Головна / Знамениті / Біографії зірок / Ханді Сора ( Hande Soral )

Ханді Сора ( Hande Soral )

Біографія

Ханді Сора – прекрасна актриса , народилася в Туреччині в 1987 році , але вона не туркеня : мама Ханді іммігрувала з Болгарії , батько переселився з Македонії. Батьки ще досить молоді : 40 років мамі і 50 – батькові. У сім’ї є ще троє молодших дітей і живуть вони в графстві Інегол в Бурсі . Коли Ханді виповнилося 23 роки , вона вступила на факультет психології в Стамбульському університеті.

У дитинстві Ханді грала в шкільних спектаклях , але актрисою ніколи не хотіла стати . Одного разу дівчина потрапила на телешоу « Comedy Store » і опинилася на сцені поруч з ведучим , тоді її і помітив директор і запропонував прийняти в зйомках цього шоу. Після трьох місяців уроків акторської майстерності та дикції Ханді увійшла в команду.Ханді Сора

Саме на зйомках « Comedy Store » Ханді була помічена режисером серіалу « Долі сестер. Маленькі жінки »і запрошена на прослуховування. Як розповідає сама актриса , тоді вона була не готова до ролі девчонки – шибеника , але наступного дня без макіяжу і недбало одягнена вона успішно пройшла проби і тут же була затверджена на роль. Зйомки в серіалі проходили не просто . Актриса потрапила в автокатастрофу , зламала ребра і лопатку. Сильні переживання , лікування і триваючі незважаючи ні на що зйомки сильно вплинули на її характер – вона твердо вирішила стати психотерапевтом.

Протягом зйомок і під час лікування її підтримував актор Окан Ялабик . Обставини зблизили цю пару на стільки , що вони одружилися. Але несумісність характерів і постійна зайнятість привели до швидкого розлучення.

Одна з головних ролей Ханді Сора в серіалі « Долі сестер » мала успіх і принесла їй величезну популярність серед дівчаток -підлітків. Але, не дивлячись на зростаючу акторську кар’єру , дівчина продовжує навчання в університеті. « Психіка акторів дуже зламана » , – говорить актриса. «У них є велика потреба в психотерапевти. І я вже це знаю ! ».

Фільмографія

  • Долі сестер / Маленькі жінки (2008 – 2010)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>