Головна / Календар / Ходячі мерці 5 сезон – коли вийде (дата виходу)

Ходячі мерці 5 сезон – коли вийде (дата виходу)

Ходячі мерці 5 сезон – коли вийде (дата виходу)

5 сезон “Ходячих мерців” – коли вийде:

Офіційних даних про дату виходу 5 сезону серіалу ” Ходячі мерці “(в оригіналі” The Walking Dead “) поки представлено не було. Проте, є неофіційні дані про те, коли вийде продовження кінокартини.
Враховуючи великий інтерес глядачів до серіалу, багаторічні плани на даний проект у його творців, і дати виходу останніх двох сезонів (жовтень 2012 і 2013 років), передбачуваною датою виходу 5 сезону “Ходячих мерців” можна назвати  жовтня 2014 року .
При цьому, традиційно прем’єрна серія кожного нового сезону стартує у вечірньому ефірі американського телеканалу “AMC TV” у другу неділю жовтня. Якщо традиція збережеться і в 2014 році, то прем’єра 5-го сезону відбудеться 12 жовтня 2014 в США , і, через різницю в часі, 13 жовтня 2014 в Україні .
Тобто, приблизна дата коли вийде 5 сезон “Ходячих мерців”:
* Жовтень 2014.
* У США – 12 жовтень 2014 року.
* У Росії – 13 жовтень 2014 року.

Про серіал “Ходячі мерці”:

В результаті зомбі-апокаліпсису на Землі наступила розруха і хаос. Велика частина населення стала живими трупами, які полюють на звичайних людей. Прокинувся після коми помічник шерифа очолює групу тих, що вижили. Їм доводиться рятуватися не тільки від зомбі, а й від вороже налаштованих загонів інших людей, що вижили.

Чим так популярний серіал “Ходячі мерці”:

Серіал добре прийняли не лише глядачі, а й критики. Пілотна частина кіноісторії зібрала аудиторію більш ніж у 5 млн. чоловік.
Серіал приваблює не тільки захоплюючим сюжетом, а й реалістичними костюмами і гримом (на гримування кожного актора, що грає зомбі, йде не менше 3 годин). Також всі актори-мерці пройшли курс по ході і рухам живих зомбі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>