Головна / Знамениті / Біографії зірок / Гайе Тургут (Gaye Turgut) – Актори – Біографія

Гайе Тургут (Gaye Turgut) – Актори – Біографія

Біографія

Гайе Тургут народилася 11 червня 1987 , в Стамбулі , в родині заможних судновласників. Росла дуже щасливим , життєрадісним і творчою дитиною . З самого дитинства Гайе Тургут проявляла тягу до сценічної майстерності , з радістю беручи участь у творчих і театральних постановках ще в стінах дитячого саду. Батьки підтримали її Гайе Тургутпрагнення і віддали дочку в престижну Анталійський школу « Arnavutköy Korkmaz Yiğit ». Дівчинка проявляє завидну зацікавленість до всього , де необхідно проявити творчу індивідуальність . Уже в початкових класах вона додатково займається співом , танцями і малюванням . При цьому встигає взяти участь у всіх театральних постановках школи. У середніх класах , творча група школи за участю Гайе Тургут займає перше місце в конкурсі театральних постановок , « Okulun tiyatro » який проводився під егідою Міністерства освіти Туреччини .

Після успішного закінчення школи Гайе Тургут стає степендіанткой « Beykent Ünüverstesi » – турецького університету кіно і телебачення. І вступає на факультет образотворчих мистецтв , подавши документи на дві спеціальності – акторську і режисерську . Вдало склавши іспити на обидві спеціальності , Гайе вирішує вчитися паралельно по двох напрямках . Під час навчання для підтримки практики поступає на роботу в міський театр « ALTUNZADE » на посаду асистента режисера. У цей період (2000-2005 рр. ) знімає три короткометражних фільми , які успішно беруть в кінематографічному середовищі .

Після закінчення університету Гайе Тургут починає активну акторську кар’єру , отримавши першу серйозну роль в серіалі « П’ятий вимір » , вона стає улюбленицею турецької публіки. Після виходу на екрани найуспішнішого серіалу « Прости мене » , знятого в 2011 році її називають найкращою « характерною » актрисою. Цей серіал відкрив кордони для слави Гайе Тургут, її ім’я придбало світову популярність. Зараз актриса призупинила кінематографічну діяльність у зв’язку зі щасливим заміжжям . І з притаманною їй енергією і життєрадісністю , намагається налагодити сімейне життя. Не забуває Тургут і про своїх шанувальників – вона щиро ділиться щасливими моментами , викладаючи фото та відеоролики в інтернеті .

Фільмографія

  • Прости меня ( 2011 )
  • докозательство ( 2010 )
  • Зупинка « Акація» ( 2010 )
  • Her Halimle Sev Beni ( 2008 )
  • П’ятий вимір ( 2005 )
  • Sevgi Ana ( 2000 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>