Головна / Гороскоп / Гороскоп на 2015 рік Близнюки

Гороскоп на 2015 рік Близнюки

Гороскоп на 2015 рік Близнюки

Січень 2015 року стане для Близнюків місяцем перегляду планів, і це стосується як роботи, так і особистого життя. Ви відчуєте, що потрібно змінювати життєвий вектор руху. Брати кредит у цей час не варто. Рекомендується задуматися про відкриття власної справи чи про розширення вже наявного бізнесу. Середина січня – прекрасний час для нових знайомств і стосунків. Якщо ви перебуваєте в парі, більше часу приділяйте партнера, щоб уникнути невдоволення з його боку. Закінчення місяця принесе известия фінансового характеру.

У лютому ваша працездатність буде на високому рівні. Особливо успішним стане упорядкування раніше розпочатих справ. У другій половині місяця вам можуть повернутися колишні почуття. Романтичні знайомства з протилежною статтю в цей час не принесуть очікуваних результатів, але ви зможете залишитися хорошими друзями з тими, кого зустрінете в лютому.

У березні деякі найбільш перспективні проекти можуть злегка застопоритися. Стежте за знаками, які вам пошле доля в період з 2 по 4 березня. Зараз ви можете відкласти необов’язкові справи або приділяти їм мінімум часу. Любовні стосунки будуть тяжіти до стабільності і визначеності. Багатьом з представників вашого знаку зодіаку, давно перебувають у відносинах, захочеться їх узаконити. Для подачі заяв в ЗАГС, заручин та весіль зірки рекомендують використовувати період з 13 по 29 березня.

Квітневе вплив планет на ваш знак буде досить непростим, але тим не менш несе удачу і оновлення в сфері любові. Ті, хто знаходиться в активному пошуку, можуть зустріти свою другу половинку вже в першій декаді місяця. 15 квітня можливо несподіваний розвиток відносин, переростання дружнього спілкування в романтичне. Якщо ви перебуваєте у шлюбі, намагайтеся знаходити компроміси, які влаштовують вас обох.

У першій половині травня зверніть увагу на здоров’я і настрій старших членів сім’ї. Будьте уважні до їх потреб. Заключна травнева тиждень сприятлива для вирішення кар’єрних питань. Якщо назрів важливий розмова з керівництвом, спробуйте донести до нього свої ідеї і плани 23-28 травня.

У червні виявляйте акуратність і послідовність у вирішенні ділових питань, не допускайте перенапруження на роботі. Плануйте важливі справи з запасом часу. У цьому місяці ви можете повторно приступити до раніше відкладених питань та домогтися у їх вирішенні хороших результатів. Для оформлення кредиту або іпотеки зараз не самий відповідний час. У любові також не надто вдалий період: краще не провокувати партнера на відверту розмову – його результати можуть не збігатися з вашими очікуваннями.

Липень 2015 року додасть Близнюкам оптимізму і впевненості у рішенні ділових питань, так і особистих. Вам, якщо є така необхідність, вдасться розібратися в причинах складнощів у взаєминах з партнером. У другій половині місяця ви зможете вдало змінити місце роботи, отримати надбавку до зарплати, підвищення по службі.

У серпні можливе перенапруження, пов’язане із збільшеним навантаженням на роботі. Щоб не отримати синдром хронічної втоми, знаходьте час для спілкування з друзями, частіше залишайтеся наодинці з другою половинкою і обов’язково змініть обстановку. Зірки в першій половині місяця створять умови для того, щоб ви могли відправитися у відпустку. Остання декада місяця знову поставить перед вами необхідність працювати з підвищеною віддачею. До цього ж часу ви можете знайти нові можливості для поліпшення фінансового становища.

Вересень підходить для тих, хто потребує внутрішніх змінах. У першій половині місяця ви зможете розібратися у внутрішніх конфліктах і з оптимізмом дивитися в майбутнє. Щоб не наробити помилок в особистому житті, прислухайтеся до порад старшого покоління.

Перша половина жовтня підходить для перетворень в робочій сфері. Ви легко зможете поєднувати основний і додатковий працю, що підвищить ваші доходи і дозволить почати відкладати гроші на велику покупку.
Листопад принесе бажання більше відпочивати і менше часу проводити на роботі. Ваші домочадці потребують уваги і турботи, знайдіть час для сімейного торжества.

У першій половині грудня чекайте приємних новин, пов’язаних з привабливими перспективами у сфері кар’єри. Цей час підходить для того, щоб звернутися до керівництва з проханням про підвищення зарплати. В середині місяця подчистите хвости на роботі, щоб не тягнути їх за собою в наступний рік.

Гороскоп здоров’я на 2015 рік Близнюки

Більшу частину 2015 року ви будете зайняті зміцненням імунітету. Підвищена увага до стану організму допоможе позбутися багатьох хронічних захворювань і оздоровитися. 6 січнем ви можете приступити до лікування і профілактики захворювань бронхів і легенів. Особливо ефективними стануть вправи дихальної гімнастики. 11-12 січня збільшаться ваші життєві сили; крім того, у цей час добре починати лікування захворювань хребта, кісток і суглобів.

У лютому вас підстереже небезпека підхопити ГРВІ. Особлива сприйнятливість до вірусів буде в період з 18 по 20 лютого. У цей час не самий сприятливий аспект планет виразитися в зниженні імунітету. Вплив цього аспекту планет на знак Близнюків збережеться до 11 березня, і в цей період варто приймати профілактичні заходи.

13 березня підійде для лікування захворювань гомілковостопних суглобів. Також рекомендується почати профілактичний прийом препаратів, що підвищують міцність кісток. 28 березня планети утворюють сприятливий аспект, коли відмова від нікотинової залежності не буде складним. Якщо ви курите та збираєтеся кинути, зробіть це в даний день.

У квітні Близнюкам гороскоп на 2015 рік рекомендує почати лікування хронічних захворювань: призначення нових лікарських препаратів і фізіопроцедур багато в чому полегшать їх перебіг. Так проявиться вплив Урану, який відповідає за нові форми терапії та застосування електроніки в лікувально-діагностичних цілях.

У перший тиждень травня бережіть організм від переохолодження. Особливо уважно поставтеся до стану голосових зв’язок і горла. 4 травня посилюється вплив на ваш знак Сонця, що збільшує запас життєвих сил і опірності інфекціям; лікування хронічних захворювань носоглотки, розпочатий у цей час, принесе позитивні результати. Друга половина травня сприятлива для початку дієти

Червень не принесе особливих змін у стані здоров’я. 9 червня планети обіцяють сприятливий результат пластичних операцій. Комплексні процедури по омолодженню шкіри обличчя можна починати 14-17 червня. В цей період на ваш знак посилиться вплив Марса, відповідального за процеси регенерації.

9 липня рекомендується почати лікування і профілактику хвороб опорно-рухового апарату. Постарайтеся в цей день не перевантажувати організм фізичними навантаженнями, так як підвищується вразливість кісток. 25 липня планове обстеження в лікувальні установи дозволить вам вчасно отримати інформацію про стан здоров’я.

У першій декаді серпня на ваш знак надасть сильний вплив Венера, що має відношення до питань краси і зовнішнього вигляду. 18 серпня буде особливо ефективною розпочата дієта, не пов’язана з жорсткими обмеженнями. 25 серпня можете приступати до лікування хронічних запалень.

На 4 жовтня можна призначити візит до стоматолога. Вплив Нептуна на знак Близнюків з 27 по 30 жовтня рекомендується використовувати тим, хто планує звернутися до психолога або приступити до медитаціям і йоги. У листопаді вплив Сонця на ваш знак посилиться 3-го числа-в цей день ви можете відчути прилив сил і енергії, а також розпочати цикл спортивних тренувань, підвищують життєвий тонус. Дні з 10 по 13 листопада використовуйте для лікування хронічних запальних захворювань, а також для корекції постави.

З 1 по 4 грудня складеться гармонійна зв’язок між планетами, що відповідають за стан шкіри, волосся і нігтів. Використовуйте ці дні Для походу до косметолога і почала профілактики авітамінозу. Під час формування напруженого аспекти планет, які триватимуть з 15 по 30 грудня, сприятливо звертатися в лікувальні установи для уточнення діагнозу або початку фізіотерапевтичних процедур. Уран, що відповідає за застосування технічних та електронних приладів в діагностичних і лікувальних цілях, допоможе у випадку, якщо постановка діагнозу була утруднена.

Гороскоп відпочинку і подорожей на 2015 рік для Близнюків

Гороскоп на 2015 рік Близнюки

Гороскоп на 2015 рік Близнюки

Ваша вроджена практичність вже на початку січня 2015 року вплине на зміни в хобі. Тог чим раніше ви захоплювалися, не замислюючись про вигоду, відтепер втратить для вас привабливість, як нерентабельне підприємство. Події першої половини місяця змусять сконцентруватися на значимих і практично корисних питаннях. Все, що пов’язано з домоводством, рукоділлям та ремонтними роботами, в цей час буде викликати у вас жвавий інтерес і відгук.

У лютому нові ідеї принесе спілкування з однодумцями та тими, хто поділяє ваші захоплення. Ви зможете налагодити зв’язки з цікавими для вас людьми. Якщо ви займаєтеся творчістю, то не варто завчасно хвалитися планами – у цей час існує ймовірність того, що хтось вирішить скористатися вашою ідеєю. Друга половина місяця вдалий для планування далеких поїздок.

Березень принесе енергію оновлення, у тому числі і в творчості. Особливо продуктивною виявиться робота літераторів, письменників і журналістів. Друга половина квітня вдалий для поїздок, особливо в південному і південно-східному напрямках. Закордонні подорожі у цей час наповнять вас енергією і оптимізмом, а заодно допоможуть відволіктися від думок, пов’язаних з робочими питаннями.

У травні чекайте появи захоплень, які відповідають вашим потребам. Вам захочеться більше часу проводити вдома, в колі близьких людей. Для цього періоду краще вибирати захоплення і заняття, пов’язані з великою кількістю спілкування. Вишивка, шиття, бісероплетіння, різьба по дереву, риболовля – все це допоможе налаштуватися на оптимістичний лад. Ще не час хвалитися успіхами; домагайтеся досконалості в роботі і використовувати можливості цього місяця, щоб побути наодинці зі своїми думками.

Червень 2015 року принесе певний спад ділової активності, і це час оптимально використовувати для літньої відпустки. Можете за п л а н і ро вати подорож, але найбільш вдалими будуть вітчизняні маршрути. Якщо не хочете надовго залишати будинок, можете зайнятися ремонтними роботами – в цьому місяці зірки сприяють всьому, що пов’язане з житловим інтер’єром.

В липні не пропустіть відмінні можливості, пов’язані з поліпшенням матеріального добробуту. Не виключено, що ви зможете дозволити собі витратити велику суму на те, що вас захоплює. У цьому місяці добробуту купувати книги, предмети антикваріату, поповнювати домашні колекції. Друга половина місяця відмінно підходить для закордонної поїздки.

Серпень продовжить позитивні тенденції попереднього місяця. В першій декаді ви зможете вигідно придбати туристичну путівку. Для поїздок особливо сприятливі південні і західні напрямки. Ви можете зненацька захопитися фотомистецтвом, і причиною цього будуть пам’ятки, з якими ви познайомитеся в серпневої поїздки. Але навіть якщо ви залишаєтеся вдома, ви все одно будете помічати гарні краєвиди навколо вас і намагатися це фіксувати у вигляді фотографій або малюнків.

У вересні, швидше за все, на хобі і захоплення у вас залишиться не так багато часу, зате ви будете використовувати кожну вільну хвилинку, щоб переключити увагу на приємні та цікаві заняття. Від далеких поїздок поки краще утриматися.

У жовтні ви зможете більше часу приділяти захопленням. У цей період вам захочеться звести спілкування з людьми до мінімуму, так що краще звернути увагу на хобі, якими можна займатися в самоті. Прикладне творчість особливо перспективно – вишивка, рукоділля, плетіння, ліплення, різьблення по дереву. Ви зможете змайструвати те, що довгий час буде радувати вас і ваших близьких.

Листопад за несе бажання розширити коло спілкування, більше часу проводити з тими, хто поділяє ваші захоплення. Цей час підходить і для того, щоб записатися в клуб за інтересами, почати заняття на хобі-курсах. У грудні ваші захоплення можуть поширитися на все, що пов’язане з зарубіжжям. Особливо продуктивним в цей час буде вивчення іноземної мови.

© Гороскоп на 2015 рік Близнюки складено астрологом

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>