Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 19 квітня 2015

ГОРОСКОП на сьогодні 19 квітня 2015


КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I) Сьогодні вас очікують приємні сюрпризи і несподіване знайомство. Можливі нападки з боку партнерів. Нехай це вас не турбує, навіть якщо на перший погляд вони здадуться образливими і незрозумілими. Рекомендується відновити роботу над перерваним проектом, ви можете отримати від нього вигоду.


ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II) Сприятливий день для спілкування, нових знайомств, поновлення старих прихильностей. Ваше особиста чарівність, м’якість і неординарність суджень можуть закласти основи майбутнього фінансового успіху. Ви будете здатні розташувати до себе кого завгодно. Добре подорожувати або приймати гостей.


РИБИ (Pisces, 20.II-20.III) Збережеться стійке положення Риб. Постарайтеся перебувати в рівновазі і холоднокровно розглядати навіть найскладніші проблеми. Завдяки терпінню й такту ви зможете створити собі базу для нового етапу діяльності. До кінця дня можливо нервове перенапруження. Ймовірний конфлікт у відносинах зі старшими в сім’ї. Вам необхідний тривалий і повноцінний відпочинок.


ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV) У сфері професійної діяльності ймовірний успіх, проте зірки застерігають від прагнення будь-якою ціною виділитися або поставити свою думку вище думки інших – імовірна помилка, яка може спричинити за собою фінансові втрати або падіння авторитету.


ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V) День одержання таємних знань. Сприятливий день для нових знайомств, поновлення старих зв’язків, подорожей, прийому гостей. Емоційна вразливість і доброзичливість до оточуючих людей можуть закласти основи майбутнього успіху. Деяка неуважність і небажання зосередитися на одній справі створять проблеми у сфері професійної діяльності. Не можна вживати алкогольні напої, рвати квіти або розводити вогонь. Сприятлива прогулянка біля води. Побачити музичний інструмент у сні – знак швидкої радості.


БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI) Деяка розкиданість, метушливість і небажання зосередитися на одній справі можуть створити проблеми у сфері професійної діяльності. Сприятливий день для спілкування, нових знайомств, поновлення старих прихильностей. Зірки розташовані так, що ви здатні запаморочити голову кому завгодно. Але, кружляючи голову іншим, не загубити свою власну. Добре подорожувати або приймати гостей. Легкість в спілкуванні, особиста чарівність, неординарність суджень можуть закласти основи майбутнього фінансового успіху.


РАК (Cancer, 22.VI-22.VII) Можуть відбутися несподівані зміни у вашому найближчому оточенні і у фінансовій сфері. Життя зажадає від вас витримки і здорового глузду. Буде краще, якщо ви прислухаєтеся до порад оточуючих, хоча це і приведе вас до тимчасового душевного дискомфорту.


ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII) Життєвий потенціал так високий, що вам буде складно оцінити справжній стан речей. Будьте обачні: не наробити помилок на роботі, щоб не викликати зауваження начальства або співробітників. Не виключені емоційні сплески або імпульсивні вчинки, які будуть незрозумілі для оточуючих. Схильність до драматизації проблем може призвести до скоростиглим висновків.


ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX) Сьогодні вас очікують приємні сюрпризи і несподіване знайомство. Можливі зміни на роботі, нехай це вас не турбує, навіть якщо на перший погляд вони здадуться образливими і незрозумілими. У професійній сфері вам буде супроводжувати успіх, але він буде здаватися вам недостатнім. Рекомендується відновити роботу над перерваним проектом – ви можете отримати від нього вигоду.


ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X) День накопичень, сприятливий для укладення шлюбу, для розкріпачення. Намагайтеся не розтрачувати даремно свої сили, час і гроші. В іншому випадку ваш життєвий потенціал сильно знизиться. Вірогідні проблеми з власним здоров’ям чи здоров’ям близьких людей.


СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI) Присвятіть цей день старшому поколінню родичів – вони в вас дуже потребують. У літніх людей можлива підвищена нервозність, переходить у сарказм і агресію. Ваш характер стане важким для оточуючих. Пам’ятайте, що жало Скорпіона може звернутися проти нього самого, приводячи до саморуйнування. Поставтеся до життя легше.


СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII) Сприятливий день для спілкування, нових знайомств, поновлення старих прихильностей. Добре подорожувати або приймати гостей. Сердечність у спілкуванні, особиста чарівність, неординарність суджень можуть закласти основи майбутнього успіху в особистому житті. Сон виповниться, якщо вже снився раніше. Бійка, суперечка у сні – до благополуччя.