Головна / Знамениті / Біографії зірок / Гокча Бахадир ( Gökçe Bahadir ) – Актори – Біографія

Гокча Бахадир ( Gökçe Bahadir ) – Актори – Біографія

Біографія

Актриса Гекчен Бахадир народилася в столиці Туреччини 9 листопада 1981 . Стамбульська Академія , в якій Гекчен закінчила факультет «Радіо і Телебачення » , стала першим кроком у світ кіноіндустрії. Паралельно дівчина підробляла на радіо « Fenerbahe FM » і вчилася на акторських курсах. У 2002 вона закінчила турецька центр мистецтва « Mjdat Gezen ». Після академії юна Гекчен влаштувалася на телебачення , де вела розважальні передачі . Саме так був помічений її талант і поступово стали запрошувати на проби в серіалах.

Перший раз з’явилася на екрані в комедійному серіалі « Солодке життя» , який вийшов на екрани в 2001 році. Це була турецька версія американського серіалу « Джефферсон ». Гехче стала популярною після мильної опери « Листопад » , де зіграла роль Лейли Текін . За словами героїні , вжитися в образ їй допоміг власний характер. Вона чутлива , романтична і сентиментальна жінка. Завдяки цьому вона і завоювала любов шанувальників. Серіал «Листопад » (« Yaprak dkm » ) був знятий за романом знаменитого письменника Решата Нурі гюнтекіна .

У 2011 році актриса знялася в зворушливою драмі « Народ мого діда ». Це історія про міграцію між Грецією і Туреччиною , описана 10 -річним хлопчиком. Драма про Людину , про любов до ближнього. У своїх інтерв’ю Бахадир розповідає , що ретельно продумує сценічний образ. Вона спостерігає за колегами , переймає їх досвід , але обов’язково додає свої деталі.

У 2012 році Гекчен вручили премію «Краща актриса другого плану». Особисте життя популярної актриси складається не так добре. Вона вийшла заміж в 2011 році за Алі Суна – сина знаменитого турецького актора. Але через рік шлюб розпався. Нещодавно з’явилася інформація , що Тимур Савджі – продюсер « Пишного століття » запропонував Гекчен зіграти роль Фатьми Султан (дружина султана Баязита ) . Чи буде вона зніматися , ми дізнаємося пізніше , а поки можна насолодитися вже знятими фільмами з її участю.

Фільмографія

  • Народ мого діда ( 2011 )
  • Листопад ( 2006 )
  • Наука про життя (2003 – 2005)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>