Головна / Гороскоп / Гороскоп міфів

Гороскоп міфів

Гороскоп з давніх міфів (міфологічний)

Кожен з нас прекрасно обізнаний про свою належність до того чи іншого Знаку Зодіаку>. Однак мало хто знає, що з моменту народження ми отримуємо ще один астрологічний знак, що відкриває «темні», потаємні сторони нашої особистості.

Цей тіньовий гороскоп – ровесник звичного для нас зодіакального, його придумали в глибокій старовині. Гороскопом міфів він називається тому, що в основу назв і характеристик всіх десяти знаків цієї системи покладено міфологія давніх народів, переважно давньогрецька. Люди тієї епохи довіряли цим гороскопом і користувалися ним нарівні з зодіакальним.

Те, що дві системи органічно доповнюють один одного, підтверджують і сучасні астрологи. Якщо зодіакальний гороскоп більше орієнтований на розкриття позитивних якостей особистості і на прогнозування майбутнього, то гороскоп міфів допомагає зрозуміти причини людських недоліків.

Гороскоп міфів

Кентавр – 8 січня – 12 лютого

Це міфологічна істоКентавр - 8 січня - 12 лютогота. Його зображують у вигляді напів-кінь, напівлюдина. Кентаври входили в найближче оточення Діоніса, бога виноробства. Може, саме тому Кентаврам властива нестриманість. Вони відрізняються буйною вдачею і різким характером. У той же час відомо, що кентавр по імені Хірон був мудрим і доброзичливим. Під наглядом кентаврів виховувалися багато міфологічні герої.

Люди, які народилися під цим знаком, відрізняються незалежністю. Як правило, вони більш емоційні, нераціональні. Їм буває важко приборкати свої сильні почуття. Лють і сексуальний потяг змушують їх втрачати голову. Досить часто оточуючі помічають, що люди-Кентаври заздрісні і боязкі. Окремі представники цього знака наділені проникливістю і мудрістю.

Гарпія – 13 лютого – 18 березня

Гарпія - 13 лютого - 18 березняЯк оповідають стародавні міфи, Гарпії – це небезпечні крилаті істоти з гострими кігтями, які несуть смерть. Виглядають вони як напівптах. У міфології вони є символом помсти. Місце їх проживання – Аїд. Гарпії вважаються дочками морського божества Тавманта і океаніди Електри. Вони дуже швидкі, буквально вихреподобны. Стародавні греки давали їм характеристику як похмурим і страшним істотам, які карали тих людей, які чимось завинили перед богами. Гарпії забирали у людей їжу, тим самим прирікаючи їх на голодну смерть.

Людям знака Гарпії властива заздрість, яку називають чорною. Вони радіють проблем і невдач своїх знайомих, особливо тих, кого вважають недругами. Невгамовна енергія, як правило, викликає здивування тих, хто знайомий з представниками цього міфологічного символу. Люди-Гарпії навряд чи можуть розраховувати на прощення оточуючих.

Пегас – 19 березня – 24 квітня

Пегас - 19 березня - 24 квітняОдним з героїв грецької міфології є Пегас. Батьком його був Посейдон, а матір’ю – горгона Медуза. Горгона була вбита Персеєм, а з її тулуба народився крилатий кінь – Пегас. Він жив серед богів Олімпу і особисто Зевсу приносив грім і блискавку. Відомо, що при допомозі крилатого Пегаса пересуваються в просторі музи. Більше того, саме Пегасу вдалося вибити копитом з-під землі Гіппокрена – джерело натхнення всіх поетів.

Пегас так само невловимий, як єдиноріг. Приборкати його можна лише за допомогою вуздечки з чистого золота. Людина-Пегас схожа на крилатого коня. Він ширяє в небесах, високо над масою інших людей. Негативною її рисою є те, що він надмірно гордий і вважає, ніби йому визначена більш щаслива доля, ніж та, що він має в дійсності. Він не любить нудною і рутинної роботи, яка вибиває його з рівноваги. Їх життя проходить в упевненості, що вони гідні більш прекрасної долі.

Цербер – 25 квітня – 30 травня

Цербер - 25 квітня - 30 травняЦербер – це міфологічний страж, що охороняє вхід в царство мертвих. Бог Аїд повністю панує над ним. Його матір’ю була Єхидна, а сам він являє собою триголового пса. Його шию обвивають змії, які, клубясь, грізно шиплять. Замість хвоста у Цербера величезна змія – страшна і дуже отруйна. Цей триголовий пес пильно стежить за тим, щоб ніхто не вибрався з Аїда – царства мертвих.

Геракл був виною того, що одного разу Цербер виявився на поверхні землі. Для нього це було настільки болісно, що з пащі вихопився кривава піна, яка з шипінням вбереться в грунт. З крапель цієї піни зросла отруйна трава аконіт. Чаклунське зілля Медеї, що вбиває все живе, включає в себе аконіт. Люди знаку Цербер мають лиху вдачу. Вони відрізняються запальністю і кровожерливістю. Людини-Цербера краще не злити, інакше можна поплатитися головою. Навіть якщо Цербери намагаються стримати свою лють, для них це даром не проходить: вони впадають в депресію і стрес. Врятуватися цербер може тільки в тому випадку, якщо усвідомлює свою сутність і перейметься істинною добротою до оточуючих.

Сатир – 31 травня – 3 липня

Сатир - 31 травня - 3 липняПочет Діоніса, бога свята і вина, складалася не тільки з Кентаврів. До неї входили також Сатири – демони родючості. Вони були схожі на людей, з тією відмінністю, що були з голови до ніг покриті густою шерстю. На голові у них були довгі волосся, а обличчя підкреслювало густі чорні бороди. Крім цього, вони мали або кінські, або козлячі вуха, а також копита і хвости.

Час вони проводили в танцях і розпивання вина, любили грати на сопілці і взагалі – були забіяками. Секс був сенсом їх існування. Чоловіки, що з’явилися на світ під знаком Сатира, є справжніми викрадачами жіночих сердець. Вони розбивають серця своїх коханих і руйнують навіть найміцніші сім’ї. Сьогодні таких чоловіків називають бабіями, для яких немає нічого святого. Серед жінок теж є Сатири. Вони теж не вважають за потрібне обтяжувати себе пошуками вільного від сімейних уз партнера. З рідкісною безцеремонністю вони втручаються в чужі життя, руйнуючи їх на догоду своїм сексуальним потребам. У тому випадку, коли люди-Сатири знаходять сили для приборкання природних інстинктів, вони досягають великих успіхів у кар’єрі та особистому житті.

Сирена – 4 липня – 10 серпня

Сирена - 4 липня - 10 серпняНапівптахи Сирени з’явилися на світ від музи Мельпомени і Ахелоя, бога річки. Мати дала Сиренам голос божественної краси, дивовижний і прекрасний. Часто Сирен сприймають як демонів, але тільки в жіночому вигляді. Живуть вони на острові, куди і заманюють моряків, яких потім вбивають. Острів Сирен завалений кістками жертв і їх иссохшей на сонці шкірою. Одіссей теж мало не став жертвою цих міфологічних створінь – вони і його намагалися заманити на свій страшний острів.

Люди-Сирени намагаються скористатися своєю привабливістю для досягнення особистих цілей. Робиться це без урахування інтересів інших людей. Жінки цього знаку прикидаються безпорадними і беззахисними – таким чином їм легше маніпулювати і керувати чоловіками. Цей прийом успішно використовують і чоловіки, коли намагаються прикриватися в складних ситуаціях юнацької недосвідченістю і невинністю.

Грифон – 11 серпня – 15 вересня

Грифон - 11 серпня - 15 вересняСвоєрідне міфологічне створення, поєднує в собі якості лева, могутнього царя звірів, і орла, визнаного короля птахів. Грифон відрізняється войовничістю й силою. Оточуючі вважають його твердим і мужнім. Зовнішній вигляд їх своєрідний: тіло лева з головою орла і могутніми крилами. У давнину Грифон вважався уособленням сили і пильності, а в середні віки вони були символом подвійної природи Ісуса Христа – Бога і людини. Грифонам приписується здатність до виявлення золота, яке вони вміють охороняти від охочих поживитися ним. Це властивість послужило причиною того, що Грифони стали символом лихварства. Міфологічні джерела оповідають, що Грифон возив під небесами колісницю Бога Сонця – Аполлона, охороняючи його. З плином часу образ цього міфологічного героя став поширеним у геральдиці.
Вважають, що Грифони жіночої статі вміють літати, оскільки у них є крила. У особин-чоловіків крил немає.

Схожі якості є у людей, народжених під знаком Грифонів. Їм властиво фанатично відстоювати свої (іноді помилкові) переконання. Допомагає в цьому невичерпна енергія і сила. У середні століття люди цього знака вважалися прекрасними мисливцями за відьмами. У пізніші часи саме люди-Грифони були учасниками репресій.

Химера – 16 вересня – 22 жовтня

Химера - 16 вересня - 22 жовтняХимери – це чудовиська, народжені від Єхидни і Тифона. Зовнішність їх просто жахлива. Спочатку вони мали голову і тулуб, як у лева. Посеред тулуба видна друга голова – цапина. Мали Химери і третю голову зміїну. Вогняне полум’я виривалося з їх пащі. На довершення до всього, у цих створінь був величезний, як у дракона, хвіст. Маючи величезну силу, вони нищили все, що траплялося на їхньому шляху. Перемогти химеру зумів Беллерофонт, якому допоміг Пегас. У багатьох народностей у фольклорних джерелах зустрічаються описи подібних чудовиськ. Індіанці Чилі називають його Херуфе. За їх легендою, чудовисько складається з вогненної лави.

Поява цієї істоти майже завжди пов’язують з виверженням вулкана. Щоб задобрити вогненну лаву, дівчат залишають біля вулкана як їжу. У сучасній культурі слово «химера» сприймається як метафора і означає щось вигадане, нереальне – бажання або мрію. Люди цього знака є лицемірами і шахраями. У реальному житті вони прикривають своє справжнє обличчя різними масками.

Сфінкс – 23 жовтня – 30 листопада

Сфінкс - 23 жовтня - 30 листопадаВід Єхидни і Тифона був народжений ще один міфологічний герой – Сфінкс. Це створення мало жіноче обличчя і груди, а тулуб – як у лева, за спиною – крила. Ім’я походить від дієслова, який має значення «удушать» або «стискати». Легенда оповідає, що Сфінкс вбивала жителів Фіви, задаючи їм хитрі запитання-загадки. Вона розташовувалася на узвишші в самому центрі площі і вимагала від проходять правильної відповіді на свої хитромудрі завдання. Однією з жертв Сфінкс став син Креонта, місцевого царя. Він пообіцяв надзвичайну нагороду тому, хто переможе. Це вдалося зробити Едіпа, котрий розгадав загадку. Сфінкс, не в силах пережити поразку, кинулася в прірву і загинула, а Едіп отримав у нагороду царство і красуню-дружину. Численні скульптури, що зображують це створення, знаходяться в Єгипті. Вони охороняють святі місця і храми цієї країни. Найбільш відомий єгипетський сфінкс, який протягом сотень років охороняє піраміду, наповнену величезними багатствами. Тому і вважають сфінкса символом сили і розуму, які необхідні для охорони скарбів. Люди цього знака вважаються залежними від матеріальних благ. Їм властиві економічність і практичність. Вони також наділені ощадливістю і хитрістю. Крім того, люди-Сфінкси володіють інтелектом, і саме він допомагає їм домагатися бажаного багатства.

Мінотавр – 1 грудня – 7 січня

Мінотавр - 1 грудня - 7 січняМінотавр, як відомо, жив на о. Крит. Він був породженням Пасіфаї (дочки Геліоса) і бика, який був посланий Посейдоном. Тому і виглядає Мінотавр таким чином: голова – як у бика, а тулуб людини. Його житлом був підземний лабіринт. Харчувався він жертвопринесеннями, у якості яких виступали молоді юнаки і дівчата. Кожен рік він з’їдав по сім чоловік. Така була розплата жителів Афін за вбивство сина Міноса, колишнього царя Криту. У числі черговий сімки жертв виявився Тесей. Це був царевич, його коханої виявилася Аріадна – красуня-дочка царя Міноса. Тесей і Аріадна мріяли одружитися і виїхати з Афін. Аріадна спробувала допомогти своєму коханому Тесею вибратися із лабіринту Мінотавра. З допомогою нитки, яку отримав від Аріадни, Тесей знайшов дорогу з заплутаного лабіринту і переміг Мінотавра.

Люди-Мінотаври характеризуються відсутністю лідерських якостей. Вони, скоріше, сприймають себе частиною загального «стада» і абсолютно не вміють приймати самостійних рішень. Найлегше їм жити по чужій підказці. Часто такі люди опиняються під впливом диктату більш сильних людей. Щоб ефективно будувати власне життя, люди цього знака повинні знищити в собі риси, властиві Мінотавра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>