Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Діва

Гороскоп на 2015 рік Діва

Гороскоп на 2015 рік Діва

Перший місяць 2015 року ви проведете відносно спокійно, без бажання щось кардинально змінювати у своєму житті. Венера дасть вам шанс заново почати відносини з тими, хто коли-то були для вас важливі. Січень – час повернення до колишніх романів і минулим почуттів. Не виключено і поява колишніх прихильників. Купівлю дорогого одягу і прикрас краще відкласти до наступного місяця, а з другої половини січня можете зайнятися косметичними процедурами, спрямованими на поліпшення стану шкіри.

У лютому особисте життя і романтика – в пріоритеті. Чекайте нових знайомств і будьте готові до того, що кохання з першого погляду може перерости в глибоке і тривале відчуття. Друга половина місяця виявить ваші вразливі позиції на роботі і спонукає вас більше уваги приділяти поточних справах. Слідкуйте за збереженням документів та справністю комп’ютерів – в несподіваний момент техніка може дати збій.

Березень принесе оновлення почуттів. В цей час дружні стосунки можуть легко перерости в любовні, і навпаки. Велике значення буде грати ваше коло спілкування. Якщо ваша професія пов’язана з роботою з людьми, будьте готові до того, що спілкування з деякими з них продовжиться і в неофіційній обстановці. В колективі ваші позиції досить стабільні, більш того – ви можете зважитися на розмову з керівництвом з приводу підвищення в посаді або збільшення зарплати. Тим, хто перебуває в активному пошуку, варто використовувати 29 березня – в цей день велика ймовірність романтичної зустрічі, яка може виявитися для вас дуже важливим.

У квітні беріться за роботу, так як найбільш важливі питання вам належить вирішити в першій половині місяця. Тема взаємин у колективі придбає особливу значимість, але до глобальних змін не призведе. Багато представників вашого знаку можуть відчути бажання змінити роботу, але приступати до пошуків і переговорів краще з останньої декади місяця, коли Сонце перейде в знак Тільця.

Під час травневих свят постарайтеся проявляти дипломатичність у спілкуванні з близькими людьми. Складний аспект між Венерою і Марсом у цей час говорить про необхідність проявляти тактовність у стосунках. Найбільша ймовірність початку нових романів виникне у другій половині місяця. Сильний вплив Меркурія і Урану на ваш знак вказує на велику кількість спілкування, флірту або отримання романтичних послань.

У червні настане період, коли ви можете повернутися до незавершених справах, ліквідувати старі борги і виконати обіцянки. В цей же час спробуйте зайнятися тим, що давно викликало у вас інтерес, зібрати інформацію про предмет вашого захоплення. До ділових пропозицій, що надходять в цьому місяці, поставтеся спокійно – більшість домовленостей цього періоду будуть в майбутньому переглядатися і змінюватися.

Перший тиждень липня принесе довгоочікуване оновлення почуттів тим, хто вже перебуває у відносинах. Плануйте на цей час поїздку з коханим, постарайтеся більше часу проводити наодинці один з одним. Взаємодія Венери з Ураном підвищить ймовірність зустрічі другої половинки у тих, хто перебуває в активному пошуку.

В серпні 2015 року Дівам краще всього займатися запланованими справами, відновлювати душевну рівновагу, займатися йогою, медитаціями. Це – час цілющих контактів з природою, неквапливого ритму життя і концентрації на тому, чого ви хочете досягти в другій половині року. Заплановані на цей час справи мають великі шанси на успіх. Прагнення до самоти і розміреного життя збережеться і в першій половині вересня. В цей час буде результативним відмова від шкідливих звичок.

Початок жовтня – складний період. Стежте за знаками долі, які можуть проявитися 18 і 20 жовтня. Те, що відбудеться в ці числа, надасть сильний вплив на вас протягом наступних декількох місяців. Цей час також можна використовувати для переходу на нову роботу.

Листопад принесе вам нові ідеї щодо іміджу. Перший тиждень місяця вдала для придбання одягу і аксесуарів. В середині листопада приділіть максимум уваги близьким, особливо старшому поколінню. Підтримайте сімейні традиції, запропонуйте допомогу рідним.

Нові можливості і перспективи кар’єрного зростання відкриються перед вами 4 грудня. Гармонійне вплив Юпітера зробить вас більш впевненими у вирішенні складних професійних завдань і вбереже від помилок. В цей же час ви можете розраховувати на заручини. Ті, хто вже перебуває у шлюбі, отримають велику кількість романтики з боку партнера.

Гороскоп здоров’я Діви на 2015 рік

Початок року застане вас за роздумами про зміну іміджу. Але планети не сприяють подібним бажанням. Ефективним буде лікування волосся і шкіри завдяки сильному впливу Сатурна. 11 січня фотоепіляція дасть стійкі результати.
Тим, хто вирішить обмежити себе у вживанні солодощів і висококалорійної їжі, варто сісти на дієту в останній декаді зими. 25 лютого Венера утворює гармонійний зв’язок з Сатурном, що відповідає за мотивацію. Дієта, розпочата в цей період, буде максимально ефективною.

В березні вас чекає непростий час, пов’язаний з розумінням того, що ваша зовнішність потребує змін. Бажання заглянути в салон краси може з’явитися вже 2 березня, але це станеться під впливом напружених зв’язків між Венерою і Марсом. Поки не варто вирішуватися на екстравагантні зачіски, а ось заняття спортом підуть на користь. 18 березня на ваш знак надасть сприятливий вплив Уран, який відповідає за діагностичну точність – використовуйте цей день, якщо вам належить пройти обстеження. 29 березня відвідування салону краси призведе до потрібного результату.

12 квітня будь-які водні процедури виявляться корисними, а відвідування SPA-салону підкреслить вашу привабливість. Також візити до психолога і вирішення емоційних проблем в цей день будуть результативними. Операції, зокрема й пластичні, призначені на 18 квітня, дадуть бажаний результат, а реабілітаційний період пройде досить швидко і не принесе ускладнень.

Перша декада травня виявиться досить непростий в емоційному плані і завершиться 11 травня. В цей день варто уникати підвищених фізичних навантажень і особливо уважно стежити за станом здоров’я, так як висока ймовірність простудних і запальних захворювань. 28 травня відмінно підійде для візиту до лікаря, особливо якщо ви хочете отримати більше інформації про хід лікування.

4 червня відмінний ефект дадуть процедури загартовування і гідромасаж. У цей день посилюється вплив Нептуна на ваш знак, що також зробить результативним і візит в SPA-салон. 18 червня підходить для початку дієти – планети утворюють гармонійний зв’язок, що сприятливо відіб’ється на вашій фігурі і харчуванні. Планові обстеження, фізіотерапію і лікування нирок краще приурочити до 7 липня. На другу половину місяця краще не призначати планових операцій, особливо пластичних або пов’язаних з корекцією ваги. З 27 липня посилиться несприятливий вплив Плутона на ваш знак, і це може відбитися на швидкості відновлення в реабілітаційний період. 1 серпня можете приступати до лікування хронічних захворювань. Венера створить гармонійний зв’язок з Сатурном, що відповідає за давні недуги і прийняті рішення. Від того, наскільки послідовно і акуратно ви будете дотримуватися призначень лікаря залежить успіх лікування, розпочатого в цей день. 18 серпня постарайтеся обмежити вживання солодощів.

Пластичні операції будуть особливо вдалими, якщо приурочити їх до 13-15 вересня. В цей період утворюється сприятливе зв’язок Венери, що відповідає за зовнішність і красу, з Плутоном, що мають відношення до хірургії та післяопераційного відновлення організму. Дієти, розпочаті в першій половині жовтня, покажуть високу ефективність і будуть сприяти не тільки втрати зайвої ваги, але і загальному оздоровленню організму. До початку занять спортом приступайте 15 жовтня – в цей день підвищиться загальна витривалість організму, а також збільшиться рухова активність. Крім того, посилиться і опірність організму інфекціям, підвищиться імунітет.

1 листопада можна зважитися на косметичні операції – вони принесуть очікуваний ефект. 13 листопада однаково гарна дата для початку лікування хронічних захворювань, так і для корекції постави. 27 листопада рекомендується пройти медичне обстеження з застосуванням новітньої електроніки – точність аналізів буде високою.

Починаючи з середини грудня хороші результати дасть водолікування. По можливості постарайтеся 14 грудня відвідати лікувальний джерело, запишіться на сеанс гідромасажу або навідайтеся в СПА-салон. Сильний вплив на ваш знак Нептуна, пов’язаного з водною стихією, допоможе поліпшити самопочуття при контакті з водою.

Гороскоп відпочинку і подорожей на 2015 рік для Діви

Гороскоп на 2015 рік Діва

Гороскоп на 2015 рік Діва

Початок 2015 року принесе нові враження від спілкування з однодумцями і тими, хто поділяє ваші захоплення. Це час сприятливий для вивчення візажу та косметології, а також для шиття і в’язання. Для подорожей період нейтральний, але нетривалі поїздки на природу піднімуть вам настрій і поповнять запас життєвих сил.

У лютому друге дихання знайдуть ваші минулі хобі, особливо пов’язані з ручними видами творчості – рукоділлям, малюванням або ліпленням. У цей час рекомендується заповнювати прогалини в знаннях і навичках, вчитися того, що необхідно для набуття істинного майстерності. Вплив Меркурія створить сприятливі умови для виступу на публіці. Ті, хто відчуває страх сцени, можуть успішно вирішити цю проблему, займаючись з фахівцями.

На першу половину березня 2015 року Дівам варто запланувати відпустку. Подорожі в північно-західному напрямку в цей час будуть особливо вдалими. Вирушаючи в поїздку, розділіть її з коханою людиною – саме в дорозі ви зможете зрозуміти, наскільки глибокі ваші почуття.

У квітні вашу увагу буде повністю зосереджена на питаннях співробітництва і ділового партнерства. На захоплення залишиться небагато часу, але в цей період продуктивний обмін думками з однодумцями та презентації ваших власних робіт. Поїздки на природу, маршрути вихідного дня, садові роботи – все це збагатить ваш вільний час новими враженнями та позитивними емоціями.

У травні краще не подорожувати в суспільстві поверхово знайомих людей – висока ймовірність конфліктів. Радість від насолоди новими маршрутами краще розділити з близькими. В цей же час у вас може прокинутися інтерес до сучасних видів творчості – фотографії або комп’ютерної графіки.

У червні ви зможете більше вільного часу приділяти хобі. Особливий інтерес викличе все, що безпосередньо пов’язане з природою – догляд за домашніми тваринами, квітникарство, садові роботи та ландшафтний дизайн. Рибалка і туристичні походи принесуть чимало позитивних вражень.

Липневе вплив зірок проявить себе у підвищенні інтересу до зарубіжної тематики. В цей час вам захочеться здійснити закордонну подорож. Знайомство із зарубіжною культурою стане джерелом позитиву. У серпні наберуть обертів питання кар’єри, і ви відчуєте потребу пройти додаткове навчання з тих питань, які одночасно пов’язані з вашою роботою, і з захопленнями. Спілкування з однодумцями, і тими, хто поділяє ваше хобі, в цей час набуває особливої значущості.

Вересень вимагає витримки і хорошої фізичної форми. У цей час ви будете інтенсивно віддавати енергію роботі та у вільний час віддасте перевагу пасивний відпочинок. Хороша книга, улюблені фільми та приємна музика піднімуть настрій і допоможуть зібратися з силами для кар’єрних звершень. В цей час ще одним джерелом енергії стане догляд за кімнатними рослинами або виховання домашнього вихованця.

Жовтень принесе нові ідеї, насамперед, тим, хто займається літературою і образотворчим мистецтвом. Але й інші представники вашого знаку відчують бажання щось створити своїми руками. Заняття прикладними видами творчості принесе задоволення, особливо якщо ви знайдете можливість працювати в самоті. В цей же час сприятливі виїзди на природу.

У листопаді будьте уважні – ви можете зненацька захопитися чимось екзотичним, але не відповідає вашим істинним потребам. В цей час краще зібрати інформацію про предмет вашого несподіваного захоплення.

Грудень продовжить цю тенденцію. Не поспішайте витрачати гроші на предмет раптового інтересу – цілком можливо, ви незабаром його закинете і повернетеся до ваших давнім захопленням. Активні види відпочинку дадуть відмінний результат, підвищивши ваш настрій і збільшивши захисні сили організму.

© Гороскоп на 2015 рік Діва складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>