 жовтня можете плавно підвести вашого коханого до розмови про шлюб або про зачаття дітей. Тим, хто перебуває в активному пошуку, цей день може принести перспективне знайомство і покласти початок новим відносинам.

Листопад буде наповнений подіями як у сім’ї, так і на роботі. Включайтеся в те, що відбувається в колективі, використовуйте всі можливості для того, щоб просунутися по кар’єрних сходах. Третя декада листопада оптимально підходить для розмови про підвищення зарплати. 26 листопада завдяки гармонійному впливу Сатурна ваші заслуги будуть відзначені керівництвом – використовуйте цей день, щоб вирішити з вигодою ділові питання.

У першій декаді грудня вам захочеться зменшити інтенсивний робочий темп і більше часу присвятити захопленням. 6 грудня під впливом творчого Урану у вашому житті може несподівано з’явитися новий інтерес або хобі, на яке вам негайно захочеться перейти. Розумно ставтеся до матеріальних ресурсів – перша декада грудня буде наповнена спокусами витратити все, що у вас є в гаманці. З 8 по 12 грудня завершуйте раніше розпочаті справи. 25 грудня – важливий день, що несе в собі енергію оновлення. Аспекти планет варто використовувати тим, хто готовий відпустити минуле і сміливо йти до нових цілей.

Гороскоп здоров’я Козерога на 2015 рік

Перша половина 2015 року пройде в турботах про зміцнення імунітету. 3 січня від Козерогів потрібна помірність в їжі та напоях. З 17 по 24 січня можете приступати до планових досліджень, які в цей ‘період дадуть точні результати. В цей же час успішними виявляться загальнозміцнюючі процедури.

У лютому настає вдалий час для тих, хто хоче повторити раніше пройдений курс лікування. Тримайте ноги в теплі особливо 19-20 лютого, в ці дні можливі переохолодження.

У березня на Козерогів надасть достатньо сприятливий вплив Марс, пов’язаний з імунітетом, – почніть курс прийому полівітамінів. 22-28 березня є днями, вдалими для постановки діагнозу і початку планового лікування. Хірургічні втручання в цей же час будуть успішними. Поєднання планет 28 березня дасть можливість позбутися від нікотинової залежності.

У квітні зверніться до вже перевіреним і зарекомендували себе методів лікування. Особливо актуальним це стане 3-го числа. 26 і 27 квітня свіже повітря та відпочинок біля водойми позитивно відіб’ються на здоров’ї, а відвідування SPA-салонів допоможе вам відчути себе бадьоріше.

На початку травня будьте обережні, можливі травми з-за неуважності. Навантаження на хребет в цей період небажані. Остання декада травня відмінно підходить для відвідування салонів краси, омолоджуючих процедур.
Червень – важливий місяць для тих, хто проходить курс терапії, що стосується захворювань дихальної системи. Успішним буде лікування алергічних станів, астми та бронхіту. Якщо сумніваєтеся в правильності діагнозу, пройдіть повторне обстеження 19 червня. Полегшення стану або зцілення від хвороб дихальної системи може наступити вже до кінця місяця.

Якщо в липні ви не зможете побувати на морі, то неодмінно вирушайте до будь-якого водоймища. Водна стихія допоможе зняти психологічне напруження, а гартування підвищить імунітет. Особливо ефективними заходи щодо зміцнення вашого здоров’я виявляться 19 липня.

Ті, для кого актуальна проблема зайвої ваги, можуть знайти підходящу дієту і почати її з 2 серпня. 8 серпня можете приступати до лікування захворювань серцево-судинної системи. Вересень – місяць, коли варто проявляти підвищену увагу до здоров’я, так як власні ресурси організму в цей час невеликі. Краще не приурочувати до цього часу планові операції. Хронічні хвороби, загострення першій декаді вересня, можуть мати прямий зв’язок з шкідливим звичками.

Тим, кого хвилюють питання краси і змін у зовнішності, зірки в жовтні нададуть неодноразові можливості для змін Заняття спортом допоможуть поліпшити фізичну форму, якщо ви приступите до них 8 жовтня Сприятливий вплив на Кзоерога планет підвищить вашу активність і додасть вам енергії. З 16 по 20 жовтня ви можете вдало відвідати салон краси.

Листопад 2015 року прекрасно підходить для хірургічних втручань, особливо планових. Лікування, розпочате після 18 листопада, принесе одужання, але потребує не тільки зусиль, але і дисциплінованого дотримання призначень лікаря. 26 листопада можуть загостритися хронічні захворювання органів дихання, і в лікуванні краще при бегнуть до перевіреними схемами.

З 6 по 12 грудня для деяких представників вашого знаку можливе отримання добрих звісток про одужання, а хтось звернеться до нетрадиційних методів лікування – вони теж дадуть позитивні результати.

Гороскоп відпочинку і подорожей на 2015 рік для Козерога

Гороскоп на 2015 рік Козеріг

Гороскоп на 2015 рік Козеріг

Січневі новорічні свята 2015 року ґрунтовно вичерпають свій бюджет, але залишать приємні спогади. У цей час ви будете схильні шукати хобі в стінах вашого будинку, займатися рукоделиям і традиційними видами творчості. Якщо у цьому місяці ви плануєте відпустку, то краще всього підійде північно-західний напрямок. Гірський туризм і активний відпочинок принесуть користь вашому здоров’ю.

У лютому поверніться до раніше незавершеним творчим справах. Знайдіть відкладену канву з вишивкою або недовязанный светр – ви зможете довести до кінця роботу над виробом і виконати його в оригінальному стилі. Вносьте зміни в інтер’єр – зараз зірки протегують новаторським ідеям.

Березневе настрій спонукає Козерогів до пошуків нової інформації про те, чим ви захоплюєтеся. Це час сприятливий для тих, хто прагне розширити свій освітній рівень. Запишіться на курси, або в клуб за інтересами, і ви зможете не тільки отримати цінні знання, а й розширити коло спілкування.

Квітень принесе бажання змінити обстановку і відправитися в поїздку. Якщо справи не відпускають вас надовго, віддайте перевагу екскурсіям і маршрутами вихідного дня, дослідіть околиці вашого міста. Головна умова квітневих поїздок – їх наповненість враженнями. Походи в музеї та відвідування виставок в цей час будуть особливо насичені позитивними емоціями.

У першій половині травня не варто надовго їхати з дому. Присвятіть себе створення гармонійного і затишного домашнього простору. Для початку ремонту можете вибрати дату з 4 по 6 травня. Кінець місяця принесе нумізматам і любителям старовини поповнення колекцій.

У червні варто зменшити ділову активність та повністю поринути у відпочинок. У цей час рекомендується завести домашнього вихованця або зайнятися квітникарством. Прикладні види творчості допоможуть знайти душевний спокій і відновити нервову систему. Далекі подорожі у цей час небажані, а ось поїздки за місто, невеликі санаторії або на бази відпочинку принесуть користь і не сильно відіб’ється на гаманці.

Липневе вплив планет на знак Козерога спонукає вас більш економно ставитися до своїх фінансів. Тема ремонту та реставрації якихось предметів інтер’єру стане актуальною. В цей час вас може відвідати натхнення, особливо якщо ви захоплюєтеся поезією. Не виключено, що деякі види хобі в цей час можуть почати приносити прибуток.

Серпень подарує розширення інтересів і поява нових хобі. Колекціонери зможуть поповнити свої колекції цікавими знахідками, зав’язати корисні знайомства з однодумцями. Друга половина місяця принесе і нові можливості в реалізації захоплень.

У вересні будьте готові до того, що часу на захоплення у вас практично не залишиться. Робота і справи віднімуть у вас більшу частину сил і енергії, так що в цей час найкраще відпочивати пасивно. Читання цікавої книги, перегляд захоплюючого кіно відновлять ваші сили. Якщо підійдете творчо до приготування їжі, то це приємно порадує і вас, і ваших домочадців. Вплив Венери на Козерогів в цей час зробить особливо яскравими сімейні торжества і спільні трапези.

У жовтні рекомендує взяти відпустку і вирушити на лікувальні курорти. Багато представників вашого знаку в цей час зацікавляться методиками нетрадиційної медицини, а також ароматерапією і водолечением. Тривалі прогулянки на свіжому повітрі і поїздки на природу допоможуть відновити душевну гармонію.

У листопаді 2015 року буде непросто знайти час для захоплень, хоча саме в цей період можлива поява нових хобі. Найімовірніше, вони будуть пов’язані з чим-то закордонним – вивчення іноземної мови, знайомство з архітектурою або живописом, освоєння кулінарного мистецтва інших народів.

Грудень прекрасно підходить для подорожей, особливо в північно-західному напрямку. Розглядайте всі пропозиції від туристичних компаній і готуйтеся напередодні новорічних свят відправитися в закордонну поїздку.

© Гороскоп на 2015 рік Козеріг складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>